Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Kuji Cam: Android için Ücretsiz Huji Cam Alternatifi

Huji Cam popüler bir analog film fotoğraf uygulamasıdır. Popülaritesi, Gudak Pro'nun, telefonunuzdaki “resimleri geliştirme” fikrine dayandığı yenilikçi bir konsepti takip etti. Huji benzer bir yaklaşımdan, fotoğraflarınızın geliştirilmesini sağlamaz ve para istememesi dışında, en azından yüklemek için ücretsiz olduğu için önceden ayarlanmış değil.

Huji Cam, Gudak Pro'dan çok daha fazla filtre ve efekt barındıran, en doğru anda adım attı. Huji uygulamasını kullananlar, otantik görünümlü zaman damgalarıyla birlikte, uygulamanın sunduğu sahte film görkeminin tadını çıkarırlar. Huji, özünde, ücretsiz kullanabileceğiniz bir film kamerası.

En İyi Huji Kamera Android Alternatifi: Kuji Cam

Ama burada bir ayrıntı var. Huji kamera uygulaması sadece iPhone'lar için kullanılabilir.Geçen zaman içinde Android için Huji alternatifleri yoktu. Kuji Cam, Huji'nin yaptığı aynı etkiyi yapan bir analog film fotoğrafçılığı uygulaması ve daha fazlasıdır. Android'de de kullanılabilir, bu da onu yükleyebileceğiniz mükemmel bir Android alternatifi haline getiriyor.

Kuji Cam Arayüzü ve Kontrolleri
Kuji Cam arayüzü Huji Cam'ınkine çok benzer. Kamera arayüzü basittir ve deklanşör için önemli bir düğme ile ve sezgisel ayarlar için simgeler bir yukarıdadır. Kullanmak istediğiniz filtreyi uygulamanın yanı sıra zaman damgalarını eklemek veya kaldırmak isteyip istemediğinizi önceden ayarlayarak fotoğraflarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz.
Arayüzün nasıl göründüğüne dair bir ekran görüntüsü.

kuji cam

Kuji Cam Filtreler
Kuji Cam, orijinal Fujifilm benzeri filtrelerin çok ötesinde geniş bir filtre yelpazesine sahiptir. Etkiler sekmesi altında, Gudak, Siyah Beyaz ve diğerleri gibi farklı efektler vardır. Yeniden geliştirme aracını kullanarak temel düzenleme için temel seçenekler de vardır. Kuji ile yeniden geliştirilmenin PRO sürümünü almanızı gerektirdiğini unutmayın.

Kuji Cam Fiyatlandırma Detayları
Kuji Cam sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir uygulama. Bu çoğu kullanıcı için yeterli olsa da, tüm özelliklerini etkinleştirmek isteyenler PRO sürümünü satın almak zorundadır.

Android telefonunuzda Kuji Cam'ı yüklemek için buraya tıklayın.

Eski Filmli Fotoğraf Makinesi ile Çekilmiş Hissi Uyandıran 5 iPhone Kamera Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Eski Filmli Fotoğraf Makinesi ile Çekilmiş Hissi Uyandıran 5 iPhone Kamera Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile