Ogznet.com
Ogznet.com

Kurban Bayramı Tatilinde Kıbrıs Otel Önerileri

Turizm sektöründe 7 yıldır varlık sürdüren tatil dükkanı müşteri memnuniyeti amaçlayarak kişiler için yılın her döneminde otel fırsatları sunuyor. Yurt içi ve Kıbrıs’ta sunduğu bu otel fırsatlarıyla kişilerin istedikleri dönemde gönüllerince tatil yapmalarını sağlıyor. Bu amaçla her geçen gün büyüyen firma yurt içinde 1000 üzerinde anlaşmalı otelle hizmet veriyor.

Tatil için en çok tercih edilen yerlerden birisi olan Kıbrıs'ta da 50 üzerindeki otelde çeşitli fırsatlar sunuyor. Her türlü tarza ve bütçeye uygun otel seçenekleri bulunan firma belirli dönemlerdeki kampanyaları sayesinde kişilerin daha az maliyette tatil yapmalarını sağlıyor. Ayrıca yapacakları tatil için otel ayarlamayıp son ana bırakanlar içinde son fırsat otelleri ile hizmet veriyor. Böylece kişiler kaliteli otellerde yer bulabiliyorlar.

Ayrıca firma pek çok otel için erken rezervasyon imkanı da sunuyor. Aileler içinde otel fırsatları sunan firma özellikle çocuklu ailelerin rahat bir tatil geçirmelerine imkan tanıyor. Bunlar dışında firma tarihi ve kültürel bir gezi deneyimi yaşamak isteyenler için çeşitli turları ile hizmet veriyor.

Kişiler firmanın sunduğu fırsatları değerlendirmek istediklerinde firma web sayfasını inceleyerek ve firmadan danışma hizmeti alarak tatil ya da tur planlarını yapabiliyorlar.

Kurban Bayramı Tatili İçin Otel Fırsatları

Kurban bayramları günümüzde yaz aylarına denk geldiği için bu bayramları kişiler tatil yaparak değerlendirmek istiyor. Tatil dükkanı da kişilere birbirinden kaliteli otelleri ile Kurban Bayramı'nı tatil yaparak geçirme imkanı tanıyor.

Turizm firmasının bayramı tatil yaparak geçirmek isteyenler için sunduğu kurban bayramı otelleri ve fırsatları şunlardır;

 • Merit Park Otel (Girne)
 • Salmakis Resort Spa (Bodrum)
 • Regnum Carya Golf (Belek)
 • Orange Country Resort (Kemer)
 • La Blanche Resort Spa (Muğla)
 • Palm Wings Ephesus Hotel (Kuşadası)
 • Green Nature Resort (Marmaris)
 • Alaçatı Alanur Hotel (Çeşme)
 • Crystal Sunset Luxury Resort Spa (Side)

Bu oteller ve daha fazlası içinden birisini tercih eden kişiler rezervasyon yaptırarak Kurban Bayramı gelmeden otellerini ayarlayabiliyorlar. Bu oteller içinden her şer dahil ve ultra her şey dahil hizmet verenleri seçebiliyor.

Kıbrıs'ta Tatil Yapmak İçin Otel Fırsatları

Kişilerin yılın her döneminde tatil yapabilmeleri için otel fırsatları sunan turizm firması yurt dışında tatil yapmak isteyenler için Kıbrıs'ta bulunan anlaşmalı otelleri ile hizmet veriyor. Kişiler Kıbrıs'ta bulunan oteller arasından firmanın gruplandırdığı temalarda otel seçebiliyorlar.

Örneğin balayı oteli arayışında olan kişiler Kıbrıs balayı otellerini inceleyerek seçim yapabiliyorlar. Bunun dışında Kıbrıs'ın otelleri ile ünlü Girne şehrinde tatil yapmak isteyenler Girne otelleri içinden seçim yapabiliyorlar. Bunlar dışında denizi görmek isteyenler denize sıfır Kıbrıs otellerini seçebiliyorlar. Eğer isterlerse Kıbrıs'ta hizmetleri ile ünlü olan otelleri de seçebiliyorlar.

Tatil Dükkanı'nı tercih eden kişilerin seçebilecekleri Kıbrıs otellerinden bazıları şunlardır;

 • Merit Royal Premium Hotel (Alsancak)
 • Kaya Artemis Resort (Bafra)
 • Lord's Palace Hotel Spa (Girne)
 • Malpas Hotel (Çatalköy)
 • Salamis Bay Conti Resort Hotel (Gazimağusa)
 • Dome Hotel (Girne)
 • The Savoy Ottoman Palace Hotel (Girne)
 • Büyük Anadolu Girne Hotel
 • Arkın Palm Beach Hotel (Gazimağusa)
 • Denizkızı Hotel (Alsancak)

Bu otellerden birisini seçen kişiler otellerin çeşitli imkanlarını kullanabiliyorlar. Örneğin otellerin bir çoğunda bulunan 0-6 yaş ilk çocuklar için ücretsiz konaklama imkanlarından yararlanabiliyorlar. Ayrıca ikinci çocuklar içinde ücret ödemeyebiliyorlar. Bunlar dışında konforlu odalarda kalarak otellerin aktivitelerinden yararlanabiliyorlar. İsterlerse bazı otellerde sahne alan sanatçıları dinleme imkanı bulabiliyorlar.

Yılbaşı Tatili İçin Otel Fırsatları

Yeni yıla harika bir tatille girmek isteyenler için tatil dükkanı olarak yılbaşı otelleri ile hizmet veriyorlar. Bu oteller yılbaşı için çeşitli etkinliklerin olduğu ve sanatçıların sahne aldığı oteller olabiliyor. Sevdiği kişiyle bu otelleri seçen kişiler ayrıca romantik bir yılbaşı tatili yaşayabiliyorlar. Bu oteller Abant, Kıbrıs, Antalya, Sapanca ve Uludağ gibi yerlerde bulunuyor. Kişiler isterlerse ekonomik isterlerse sanatçılı yılbaşı otellerini seçebiliyorlar.

Kayak Tatili İçin Otel Fırsatları

Kış aylarında tatil yapmak isteyenler kayak tatili seçeneğini değerlendirebiliyorlar. Kayak tatili yaparak hem kayıp hem de dinlenebiliyorlar. Kayak otelleri ülkemizde yer alan kayak merkezlerinde yer alıyor ve kişiler tatil dükkanının anlaşmalı olduğu merkez otellerini kullanabiliyorlar.

Kayak tatili yapmak isteyenlerin seçebileceği otellerden bazıları şunlardır;

 • Bof Hotels Uludağ
 • Green Park Resort Kartepe
 • Sway Hotels Palandöken
 • Kaya Palazzo Ski Kartalkaya
 • Golden Key Kartalkaya
 • Ramada Resort Erciyes
 • Ekinata Grand Toprak Hotel Sarıkamış

Kayak otellerini tercih eden kişiler otellerde konaklamanın yanı sıra kayak öğrenebiliyorlar. Kayak merkezlerinde bulunan teleferiklere binebiliyorlar ya da kar motoruyla karlar arasında gezi yapabiliyorlar. Ayrıca otellerin kar dışındaki diğer imkanlarını da kullanabiliyorlar. Örneğin ücretli masaj, güzellik salonu, jakuzi ve hamam gibi hizmetlerini kullanabiliyorlar.

Hafta Sonu Kaçamakları İçin Otel Fırsatları

Kişiler yaz tatillerini tatil yaparak değerlendiremediklerinde ya da haftanın yorgunluğunu atmak istediklerinde hafta sonu kaçamakları yapabiliyorlar. Bu sebeple kişiler daha çok çevre illerde bulunan otellere giderek kısa bir tatil yapabiliyorlar. Özellikle İstanbul'un gürültüsü ve stresinden iki gün uzaklaşmak istediklerinde hafta sonu kalabilecekleri otelleri arıyorlar.

Firma bu arayışa cevap vermek amacıyla yakın bölge otelleri ile hizmet veriyor. Konforlu ve uygun fiyatlı olan bu oteller kişilerin kısa sürede olsa dinlenerek rahat vakit geçirmesini sağlıyor. Örneğin kişiler Bolu, Abant, Şile, Sapanca, Yalova, Uludağ ve Kartepe gibi yerlerde bulunuyor. Bu kısa tatillerini kayak yaparak geçirmek isteyenler kayak merkezlerinde bulunan oteller arasından seçim yapabiliyorlar.

Sevgililer Günü İçin Otel Fırsatları

Sevgililer Günü pek çok kişi için kutlanan özel günlerden birisidir ve kişiler sevdikleriyle bu günü kutlamak için otel ihtiyacı duyabiliyorlar. Firma bu sebeple sevgililer günü otelleriyle de hizmet veriyor. Kişiler bu konseptte hizmet veren otellerden birisini seçerek sürpriz kutlama hazırlayabiliyor. Böylece otellerin imkânını kullanarak romantik dakikalar geçirebiliyor.

Kişiler isterlerse her şey dahil, jakuzili, sanatçılı, termal, yakın bölge ve yarım pansiyon otele seçeneklerini değerlendirebiliyorlar. Firmanın hizmet verdiği sevgililer günü otellerinden bazıları şunlardır; Nuh'un Gemisi Hotel, Limak Cyprus Hotel, Çam Thermal Resort, Ng Afyon Wellness Convention, Radisson Blu Resort, Adam & Eve Hotel gibi otellerdir.

Muhafazakar Aileler İçin Otel Fırsatları

Tatiller için otel imkanları sunan firma muhafazakar yaşam süren kişiler için de otel fırsatları sunuyor. Kişiler aileleri ile etraflarında yabancı kişiler olmadan tatil yapmak istediklerinde muhafazakar temalı otelleri seçerek diledikleri gibi tatil yapıyorlar. Kapalı havuzlar sayesinde özellikle kapalı bayanlar gönüllerince havuz keyfi yaşayabiliyorlar.

Tatil Dükkanı'nın sunduğu muhafazakar otel fırsatlarından bazıları şunlardır;

 • Rizom Tatil Köyü Yalova
 • Korel Thermal Resort Afyon
 • Şah Inn Paradise Hotel Kumluca
 • Selge Beach Resort Side

Bu oteller ailelerin rahatça konaklaması için hizmet veriyorlar. Alkolsüz olan bu oteller kişilere farklı aktivite imkanları da sunuyor. Örneğin kişiler animasyonlara katılabiliyorlar.

Tatiller İçin Erken Rezervasyon Otel Fırsatları

Kişilerin gönüllerince tatil yapmaları amacıyla 7 yıldır hizmet veren firma erken rezervasyon seçenekleri sayesinde kişilerin kalacakları otelleri önceden belirlemesini sağlıyor. Bunun dışında kişilerin erken rezervasyon yaptırarak otellere daha az ücret vermelerine de neden oluyor. Bu sayede kişiler otel için verecekleri ücretleri tatillerinde yapacakları farklı aktiviteler için kullanabiliyorlar. Kişiler erken rezervasyon otellerinde de pek imkanı kullanabiliyorlar.

Ayrıca isterlerse farklı bölge ve şehirlerdeki otelleri seçerek diledikleri gibi tatil yapabiliyorlar. Firma web sitesine girip erken rezervasyon otelini belirledikten sonra ücreti ödeyip tatil zamanının gelmesini bekliyorlar. Bekledikleri zamanlarda da tatillerine diledikleri gibi hazırlanabiliyorlar.

Firmanın erken rezervasyon otelleri arasında Kaş, Kemer, Belek, Alanya, Side, Antalya, Kıbrıs, Çeşme ve Bodrum gibi tatil bölgeleri yer alıyor. Erken rezervasyon fırsatıyla tatil yapmak isteyenler denize sıfır, ekonomik, balayı, su kaydıraklı ve her şey dahil temalı otelleri seçebiliyorlar.

Çocuklu Aileler İçin Otel Fırsatları

Otellerde konaklama imkanlarını sadece çiftler değil çocuklu ailelerde kullanabiliyorlar. Firmanın hizmet verdiği otellerden pek çocuğu 0-6 yaş çocuklar için ücret talep etmiyor. Ayrıca ikinci çocuklar içinde 0-2 yaş aralığında ücret almayan oteller bulunuyor. Bazı oteller ise 0-12 yaş aralığında bulunan çocuklardan ücret almıyor. Bu sayede aileler çocukları için ücret vermeden tatil yapabiliyorlar.

Ayrıca otellerin çocuklar için hazırladıkları çeşitli animasyon ve aktivitelere katılabiliyorlar. Bunun dışında otellerin ailelere vermekte olduğu çocuk odası ve çocuk bakıcısı gibi hizmetlerden yararlanabiliyorlar. Ayrıca otellerin çocuklar için yaptığı çocuk havuzlarında vakit geçirebiliyorlar. Böylece aileler tatillerinde çocukların nasıl vakit geçireceği derdinden kurtularak rahat bir tatil yapmasını sağlayabiliyorlar.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz