Uzman Doktor Buket Yıldırım ve profesyonel ekibinin verdiği buz lazer tekniği ve ütüleme yöntemi kıl köklerini tahrip ederek yeniden tüylenmenin önüne geçiyor. Kadınları mutlu ettiği kadar erkekleri de mutlu eden bu haber sayesinde herkes istenmeyen tüylerinden kurtulmayı bekliyor. Yaz aylarında özgürce denize ya da havuza girmek için acı veren ağda operasyonlarına katlanmaya artık gerek kalmıyor.

Erkeklerin de İlgisi Büyük

Erkekler de zaman zaman sırt ve göğüs tüyleri nedeni ile ağdaya katlanmak zorunda kalırlar. Ancak ağda uygulaması hem geçici bir güzellik sağlar hem de oldukça acı vericidir. Bu merkezde yeni nesil lazer epilasyon uygulamaları erkeklere özel de veriliyor. Erkekler bu yeni nesil uygulamalar sayesinde sırt ve göğüs tüylerinden sonsuza kadar kurtuluyor. Mükemmel bir pürüzsüzlük isteyen herkes gibi erkekler de güvenle bu hizmetten yararlanabiliyor ve artık sırt kılları için ağdalara katlanmak zorunda kalmıyor. 30 ile 60 dakika arası süren seanslar sayesinde mükemmel bir görüntüye kavuşmak artık erkekler için de mümkün.

İstenmeyen Tüylere Son

Hanımlar ergenlikle birlikte çıkan istenmeyen tüyler ile hayatları boyunca savaşırlar. Koltuk altında, bikini bölgesinde, kol ve bacaklarda çıkan bu tüyler alınmadığında oldukça kötü bir görüntüye sebep olurlar. Özellikle denize ya da havuza girmek için saatlerce süren bir ağda işleminden geçmek gerekir. Ancak yeni nesil lazer epilasyonuygulaması sayesinde hanımlara sevindirici haber verildi. Hanımlar jileti ve ağdayı artık çöpe atabilir.

Dudak üstü tüylerinden istenmeyen tüylere kadar her türlü kıl sorunu artık kökünden halloluyor. Çünkü bu uygulama kıl köklerini tahrip ederek yeniden tüylenmesin engelliyor. Klasik lazer epilasyon uygulamaları geride bırakan bu yeni nesil uygulamalar her cilt tipine uygun ve kalıcı çözüm sunuyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 285 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Lazer Epilasyon İçin Yeni Nesil Uygulamalar konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Lazer Epilasyon İçin Yeni Nesil Uygulamalar ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lazer Epilasyon İçin Yeni Nesil Uygulamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "