Kemal Tanca

Kemal Tanca

Kemal Tanca, 1950 yılından bu yana eşsiz tasarımları ve müşteriye verdikleri özenle sektörün liderlerinden biri haline gelmiştir.

Kemal Tanca şık ve sıra dışı tasarımları ile sadece Türkiye de değil dünyada da tanınan bir markadır. Ürünlerinde kullanılan malzeme olarak sadece deri seçmesi ve bunu ilke edinmesi ise tüketiciler tarafından kalitenin tek adresi olmasını sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firma olan Kemal Tanca sadece bir marka olmamakta aynı zamanda da büyük bir tasarım ekibi ve çalışma kadrosuna sahip büyük bir ailedir.

Kemal Tanca Farkı Nedir?

Kemal Tanca çoğu kişi tarafından sadece bir ayakkabı markası olarak bilinse de aslında kadın ruhunun inceliklerinden anlayan bunu aksesuar, çanta ve ayakkabı ile çeşitlendiren, erkeklerinde moda dünyasının içinde olarak cüzdan, aksesuar ve ayakkabı tasarımları yapan bir markadır. Ayakkabı üretici firmalarının en uzun yıllardır ayakta kalan ve gün be gün büyüyen Kemal Tanca 130 mağaza ile ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

 Müşterilere gereken değeri veren ve her türlü sorun, şikâyet, öneri gibi görüşleri alarak verimli olan bu firmadan sizlerde yararlanmak için https://www.tamertanca.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile