Ogznet.com
L24.im İle Uzun URL’den Kurtulun! Paylaş:

L24.im İle Uzun URL’den Kurtulun!

L24.im İle Uzun URL’den Kurtulun!

L24.im ile uzun URL’nin dezavantajından kurtulup kısa URL’nin avantajlarını yaşamanızı sağlamaktayız. Sadece birkaç saniye içerisinde URL’lerinizi kısaltarak karakter sınırlaması problemi yaşamadan, daha görsel duran linke ulaşabilmektesiniz. Üstelik bu link ile ilgili istatistikleri takip edebilir ve bizden bu istatistikler ile ilgili rapor alabilirsiniz.

L24.im İle Kolay Bir Şekilde Linkleri Kısaltın

L24.im ile link kısaltma işlemi yapmak için öncelikle web sitemize giriş yapmalısınız. Bağlantılarınızın daha iyi izlenebilmesi ve dolayısı ile bağlantılarınızdan daha fazla para kazanabilmeniz için hizmet veren bir link kısaltma servisi olmaktayız. Kısaltmak istediğiniz linki kopyaladıktan sonra web sitemizdeki boş kutucuğa bu linki yapıştırmalısınız. Ardından kısaltın butonuna tıkladığınızda size linkin ortalama 15 karaktere kadar kısaltılmış halini göstermekteyiz ve bu kısaltılmış linki kullanmaya başlayabilmektesiniz. Ücretsiz 7 gün kullanabileceğiniz ve aylık ücretler ödeyerek 30 gün süresince kullanabileceğiniz profesyonel ve kurumsal planlarımız bulunmaktadır. Bu planlardan istediğinizi tercih ederek hizmetinizi daha kapsamlı hale getirebilirsiniz.

L24.im İle Kısaltılmış URL’nin Avantajlarından Yararlanın

L24.im ile URL kısaltma işlemi günümüzde işlevsel anlamda oldukça fazla yenilik sunan ve kullanımı kolay olan bir hizmettir. Bu hizmetin sunduğu çok sayıda avantaj ise aşağıda listelenmiştir:

  • Linkler internet ortamında farklı medya formatlarında yer alabilmektedir. Dergi, gazete, kitap, billboard gibi çeşitli medya araçlarında da bu linklere yer verilebilmektedir. Uzun ve karmaşık linkler böyle durumlarda görsel açıdan oldukça kötü gözükmektedir. Görsel kaygı sebebi ile URL kısaltma tercih edilmelidir.
  • Tek bir metin dosyasına yerleştirilebilmesi, tek tıkla kopyalanabilmesi, paylaşılmasının rahat ve hızlı olması gibi kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu sayede linklerin tıklanma oranı artmaktadır. Dönüşüm oranının da artması ile beraber site amacına ulaştırılabilmektedir.
  • Linke ait verilerin takibi yapılabilmektedir. Hangi kanal üzerinden kaç kere tıklandığının net bir şekilde öğrenilmesi ile beraber web sitesinin daha profesyonel yönetilmesi sağlanabilmektedir.
  • Karakter sınırlaması olan platformlarda kullanmak amacı ile link kısaltma yapıldığında; linkle beraber eklenecek olan metin için ayrılan karakter sayısı artmaktadır ve bu sayede söylenmek istenenler daha rahat ifade edilebilmektedir.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!