LG'nin Rulo TV'si: İnanılmaz OLED TV R ile Tanışın

LG'nin Rulo TV'si: İnanılmaz OLED TV R ile Tanışın

Yeni LG TV'yi gördüğünüzde, müzik çalarınızdan tamamen ayrılacaksınız. OLED TV R bekleme modunda geleneksel bir müzik çalara benzese de, TV modunda 65 inç boyutuna çıkar. Yeni 4K TV'nin teknik verilerini, ilk fiyat verilerini ve bazı videolarını sizin için topladık.

Neredeyse her televizyon seti artık bir şekilde akıllı olduğundan ve HDR veya 4K gibi teknolojiler bile bir servete mal olmadığından, TV üreticileri yeni bir şey bulmalı. Geçtiğimiz yıl LG, CES'in arka planında bir çok ses getirme potansiyeli olan bir şey göstermişti. Bu yıl, katlanabilir TV nihayet sahneye çıktı.

Yeni model LG Signature OLED TV R; birçok kez fotoğraflanan mevcut 65 inçlik versiyon 65R9'a tekabül ediyor. TV R, ayrıca 88 inç 8K OLED Z9 versiyonu beş basamaklı bir fiyatlandırma ile sunulacak. İlk yorumlarda, insanlar, LG'nin yeni televizyonu "araba altınızdan gidiyor" olarak yorumlandı, ne de olsa, satın almak için otomobilinizi satmak zorunda kalabilirsiniz.

LG OLED TV 65R9, uzatıldığında yalnızca üç milimetre kalınlığındadır. Bekleme modunda, ekran müzik seti olarak da işlev gören göze çarpmayan alüminyum kutuda korunur. Ekran ortak HDR standartlarını destekler ve kontrast ve renk paletini ortam ışığına göre ayarlar. Hoparlör sesi 100 watt müzik gücü ve 4.1 Dolby atmosfer sunar. LG'nin Alpha-9 işlemcisi de sesi akıllıca optimize ediyor.

Yazılım webOS 4.5 tabanlıdır. LG OLED TV R, Alexa Akıllı Ev, AirPlay 2, HomeKit veya Google Assistant ile entegre olur. Müzik kontrolü gibi bazı işlevler için TV'yi görüntüleme için ayarlayabilirsiniz. Böylece sadece gerekli kontrolleri ve bilgileri gösteren ekranın yalnızca küçük bir kısmı açılır.

lg rulo tv

Müzik modunda, LG OLED TV R yalnızca önemli bilgileri gösterir ve ekranın geri kalan kısmını korur.

LG, LG OLED TV R'nin ne zaman ve hangi fiyattan piyasaya sürüleceğini henüz açıklamadı.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile