Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama

Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama

Yüz değiştiren uygulama MSQRD (iOS | Android) çok yakın bir tarihte çok konuşuldu. Ancak, daha eksiksiz bir görsel değişim arıyorsanız, sizi tamamen animasyonlu bir avatar haline dönüştürebilecek bir sürü harika uygulama var. İşte en iyi beşi.

Second Life (Windows)

Second Life sanal dünyaların dedesi, size sergiler, konserler, dükkanlar ve gerçek dünyada bulabileceğiniz diğer şeyler gibi şeylerle dolu bir dijital dünya sunuyor. Fakat bunların hepsiyle etkileşim kurmak için bir avatara ihtiyacınız var. Dijital kişinizle her şeyi değiştirebilir, hayal edebileceğiniz hemen hemen her şeyi satın alabilir, tam olarak ne arzu ediyorsanız yapmanızı sağlar.

Zoobe (iOS|Android)

Konuşan bir avatar oluşturmak için harika bir uygulama Zoobe. Tek yapmanız gereken sesinizi ekleyin, ardından uygulamanız sizin seçtiğiniz avatarı sizin konuştuğunuz gibi canlandırır. Zoobe'de, sosyal bağlantıları kullanarak yaratıcılığınızla arkadaşlarınızı da güldürebilirsiniz.

FaceRig (Windows)

Avatarınızla canlı olarak sohbet etmek isteyenlerin FaceRig'i alması gerekir. Bu program, yüz hareketlerini anında avatarın üzerine haritalamak için yüz tanıma ve web kameranızı kullanır. Aralarında seçim yapmak için çok sayıda maske vardır ve - yeterince yaratıcılığınız ve sabrınız varsa - kendi maskenizi bile yapabilirsiniz.

VEEMEE Avatar Creator (Android)

VEEMEE Avatar Creator, RPG oyunlarından hoşlananlar için bir avatar aracıdır. Bir temel karakter seçin ve değişiklik yapın - tam olarak istediğiniz gibi olana kadar her ayrıntıyı ayarlayın. Tamamlandıktan sonra, giyinip poz verebilir, fotoğraflayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Miitomo (iOS|Android)

Kendi küçük avatarınızı Nintendo Mii stilinde yaratıyorsunuz. Kendi eşlemeniz için bir görünüm ve kişilik seçerek başlayın. Bundan sonra, avatarınız bir Mii Sosyal Ağında etkileşime girebilir. Orada durum güncellemeleri gibi çalışan sorulara cevap verebilir ve arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak için Mii'leri ziyaret edebilirsiniz. Bu yeterli değilse, avatarınızı daha da geliştirmek için ödülleri kazanmak için mini oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 641 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al