Android markette ücretli olarak satılan bazı uygulama ve oyunların kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilmeye sunulduğunu hiç gördünüz mü? Evet bu doğru ücretli uygulama ve oyunları fırsatı kaçırmadan ücretsiz olduğu süre zarfında telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz.

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamalarını bulmak internet üzerinde zahmetli bir iştir. Zaten Google Play üzerinde de böyle bir menü veya sayfa yok. Yani ücretli bir uygulama ve oyunu ücretsiz olarak indirilmeye sunulduğu anı bulmak ve takip etmek kolay bir değil. Genelde 24 saat içinde bu tip uygulamalar gene ücretli olur. Bu yüzden fırsatı kaçırmadan uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz olduğu zamanda indirmeniz gerekir.

Ücretli uygulamarın ücretsiz olduğu anı bulmanız için bir uygulama yapmışlar. Ayrıca uygulama sadece tamamen ücretsiz olduğunda değil belli oranlarda indirime giren uygulamalarıda gösteriyor.

Uygulama ile şimdi ücreti olan ancak birdenbire ücretsiz hale gelen, ancak yalnızca sınırlı bir süre için olan uygulamaları listeleyen bir "Şimdi Ücretsiz" bölümü bulunmaktadır. Bazen geliştiriciler, özel teklifleri için bir süre belirlemediğinden bu bölümü dikkatli takip etmek gerekir.

Uygulamayı şimdi cep telefonunuza yükleyin ve ücretli uygulama ile oyunları ücretsiz indirmenin keyfini sürün.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1248 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "