Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama

Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama

/ / Okuma süresi: 2 dk, 9 sn / Yorum (0)
A A A

Yüz değiştiren uygulama MSQRD (iOS | Android) çok yakın bir tarihte çok konuşuldu. Ancak, daha eksiksiz bir görsel değişim arıyorsanız, sizi tamamen animasyonlu bir avatar haline dönüştürebilecek bir sürü harika uygulama var. İşte en iyi beşi.

Second Life (Windows)

Second Life sanal dünyaların dedesi, size sergiler, konserler, dükkanlar ve gerçek dünyada bulabileceğiniz diğer şeyler gibi şeylerle dolu bir dijital dünya sunuyor. Fakat bunların hepsiyle etkileşim kurmak için bir avatara ihtiyacınız var. Dijital kişinizle her şeyi değiştirebilir, hayal edebileceğiniz hemen hemen her şeyi satın alabilir, tam olarak ne arzu ediyorsanız yapmanızı sağlar.

Zoobe (iOS|Android)

Konuşan bir avatar oluşturmak için harika bir uygulama Zoobe. Tek yapmanız gereken sesinizi ekleyin, ardından uygulamanız sizin seçtiğiniz avatarı sizin konuştuğunuz gibi canlandırır. Zoobe'de, sosyal bağlantıları kullanarak yaratıcılığınızla arkadaşlarınızı da güldürebilirsiniz.

FaceRig (Windows)

Avatarınızla canlı olarak sohbet etmek isteyenlerin FaceRig'i alması gerekir. Bu program, yüz hareketlerini anında avatarın üzerine haritalamak için yüz tanıma ve web kameranızı kullanır. Aralarında seçim yapmak için çok sayıda maske vardır ve - yeterince yaratıcılığınız ve sabrınız varsa - kendi maskenizi bile yapabilirsiniz.

VEEMEE Avatar Creator (Android)

VEEMEE Avatar Creator, RPG oyunlarından hoşlananlar için bir avatar aracıdır. Bir temel karakter seçin ve değişiklik yapın - tam olarak istediğiniz gibi olana kadar her ayrıntıyı ayarlayın. Tamamlandıktan sonra, giyinip poz verebilir, fotoğraflayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Miitomo (iOS|Android)

Kendi küçük avatarınızı Nintendo Mii stilinde yaratıyorsunuz. Kendi eşlemeniz için bir görünüm ve kişilik seçerek başlayın. Bundan sonra, avatarınız bir Mii Sosyal Ağında etkileşime girebilir. Orada durum güncellemeleri gibi çalışan sorulara cevap verebilir ve arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak için Mii'leri ziyaret edebilirsiniz. Bu yeterli değilse, avatarınızı daha da geliştirmek için ödülleri kazanmak için mini oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 733 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Dijital Avatarınızı Oluşturmak İçin 5 Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.