Kemal Tanca şık ve sıra dışı tasarımları ile sadece Türkiye de değil dünyada da tanınan bir markadır. Ürünlerinde kullanılan malzeme olarak sadece deri seçmesi ve bunu ilke edinmesi ise tüketiciler tarafından kalitenin tek adresi olmasını sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firma olan Kemal Tanca sadece bir marka olmamakta aynı zamanda da büyük bir tasarım ekibi ve çalışma kadrosuna sahip büyük bir ailedir.

Kemal Tanca Farkı Nedir?

Kemal Tanca çoğu kişi tarafından sadece bir ayakkabı markası olarak bilinse de aslında kadın ruhunun inceliklerinden anlayan bunu aksesuar, çanta ve ayakkabı ile çeşitlendiren, erkeklerinde moda dünyasının içinde olarak cüzdan, aksesuar ve ayakkabı tasarımları yapan bir markadır. Ayakkabı üretici firmalarının en uzun yıllardır ayakta kalan ve gün be gün büyüyen Kemal Tanca 130 mağaza ile ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

 Müşterilere gereken değeri veren ve her türlü sorun, şikâyet, öneri gibi görüşleri alarak verimli olan bu firmadan sizlerde yararlanmak için https://www.tamertanca.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 474 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Kemal Tanca konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kemal Tanca ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kemal Tanca ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "