Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor

Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor

/ Okuma süresi: 2 dk, 26 sn / Yorum (0)
A A A

Binlerce seviye, yenilikçi kontroller ve sevimli karakterlerle yeni bir macera. Lemmings oyunu Android ve iOS platformlarında mobil cihazlarda oynanabilecek.

İlginizi Çekebilir
 Android için En İyi Strateji Oyunları

Android için En İyi Strateji Oyunları

Android'de strateji oyunları yıllar içinde daha etkileyici ve karmaşık hale gelmiştir. Eğer düşmanları alt edecek stratejiye sahipsen, dünyanın Fethi, avucunuzun içinde duruyor. Taktik zekanızı test etmek için Play Store'daki en iyi strateji oyunları..

Lemmings: eve dönüş yolculuğunda sevimli, sakar, yeşil ve yardıma muhtaç yaratık türleri. 25 yıldan uzun bir süredir oyuncular bu yaratıkların çağrılarına cevap verdiler ve milyonlarca pop kültürü olgusu haline gelen bulmaca oyununu oynadılar.

Onları kurtardığımızda, neşelendik, öldüklerinde ve 90'lı yıllarda bir okul çocuğu olarak ağladık. 90'larda çocuklar için internet yoktu.

Şimdi, yepyeni bir neslin, bu sevimli yaratıkları bir kez daha kurtarması / katletmesi zamanı geldi, bugün özellikle mobil cihazınız için tasarlanan yeni bir Lemmings oyunu var.

Ve işte eğlenceli bir gerçek: Lemmings'in resmi olarak PlayStation ailesinin bir parçası olduğunu biliyor muydunuz? Doğru - başlangıçta Amiga için yayınlandı. Şirket daha sonra PlayStation'a katıldı ve WipEout ve Colony Wars gibi klasikleri yaratmaya devam etti. Ve hepsi Lemmings ile başladı!

Aranıyor: Yeni bir ev
Hikayemiz başlarken, sevimli arkadaşlarımız kendilerini bir çevresel felaket sonucu evsiz bulurlar. Hayır, bu sefer bizim suçumuz değil.

Lemmings, evreni keşfedip ayaklarını koyabilecekleri, tekmeleyebilecekleri, bir bardak çay içebilecekleri ve her şeyin patlamasını bekledikleri bir yerde güzel, rahat bir köşe bulabilirler.

Dışarıda alevler, keskin testere bıçakları, baloncuklar (ve evet baloncuklar en kötüsü) ve sınırlarınızı zorlayan diğer tehlikeler ile tuhaf bir yapıya sahipler.

Seviyeleri tamamla ve Lemmings'i ihtiyaç duyduğu güzel ütopyalara dönüştür.

Sonsuz olasılıklar
Oyun, bir önceki her bir Lemmings oyunundan daha fazla seviye içeriyor. Oyunda zaten binlerce seviye var ve daha yeni başlıyor.

Seviyeler, her biri kendine özgü görsel bir temaya sahip, sürekli genişleyen bir dünyalar evreninde gruplandırılmıştır. Toprak, su ve bitki yaşamına sahip Dünya benzeri gezegenlerin yanı sıra, bir Lemming su parkı, disko topu gezegeni ve hatta bir köfte gezegeni haline gelen bir deniz dünyası gibi olağandışı konumlarla karşılaşacaksınız!

Kabilelerle tanışın
Seyahatlerinizde, her biri farklı bir görünüme sahip çeşitli benzersiz Lemmings'lerle karşılaşacak ve onları kurtaracaksınız.

Lemmings, şimdi iOS ve Android için mobil cihazlarda. Oyun, uygulama içi satın alımlara sahip ancak tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

İlginizi Çekebilir
Android ve iOS için En İyi 7 Beyin Egzersizi Oyunu

Android ve iOS için En İyi 7 Beyin Egzersizi Oyunu

Çeşitli aktiviteler beyninizi eğitebilir, ancak bazen sadece eğlenceli bir şeyler yapmak istersiniz. Mantık bulmacaları, kutunun dışında düşünmenizi sağlayan zorluklar ve beyin egzersiz oyunları zihninizi zinde tutmanızı sağlarken eğlence de sunar. B..

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 120 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lemmings Oyunu Mobil Cihazlara Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.