Araçlar

Bilgisayarda En Son Değiştirilen Dosyalar Nasıl Bulunur?

08 Temmuz 2020 170 1 dk, 6 sn
Bilgisayarda En Son Değiştirilen Dosyalar Nasıl Bulunur?
Abone Ol 
Last Changed Files, bilgisayarınızdaki en son düzenleme yaptığınız 100 dosyayı bulmanızı sağlar.

Last Changed Files, sabit diskinizde veya birden çok alt dizinde en son değiştirilen 100 dosyayı bulur. Last Changed Files'ı başlattıktan sonra, yazılım sabit diskinizi otomatik olarak tarar ve sabit diskinizde en son oluşturulan 100 yeni veya son değiştirilen dosyayı gösterir. En büyük 100 dosya listesinde aşağıdaki sütunları görürsünüz: dosya adı, tam klasör yolu, dosya boyutu ve son değişiklik tarihi.

Last Changed Files

Program otomatik olarak düzenleme yapılmış veya yeni oluşturulmuş 100 dosyayı tarar ve bulur. Yapılan değişikleri de; isim değişikliği, klasör değişikliği, boyut değişikliği gibi gösterir.

30 saniyede 200 GB'lık dosyayı tarayabilir. Program bilgisayar kaynaklarını tüketmez, reklam vs. içermez.

İsterseniz herhangi bir sürücüyü veya belirli bir dizini (alt dizinler dahil) seçebilirsiniz. Dosya bulma yazılımı, seçtiğiniz sabit diski veya klasörü otomatik olarak taramaya başlar. Taranmayacak klasörlerin hariç tutma listesini tanımlayabilirsiniz.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır