Ogznet.com
Kayıp veya Çalınan Telefonu Bulmak için En İyi 10 Telefon Takip Uygulaması Paylaş:

Kayıp veya Çalınan Telefonu Bulmak için En İyi 10 Telefon Takip Uygulaması

Kayıp veya Çalınan Telefonu Bulmak için En İyi 10 Telefon Takip Uygulaması

Akıllı telefonlar günümüzde insanların sahip olduğu en kişisel şeylerden biri haline geldi. Peki ya akıllı telefonunuzu kaybederseniz? Yapılan bir araştırmaya göre, her yıl yaklaşık 70 milyon telefon kayboluyor ve yalnızca %7’si bulunabiliyor.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Dürüst olmak gerekirse, bir cihazı kaybetmek veya çalınması bir saniyeden daha kısa sürer. Hırsızlık veya unutkanlıkla telefonunuzu kaybetme hissi streslidir.

Telefonunuz kaybolursa ve çalınan bir telefonu nasıl takip edeceğinizi merak ediyorsanız paniğe kapılmayın. Teknoloji sizin için bir çıkış yolu sunuyor. Akıllı telefonlar, kaybolduğunda onları takip etmenin bazı yolları var. Bunlar, telefon takip uygulamalarıdır.

Bu kayıp telefon bulma uygulamaları, cihazların konumunu takip edebilir ve hatta hedef cihazdaki tüm etkinlikleri takip edebilir. Bu makalede, kaybolan veya çalınan bir telefon konumunu ücretsiz olarak takip etmek için en iyi 10 telefon izleme uygulamasını listeledik.

MSpy, ebeveyn denetimi özelliklerine sahip en iyi telefon takip uygulamalarından biridir ve iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. Uygulama, Londra merkezli bir uygulama geliştirme ajansı tarafından 2010 yılında geliştirildi ve dünya çapında binlerce kullanıcı tarafından kullanıldı. Gerçek zamanlı konum izleme özelliği, onu kaybolan veya çalınan cihazları izlemek ve çeşitli online ve sosyal medya etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için en iyi telefon takip uygulamalarından biri yapar.

2. Wheres My Droid

Wheres My Droid, çalınan telefonu takip etmek için çok iyi bir uygulamadır.

Bir hırsızın kayıp telefonunuzdaki kişisel bilgilerinize erişemeyeceğini bilerek kendinizi güvende hissedin. Çalınan telefonunuzdaki herşeyi silebilir ve kilitleyebilirsiniz. Telefonunuzu kilitlemek, kaybolan telefonunuzun konumunu izlemeye çalışırken onu kullanılamaz hale getirecektir. Telefonunuzu bulma umudu yoksa, kişisel bilgilerinizi silme özelliği ile silebilirsiniz.

Uygulama çok fazla izin gerektiriyor. Uygulamanın neden bu izinlere ihtiyaç duyduğu hakkında daha fazla ayrıntı için WheresMyDroid.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Artık daha fazla özellikle, kayıp telefonunuzu bulmak her zamankinden daha kolay.

3. iSharing

Diğer uygulamaların aksine, iSharing uygulaması yalnızca kayıp cihazı takip etmekle kalmaz, aynı zamanda uygulama aile üyelerinin de kaydını tutar. Kayıp telefonu bulma uygulaması, kullanıcının çeşitli gruplar oluşturmasına, iletişim kurmasına ve grup üyelerinin gerçek zamanlı konumunu izlemesine olanak tanır. Hatta grup üyelerinin konum geçmişini görüntüleyebilen bir özelliği de vardır.

iSharing, gerçek zamanlı bir cep telefonu takip uygulamasıdır. Uygulama, kayıtlı mobil cihazların ve akıllı telefonların yerini tam olarak belirleyebilir. Böylece, Android Telefonları, iPhone'ları ve iPad'i bulmanızı sağlar. Kullanımı kolaydır. Tek yapmanız gereken, aile üyelerinizi davet etmek ve herhangi bir akıllı telefonu izlemek için onları cihazınızdan izlemeye başlayabilirsiniz.

4. Google Cihazımı Bul

Cihazımı Bul hizmeti, kayıp Android cihazınızın yerini belirlemenize ve geri alana kadar kilitlemenize yardımcı olur.

Cihazımı Bul, popüler ve verimli bir uygulamadır. Telefon takip uygulaması, cihazın yerini belirlemekten başka, telefonu fabrika ayarlarına döndrürebilir ve kişisel verilerin korunmasını sağlar. Kaybolan telefon yakınlarda ise, cihazı bulmak için zil sesini çaldırıp yerini tespit edilebilirsiniz. Diğer işlevleri arasında stadyumlar, havaalanları, alışveriş merkezleri ve önemli simge yapılar gibi yerler için iç mekan haritalarının eksiksiz bir listesi bulunur.

5. Aispyer

Aispyer, küçük boyutu nedeniyle arka planda çalışan bir telefon takip uygulamasıdır. Web sitesinden hesap açarak aispyer.apk dosyası oluşturulduktan ve hedef cihaza indirildikten sonra; uygulama her saat başı hedef telefonun konum bildirimlerini göndermeye başlar. Aispyer ile sevdiklerinizin o anki yerini tam olarak bilmek, onların güvenliğini sağlamaya da yardımcı olur.

6. Glympse

Glympse, GPS takibini kullanarak gerçek zamanlı konumu paylaşmak için başka bir mükemmel uygulama. Kullanıcı ayrıca daha iyi güvenlik için uygulama içi gruplar oluşturma seçeneğine de sahiptir. Bu kayıp telefon bulucuyu diğer benzer uygulamalardan ayıran bir özellik, konum paylaşıldıktan sonra diğer kişinin Glympse uygulaması yüklenmeden bile haritayı görüntüleyebilmesidir.

7. Life360

Özellikleri ve işlevleri nedeniyle Life360'ı hepsi bir arada konum izleme uygulaması olarak adlandırabiliriz. Telefon konum izleme uygulaması tüm cihazlarda kusursuz çalışır; ister telefon, ister tablet veya web olsun. Kullanıcı, konum paylaşma özelliği ile tüm yakınlarını ve sevdiklerini göz altında tutabilir. Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında Life360 daha iyi güvenlik özellikleri sunar.

Örneğin, acil bir durumda, uygulama otomatik olarak bir ambulans çağırabilir ve acil durum kişilerine bildirim gönderebilir.

8. TrackView - Cihazlarımı Bul

TrackView, olağanüstü bir güvenlik gözetleme uygulamasıdır. Ücretsiz telefon takip uygulaması, kayıp cihazları izlemenin yanı sıra, kullanıcının hassas kurulumları yakından takip etmesine de olanak tanır.

TrackView, kayıp veya çalınan cihazlarınızı bulmanıza, arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi bulmanıza yardımcı olabilecek bir çapraz platform uygulamasıdır. Ayrıca her yerden kontrol edebilmeniz için cihazınızın konum geçmişini kaydedebilir. Ayrıca, cihaz önceden tanımlanmış bir konuma girdiğinde veya buradan çıktığında yer uyarısı özelliği sunar.

9. FamiSafe

FamiSafe, iPhone ve Android telefonları izlemenizi sağlayan başka bir telefon takip uygulamasıdır. Uygulama, telefonun GPS konumuna erişmenize izin verir ve diğer etkileyici özelliklerle birlikte gelir. Bununla birlikte, iPhone'lar için, gelişmiş izleme özellikleri istiyorsanız, FamiSafe jailbreak gerektirir. Aynı şey, kayıp telefonunuzu izlemekten daha fazlasını başarmak istiyorsanız Android için de geçerlidir.

10. Spyic

Spyic, SIM kart değiştiğinde uygulamanın kullanıcıyı bilgilendirmesini sağlayan, gelişmiş gözetim ile donatılmış mükemmel bir telefon izleme uygulamasıdır. Uygulama, hedef cihazlara root atmadan veya jailbreak yapmadan kayıp telefonları izlemenizi sağlar.

Ebeveynler ve işverenler tarafından sırasıyla çocuklarının ve şirket cihazlarının konumunu izlemek için kullanılır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!