Ogznet.com
Kombi Petek Temizliği ve Petek Temizleme Fiyatları Paylaş:

Kombi Petek Temizliği ve Petek Temizleme Fiyatları

Kombi Petek Temizliği ve Petek Temizleme Fiyatları

Konutlarda kullanılan ısıtma sistemlerinden farklı olarak merkezi ısıtma sistemlerinin daire bazlı değil, komple temizlenmesi gerekmektedir. Şebeke suyu kullanan merkezi ısıtma sistemleri dairelerin tesisat aracılığıyla peteklerini ısıtırken, sıcaklık sebebiyle şebeke suyunun içindeki kireç tesisat ve peteklerin metal aksamlarına yapışır. Merkezi sistem petek temizliği, kullanımla birlikte peteklerin su geçişlerinin tıkanmasına ve peteklerin her yerinin ilk günkü gibi eşit şekilde ısınmamasına sebep olan kirecin temizlenmesini sağlayan bir bakım işlemidir.

Isının ilk üretildiği yer kazan olduğu için merkezi sistem ısıtma sistemlerinde öncelikle kazanda kireçlenme oluşmaya başlar ve ardından aynı problem tesisat ile peteklerde görülmeye başlar. Merkezi sistem ısıtma sistemlerinin verimliliğini her geçen biraz daha düşüren bu durum, şebeke suyundaki yabancı maddelerin kireç birikintisine yapışarak balçıklaşma oluşmasına sebep olur. Problemin daha da ciddi bir hal almaya başlamasına yol açan bu durum, dairelerdeki peteklerin alt ve üstünün eşit şekilde ısınmamasıyla sonuçlanır. Üretilen ısıdan gerektiği gibi faydalanılmaması sonucunda ısınma konforunda önemli derece azalma, ısınma maliyetlerindeyse ters orantılı biçimde büyük oranda artış görülür. Bir başka değişle peteklerin ısınmamasıyla başlayan bu sorun daha az ısınmak için daha fazla harcama yapmanız demektir. Oysa uzman ekiplerle ve son teknolojiye sahip özel yıkama makinalarıyla sunduğumuz petek temizleme fiyatları hizmetlerimizden yılda bir defa yararlanarak, bütün bu sorunları yaşamadan ekonomik ve konforlu bir şekilde ısınabilirsiniz.

Merkezi sisteme bağlı, tüm dairelerdeki onlarca peteği tek tek sökmeye gerek kalmadan özel kimyasallar kullanmakta ve tesisattaki tüm kireç birikintisini kolayca temizlemekteyiz. Merkezi ısıtma sisteminden çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayan bu temizlik işlemi, kış boyunca rahatça ısınmanıza yardımcı olmaktadır. Merkezi sistem petek temizliği hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve randevu almak için telefon açmanız yeterli.

www.petektemizligifiyatlari.com

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!