Kik Hesabınızı Devre Dışı Bırakma ve Silme

Kik Hesabınızı Devre Dışı Bırakma ve Silme

Kik, Android (ve iPhone) için popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır, ancak belki de onun cazibesi sizin için bitmiştir. Belki de arkadaşlarınızdan hiçbiri artık kullanmıyor, belki de bir ebeveynsiniz ve gençliğinizin Kik hesabını bir nedenle silmek istiyorsunuz. Sebebi ne olursa olsun, Kik hesabınızı kalıcı olarak silebilir veya geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz. İşte nasıl yapacağınız.

Kik Hesabınızı Silme veya Devre Dışı Bırakma 

Bazı nedenlerle Kik, hesabınızı mobil uygulaması aracılığıyla silmenize izin vermez. Bunu kendi web sitesi portalı üzerinden yapmanız gerekir. Kik hesabı devre dışı bırakma sayfasına gidin. Kik'in hesabınızı devre dışı bırakmak için iki seçenek sunduğunu göreceksiniz: geçici veya kalıcı olarak.

kik hesap silme
Kik hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak, daha fazla mesaj almayacağınız ve diğer kullanıcıların adınızı arayamayacağı anlamına gelir. Konuştuğunuz herkes, artık kişilerinde sizi görmeyecek.

Hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakırsanız tekrar etkinleştirmek için tekrar giriş yapabilirsiniz.
Kik geçici devre dışı bırakma sayfasını ziyaret edin ve kaydolmak için kullandığınız e-posta adresini girin. Devre dışı bırakmak için kullanabileceğiniz bir e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hesabınızı kalıcı olarak devre dışı bırakmak, yukarıdaki her şeyin gerçekleştiğini ve hesabınıza artık erişemeyeceğinizi ifade eder. Bu aslında Kik hesabınızı siliyor, geri almak ve mesajlarınıza erişmek için başka bir seçenek olmayacak.

Kik hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizden emin olduğunuzda, kalıcı devre dışı bırakma sayfasını açın ve kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve neden ayrıldığınızı girin. Bunu yapmak istediğinizi onaylayın ve silmek için Git'i tıklayın.

Şimdi Kik’i terk ettin!

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 377 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Kik Hesabınızı Devre Dışı Bırakma ve Silme konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kik Hesabınızı Devre Dışı Bırakma ve Silme ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kik Hesabınızı Devre Dışı Bırakma ve Silme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al