Ogznet.com
Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları Paylaş:

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları

Android markette ücretli olarak satılan bazı uygulama ve oyunların kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilmeye sunulduğunu hiç gördünüz mü? Evet bu doğru ücretli uygulama ve oyunları fırsatı kaçırmadan ücretsiz olduğu süre zarfında telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz.

AppsFree, kısa süreliğine ücretsiz olan ücretli uygulamaları, oyunları, duvar kağıtlarını ve simge paketlerini indirmek için kolay ve kullanışlı bir yol sunan uygulamadır. Gelişmiş filtre ayarları sayesinde kullanımınızı özelleştirebilir, böylece sadece gerçekten ilgilendiğiniz uygulama türlerini görebilirsiniz.

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamalarını bulmak zahmetli bir iştir. İndirmek istediğiniz uygulamanın ücretsiz indirme süresi geçmiş olabilir veya hiç olmayabilir. Zaten Google Play üzerinde de böyle bir menü veya sayfa yoktur. Yani ücretli bir uygulama ve oyunu ücretsiz olarak indirilmeye sunulduğu anı bulmak ve takip etmek kolay bir iş değildir. Genellikle, 24 saat içinde bu tip uygulamalar gene ücretli olur. Bu yüzden fırsatı kaçırmadan uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz olduğu zaman diliminde indirmeniz gerekir.

Ücretli uygulamarın kısa süreliğine ücretsiz olduğu anı yakalamanız için bir uygulama yapmışlar. AppsFree, sadece sınırlı bir süre için ücretsiz olan gerçek ücretli uygulamaları listeler. Her zaman ücretsiz olan uygulamaları size göstermez. Kısa süreliğine ücretsiz uygulamalar listesi sürekli olarak güncellenir, böylece günlük / haftalık özet için beklemeniz gerekmez.

Ayrıca devamlı olarak bu uygulamayı takip etmek istemiyorsanız, uygulamanın bildirimleri etkinleştirilebilir ve en iyi uygulamalar ve beğeninize uygun bireysel kategoriler için ücretsiz uygulama için bildirimler alabilirsiniz.

Bu uygulamanın aynı yapımcısından çıkan benzer bir uygulama daha var. AppSales adlı uygulama ise tamamen ücretsiz olduğunda değil belli oranlarda indirime giren uygulamalarıda size gösterir.

Uygulamada, ücretli olan ancak yalnızca sınırlı bir süre için ücretsiz hale gelen uygulamaları listeleyen bir "Şimdi Ücretsiz" (Now Free) bölümü bulunmaktadır. Bazen geliştiriciler, özel teklifleri için bir süre belirlemediğinden bu bölümü dikkatli takip etmek gerekir.

AppSales ile uygulamalar indirime girdiğinde bildirim alın ve indirimli fiyatları görün. Fiyat değişimlerini izlemek, indirimde ve uygulama paralı sürümden ücretsiz sürüme geçtiğinde haberdar olmak için uygulamanın arama fonksiyonunu kullanın veya uygulamaları direkt olarak Play Store'dan izleme listenize ekleyin. Fiyat geçmişi, son 60 gün boyunca uygulamanın aldığı min, maks ve ortalama fiyatı görmenizi sağlar.

AppSales akıllı özellikleri sayesinde indirimdeki en iyi uygulamaları keşfetmeni sağlar.

AppsFree
Daha önce 84 kez indirildi.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!