Kurumsal veya orta ölçekte tüm firmalara hitap edebilecek responsive tasarım ve admin panelli kurumsal firma scripti. Daha önce yayınladığım kurumsal firma scriptinin devamı olan bir php scripti.

Daha önce oldukça ilgi gören buradaki kurumsal firma scriptini yeniledim. Admin panelinde bir değişiklik yapılmadı. Ancak kullanıcı ön yüzü tamamen yenilendi.

Kurumsal firmanız için tüm ihtiyaçlar düşünülerek hazırlandı script. Script içerisinde Hakkımızda, Ürünler, Foto Galeri, Videolar, Haberler gibi sayfalar bulunmakta.

Firmanızın tüm iletişim bilgilerini ve faaliyet alanlarını bu kurumsal firma scripti ile açacağınız web sitesinde yayınlayabilirsiniz.

Tasarım ücretsiz web template üzerine kurulu olup tamamen mobil tarayıcı uyumludur. Responsive ve modern bir görünüme sahiptir. Aşağıda anasayfaya ait ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

kurumsal firma script

Kurumsal firma scriptinin canlı demosu için buraya tıklayın.

İndireceğiniz dosyanın rar şifresi: ogznet.com

Kurulum: 

İndireceğiniz dosyayı rar'dan çıkarın. inc klasörü içindeki db.php dosyasını editörde açıp veritabanı bilgilerini girin. Başka bir dosyada veritabanı ayarı yapmanız gerekmiyor. Tüm dosyaları server'a gönderin. Veritabanı dosyası klasör içinde bulunmaktadır. Bunuda phpmyadmin aracılığı ile içe aktarın.

İlk kurulumda yönetici adı ve şifresi admin'dir.

İnsan kaynakları sayfası hatası için aşağıdaki veritabanı yama dosyasını phpmyadmin üzerinden uygulayıp cv tablosunu veritabanına ekleyin.

http://dosya.co/0n32aa3x6bti/Veritabanı_SQL_Yama.sql.html


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 13 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 4753 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar (15)

  avatar

  ferdi

  Merhaba elinize sağlık çok güzel bir proje olmuş scriptin telif hakkı varmıdır footer da bulunan linki kaldırmamız da bir sorun olurmu ?
  13 Şu 2019
  0 0 Cevapla
  avatar

  Ogz

  merhaba, script tamamen açık kaynaklı olup, istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Sadece bu haliyle veya düzenlenip satışının yapılması yasaktır.
  13 Şu 2019
  0 0
  avatar

  Mehmet

  Üstadım merhaba script gerçekten çok güzel ama admin panelinde resim upload edilmesi gereken her yerde hata veriyor resim upload işlemini nasıl düzeltirim yardımcı olursan sevinirim.
  27 Eyl 2018
  0 0 Cevapla
  avatar

  Ogz

  Büyük bir ihtimalle upload klasörüne yazma izni vermeniz gerekiyor.
  28 Eyl 2018
  0 0
  avatar

  mehmet

  selam ben kurmaya calıstım ama 500 internal server hatası veriyor ne yapmam lazım anlayamadım
  16 Mar 2018
  1 0 Cevapla
  avatar

  aziz

  scripti kurdum fakat herhangi bir sayfaya girince 404 not found hatası alıyorum yardım edebilirmisiniz
  22 Şu 2018
  1 0 Cevapla
  avatar

  mahmut

  slider i nasıl küçültürüm
  17 Şu 2018
  0 0 Cevapla

Yorum Yaz

" Kurumsal Firma Scripti v4.0 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Kurumsal Firma Scripti v4.0 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kurumsal Firma Scripti v4.0 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "