Kedileri seviyor musun? Kedi Severler için 8 Mobil Oyun

Kedileri seviyor musun? Kedi Severler için 8 Mobil Oyun

Şuna şüphe yokki, internet kedileri sever. Akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz harika kedi temalı oyunlar biliyoruz. Kedi severler için kedi temalı güzel bir oyun listesi.

1. Super Phantom Cat 2

hayalet kedi
Eğer platform oyunları ve özellikle de Super Mario Bros hayranıysanız, Super Phantom Cat 2 tam siziz için. Oyun, herkesin sevimli bulacağı renkli ve bloklu grafiklere sahiptir. Her biri kendine özgü bir kostümü olan ve bazıları özel yeteneklere sahip olan, farklı kedilerin oynayabileceği geniş bir liste var. Gerçi tüm gerekli kahraman parçaların toplanması zaman alır, bu yüzden bunu bir süre oynamalısınız.

Süper Phantom Cat 2, seviye tabanlı ve bir sonraki noktaya ulaşma amaçlı bir oyundur. Ancak yoldaki engeller, tuzaklar ve düşmanlar var. Neyse ki, Hayalet Dünya'nın güçleri yanınızda olacak ve imkansızı mümkün kılacaktır.

Tamamlamak için daha fazla hedef ve aynı zamanda ödüller sağlayan görevler de vardır. Bunlar normal seviyelerden biraz daha zordur.

Süper Phantom Cat 2, orijinal Super Phantom Cat oyununun iyi bir devamıdır ve platform eğlencesini isteyen kedi severler için harika bir oyundur.

İndir: Süper Phantom Cat 2 - iOS | Android (Ücretsiz)

2. Cat Quest

kedi oyunu
Diablo 3'e benzer bir aksiyon dolu, gerçek zamanlı zindan deneyimi için nasıl bir ruh halinde siniz? Ama kedilerle! Bu yüzden Cat Quest'i seveceksiniz.

Ejderhalarla dolu büyük bir yolculuğa çık, sihir ve daha fazlası. Kötü bir yaratık kız kardeşinizi kaçırırken, onu geri almak size kaldı.

Cat Quest, hem çekici hem de sevimli bir çizgi stili ile kendine özgü 2.5D görsellere sahiptir. Felingard dünyası yemyeşil ve detaylıdır ve navigasyon ve gerçek zamanlı savaş sırasında inanılmaz derecede düzgün animasyonlara sahiptir.

Felingard geniş bir dünyadır ve oyuncular doğrusal keşif ile sınırlı değildir. Toprakların etrafında serbestçe dolaşabilir, gerçek zamanlı olarak savaşabilir, daha güçlü hale gelebilir ve gizli zindanlara girebilirsiniz.

İndir: Cat Quest - iOS | Android(4,99 ABD doları)

3. Neko Atsume: Kitty Collector

kedi oyunları
Özellikle kendiniz için gerçek bir kediniz yoksa, dijital kedileri (veya Tamagotchis gibi sanal evcil hayvanları) beslemej ister misiniz? Neko Atsume'ye bakın.

Neko Atsume'nin basit sanat tarzı, süper kolay oynanışla geliyor. Tek yapmanız gereken, kedileri çekmek için bahçenize oyuncak ve atıştırmalık yerleştirmektir. Sonunda, gelip seni ziyaret edecekler.

Kediler ücretsiz yemek ve oyun zamanı ziyareti için uğradıkça, bazı balıkların armağanını hediye olarak bırakacaklar. Daha fazla kediyi çekmek için balıkları yeni oyuncaklara ve atıştırmalıklara harcıyorsunuz ve döngüyü tekrarlıyorsunuz.

Neko Atsume'de farklı 40 çeşit kedi var. Her biri belirli oyuncak ve yiyeceklerden etkilenir. Böylece, her zaman ve sonra, özellikle nadir ırkları yakalamak istiyorsanız, her şeyi değiştirmelisiniz.

İndir: Neko Atsume: Kitty Collector - iOS | Android (Ücretsiz)

4. Cat Bird

kedi oyunları
Belki Süper Phantom Cat 2 sizin için bir platform oyunu için yeterli değilse ya da kedilerinizi uçurmayı ister misiniz? Her iki durumda da Cat Bird ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
Cat Bird, retro oyunculara hitap etmek için nostaljik piksel sanat görselleri ve chiptunes özellikleri sunar.

Cat Bird'de çeşitli aşamalarla dolu birkaç dünya var. Amaç, eve gitmek için uçan kedinin her sahnenin sonunda portala ulaşmasına yardım etmektir.
Yeteri kadar kolay başlıyor ama ek tehlikeler, tuzaklar ve düşmanlar onu hayatta kalmanın zorlu bir görevi haline getiriyor. Bu bir zamanlama ile ilgili.

İndir: Cat Bird - iOS | Android (Ücretsiz)

5. Bread Kittens

kedi oyunu

Oyunda, bir fırıncı rolü üstlenirsiniz. Kötü ChowCorp'u kedileri vahşi ve agresif olan kedi maması yiyecekleriyle çevirmeyi bırakmalısın. Kediler, vahşi olduklarında benimsenmez ve beslenmez.

Bu yüzden, ekmek ile yakalanmak için yeterince zayıf olana kadar onlarla savaşmak zorundasınız.

Evet, kelimenin tam anlamıyla yavruları yakalamak için bir Pokeball gibi ekmek kullanıyorsun. Sonra diğer vahşi kedileri evcilleştirmek için kullandıkça onları korumak için ekmek somun zırhı yaratırsın. Kedilerin ordusuyla seyahat edin, nadir ve güçlü ırkları bulun ve onları ChowCorp’ın kavrayışından kurtarın.

İndir: Bread Kittens - iOS | Android  (Ücretsiz)

6. Nom Cat

kedi oyunu
Hepimiz kedilerin yemeyi sevdiğini biliyoruz, o zaman neden bunu bir mobil oyuna çevirmiyoruz?

Nom Cats refleksleri test eden hızlı bir arcade tarzı bir oyundur. Sadece iki kedinin ağzını açıp, sonsuz balık dalgalarını yakalayıp yiyebilmeleri için dokun ve bekle.
Ama karışmış olan bombalara dikkat etmelisiniz. Kediler ne kadar çok yerse, skorunuz o kadar yüksek olur.

Garfield, Huysuz Kedi, Nyan Kedisi, Klavye Kedisi ve daha fazlası dahil olmak üzere Nom Cat'te de çok sayıda ünlü kedigil kadrosu var.

İndir: Nom Cat - iOS | Android (Ücretsiz)

7. Nyan Cat: Lost in Space

kedi oyunu
Nyan Cat: Space in Lost, beş farklı oyun modu ile sonsuz bir koşucudur.

Bunların her biri, oyuna daha da zorlayıcı ve hatta rahatlatıcı olan benzersiz bir dokunuş katıyor. Yol boyunca, Nyan Cat'ın lezzetli yiyecekler toplamasına ve bombalar, UFO'lar ve köpekler gibi tehlikelerden kaçmasına yardımcı olun.

Ve süper çekici “nyan” şarkısını unutmayalım.

İndir: Nyan Cat: Lost in Space - iOS | Android (Ücretsiz)

8. Purrfect Date

kedi oyunu
Bu yaratıcı interaktif görsel roman, romantizmi, gizemi ve gerilimin tümünü tek bir pakette birleştirir ve hepsini bir sürü kedi ile tamamlar.

Purrfect Date'de oyuncular, Cat adası olarak adlandırılan kedigiller tarafından işgal edilen bu uzak adada yeni bir iş alan bir araştırmacının rolünü üstleniyorlar. Bir gizem var, kedilerle konuşuyoruz. Adanın sırlarını çözmeyi denerken, bir kediyi daha kişisel bir düzeyde tanıma fırsatına sahip olacaksınız. Neredeyse kediler insanlar gibi tuhaftır.

Purrfect Date'de altı hikaye var ve sizi bekleyen zor kararlar var.
Bu çekicilik ile dolu benzersiz (biraz ürkütücü) bir oyun.

İndir: Purrfect Date - iOS ($ 4.99)

Zaman geçirmek için güzel bir yol
Kedileri ve mobil oyunları seviyorsanız, kesinlikle orada bir sürü seçenek var. Keyif için en iyi kedi temalı oyunlardan bazılarını topladık.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Bültenimize katılın ve bizi takip edin!

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 971 kez okundu.

Facebook Yorumları

Yorumlar

64x64

kurumama

çok güzel oyunlar https://www.kurumama.com
20 Mar 2018
0 0 Cevapla

Yorum Yaz

Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü