Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor

Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor

Binlerce seviye, yenilikçi kontroller ve sevimli karakterlerle yeni bir macera. Lemmings oyunu Android ve iOS platformlarında mobil cihazlarda oynanabilecek.

Lemmings: eve dönüş yolculuğunda sevimli, sakar, yeşil ve yardıma muhtaç yaratık türleri. 25 yıldan uzun bir süredir oyuncular bu yaratıkların çağrılarına cevap verdiler ve milyonlarca pop kültürü olgusu haline gelen bulmaca oyununu oynadılar.

Onları kurtardığımızda, neşelendik, öldüklerinde ve 90'lı yıllarda bir okul çocuğu olarak ağladık. 90'larda çocuklar için internet yoktu.

Şimdi, yepyeni bir neslin, bu sevimli yaratıkları bir kez daha kurtarması / katletmesi zamanı geldi, bugün özellikle mobil cihazınız için tasarlanan yeni bir Lemmings oyunu var.

Ve işte eğlenceli bir gerçek: Lemmings'in resmi olarak PlayStation ailesinin bir parçası olduğunu biliyor muydunuz? Doğru - başlangıçta Amiga için yayınlandı. Şirket daha sonra PlayStation'a katıldı ve WipEout ve Colony Wars gibi klasikleri yaratmaya devam etti. Ve hepsi Lemmings ile başladı!

Aranıyor: Yeni bir ev
Hikayemiz başlarken, sevimli arkadaşlarımız kendilerini bir çevresel felaket sonucu evsiz bulurlar. Hayır, bu sefer bizim suçumuz değil.

Lemmings, evreni keşfedip ayaklarını koyabilecekleri, tekmeleyebilecekleri, bir bardak çay içebilecekleri ve her şeyin patlamasını bekledikleri bir yerde güzel, rahat bir köşe bulabilirler.

Dışarıda alevler, keskin testere bıçakları, baloncuklar (ve evet baloncuklar en kötüsü) ve sınırlarınızı zorlayan diğer tehlikeler ile tuhaf bir yapıya sahipler.

Seviyeleri tamamla ve Lemmings'i ihtiyaç duyduğu güzel ütopyalara dönüştür.

Sonsuz olasılıklar
Oyun, bir önceki her bir Lemmings oyunundan daha fazla seviye içeriyor. Oyunda zaten binlerce seviye var ve daha yeni başlıyor.

Seviyeler, her biri kendine özgü görsel bir temaya sahip, sürekli genişleyen bir dünyalar evreninde gruplandırılmıştır. Toprak, su ve bitki yaşamına sahip Dünya benzeri gezegenlerin yanı sıra, bir Lemming su parkı, disko topu gezegeni ve hatta bir köfte gezegeni haline gelen bir deniz dünyası gibi olağandışı konumlarla karşılaşacaksınız!

Kabilelerle tanışın
Seyahatlerinizde, her biri farklı bir görünüme sahip çeşitli benzersiz Lemmings'lerle karşılaşacak ve onları kurtaracaksınız.

Lemmings, şimdi iOS ve Android için mobil cihazlarda. Oyun, uygulama içi satın alımlara sahip ancak tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

 Android için En İyi Strateji Oyunları
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi Strateji Oyunları

Android ve iOS için En İyi 7 Beyin Egzersizi Oyunu
İlginizi Çekebilir

Android ve iOS için En İyi 7 Beyin Egzersizi Oyunu

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.