Ogznet.com
Lazer Epilasyon İçin Yeni Nesil Uygulamalar Paylaş:

Lazer Epilasyon İçin Yeni Nesil Uygulamalar

Lazer Epilasyon İçin Yeni Nesil Uygulamalar

Lazer epilasyonu artık 10 kadından 6’sı deniyor. Ancak kadınların ince tüylerden bu operasyon sayesinde kurtulamadığı bir gerçek. Çünkü klasik lazer epilasyonuygulamaları kıl köklerini tamamen ortadan kaldırmıyor. Dolayısıyla operasyondan belli bir süre sonra kıllanma az da olsa yeniden meydana gelebiliyor. Hal böyle olunca yeni seanslar ve yeni maddi kayıplar söz konusu oluyor. Ancak bu durum yeni nesil lazer operasyonlar ile son buluyor.

Uzman Doktor Buket Yıldırım ve profesyonel ekibinin verdiği buz lazer tekniği ve ütüleme yöntemi kıl köklerini tahrip ederek yeniden tüylenmenin önüne geçiyor. Kadınları mutlu ettiği kadar erkekleri de mutlu eden bu haber sayesinde herkes istenmeyen tüylerinden kurtulmayı bekliyor. Yaz aylarında özgürce denize ya da havuza girmek için acı veren ağda operasyonlarına katlanmaya artık gerek kalmıyor.

Erkeklerin de İlgisi Büyük

Erkekler de zaman zaman sırt ve göğüs tüyleri nedeni ile ağdaya katlanmak zorunda kalırlar. Ancak ağda uygulaması hem geçici bir güzellik sağlar hem de oldukça acı vericidir. Bu merkezde yeni nesil lazer epilasyon uygulamaları erkeklere özel de veriliyor. Erkekler bu yeni nesil uygulamalar sayesinde sırt ve göğüs tüylerinden sonsuza kadar kurtuluyor. Mükemmel bir pürüzsüzlük isteyen herkes gibi erkekler de güvenle bu hizmetten yararlanabiliyor ve artık sırt kılları için ağdalara katlanmak zorunda kalmıyor. 30 ile 60 dakika arası süren seanslar sayesinde mükemmel bir görüntüye kavuşmak artık erkekler için de mümkün.

İstenmeyen Tüylere Son

Hanımlar ergenlikle birlikte çıkan istenmeyen tüyler ile hayatları boyunca savaşırlar. Koltuk altında, bikini bölgesinde, kol ve bacaklarda çıkan bu tüyler alınmadığında oldukça kötü bir görüntüye sebep olurlar. Özellikle denize ya da havuza girmek için saatlerce süren bir ağda işleminden geçmek gerekir. Ancak yeni nesil lazer epilasyonuygulaması sayesinde hanımlara sevindirici haber verildi. Hanımlar jileti ve ağdayı artık çöpe atabilir.

Dudak üstü tüylerinden istenmeyen tüylere kadar her türlü kıl sorunu artık kökünden halloluyor. Çünkü bu uygulama kıl köklerini tahrip ederek yeniden tüylenmesin engelliyor. Klasik lazer epilasyon uygulamaları geride bırakan bu yeni nesil uygulamalar her cilt tipine uygun ve kalıcı çözüm sunuyor.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!