Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Huji Cam popüler bir analog film fotoğraf uygulamasıdır. Popülaritesi, Gudak Pro'nun, telefonunuzdaki “resimleri geliştirme” fikrine dayandığı yenilikçi bir konsepti takip etti. Huji benzer bir yaklaşımdan, fotoğraflarınızın geliştirilmesini sağlamaz ve para istememesi dışında, en azından yüklemek için ücretsiz olduğu için önceden ayarlanmış değil.

İlginizi Çekebilir Eski Filmli Çekim Hissi Uyandıran 5 iPhone Kamera Uygulaması

Eski Filmli Çekim Hissi Uyandıran 5 iPhone Kamera Uygulaması

Birçoğumuz için, filmli çekimler ile gelen lekeler ve kusurlar artık uzak bir anıdır. Filmi çekim deneyimini yeniden yaratmak için tasarlanmış bir dizi kamera uygulaması var. İşte en iyi beş.

Huji Cam, Gudak Pro'dan çok daha fazla filtre ve efekt barındıran, en doğru anda adım attı. Huji uygulamasını kullananlar, otantik görünümlü zaman damgalarıyla birlikte, uygulamanın sunduğu sahte film görkeminin tadını çıkarırlar. Huji, özünde, ücretsiz kullanabileceğiniz bir film kamerası.

En İyi Huji Kamera Android Alternatifi: Kuji Cam

Ama burada bir ayrıntı var. Huji kamera uygulaması sadece iPhone'lar için kullanılabilir.Geçen zaman içinde Android için Huji alternatifleri yoktu. Kuji Cam, Huji'nin yaptığı aynı etkiyi yapan bir analog film fotoğrafçılığı uygulaması ve daha fazlasıdır. Android'de de kullanılabilir, bu da onu yükleyebileceğiniz mükemmel bir Android alternatifi haline getiriyor.

Kuji Cam Arayüzü ve Kontrolleri
Kuji Cam arayüzü Huji Cam'ınkine çok benzer. Kamera arayüzü basittir ve deklanşör için önemli bir düğme ile ve sezgisel ayarlar için simgeler bir yukarıdadır. Kullanmak istediğiniz filtreyi uygulamanın yanı sıra zaman damgalarını eklemek veya kaldırmak isteyip istemediğinizi önceden ayarlayarak fotoğraflarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz.
Arayüzün nasıl göründüğüne dair bir ekran görüntüsü.

kuji cam

Kuji Cam Filtreler
Kuji Cam, orijinal Fujifilm benzeri filtrelerin çok ötesinde geniş bir filtre yelpazesine sahiptir. Etkiler sekmesi altında, Gudak, Siyah Beyaz ve diğerleri gibi farklı efektler vardır. Yeniden geliştirme aracını kullanarak temel düzenleme için temel seçenekler de vardır. Kuji ile yeniden geliştirilmenin PRO sürümünü almanızı gerektirdiğini unutmayın.

Kuji Cam Fiyatlandırma Detayları
Kuji Cam sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir uygulama. Bu çoğu kullanıcı için yeterli olsa da, tüm özelliklerini etkinleştirmek isteyenler PRO sürümünü satın almak zorundadır.

Android telefonunuzda Kuji Cam'ı yüklemek için buraya tıklayın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1322 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın