Ogznet.com
Ogznet.com

Lohusa Hamile

Lohusa Hamile

Hamilelik süreci başından sonuna kadar oldukça zorlayıcıdır. Bu nedenle hamilelerin ve lohusa bayanların mutlaka rahat edebilecekleri giyim ürünleri tercih etmeleri gerekir. Hamileliğin her döneminde anne adaylarını farklı bedensel sorunlar meydana gelir. Özellikle son dönemlerde karında ve göğüs bölgelerinde şişmeler meydana geldiği için mutlak hamilelere uygun kıyafetler seçilmelidir. lohusa pijama takımı, hamile aksesuarları, hamile ve lohusa iç çamaşırları ve emzirme sütyenleri gibi pek çok giyim ürünlerine ihtiyaçlar vardır.

Lohusa Hamile

Yeni Doğum Yapmış Annelerin Ve Anne Adaylarının Rahatı İçin Ürünler

Yeni doğum yapmış annelerin ihtiyaçları oldukça fazladır. Özellikle bebeğini rahat emzirmek isteyen anneler, önü düğmeli gecelikler veya eşofmanlar tercih etmelidir. Yine iç çamaşırı için önden açılmalı sütyenler, karın bölgesini sıkmayacak genişlikte hamile ve lohusa külotları tercih etmeleri gerekir. Doğumdan hemen sonra genelde ziyaretçiler ve fotoğraf çekimleri için hazırlıklar yapılır. Burada da sıradan gecelikler yerine daha tarz ve daha şık bir sabahlıklı lohusa gecelik tercih edilebilir. Özellikle beyaz, pembe ve bebe mavisi dantelli ve incili pijama takımları tercih edilebilir.

En Güzel Hamile Ve Lohusa Aksesuarları

Hamileler ve yeni doğum yapmış anneler için oldukça şık ve gösterişli aksesuarlar mevcuttur. İncili taçlar, çiçekli taçlar ve tüylü taç modelleri, lohusa terlikleri gibi birbirinden şık ve birbirinden şirin anne bebek aksesuarları tercih edilebilir. Üstelik yeni doğum yapmış olan kişilerin daha rahat yürümesini sağlayan bu terlikler, hem ayakları sıcak tutar hem de annenin daha şık görünmesini sağlar. Eğer tam kombin yapmak isterseniz hem terlikler hem de taçlar ile istediğiniz aksesuarları kombin şeklinde kullanabilirsiniz.

Hamile Ve Lohusa İç Çamaşırları

Kadınların doğumdan sonraki süreçleri yorucu ve yıpratıcı olabiliyor. Bu gibi durumlarda ise kişileri rahat ettirebilecek iç çamaşırlarına ihtiyaçlar vardır. www.lohusam.com ailesi birbirinden farklı lohusa giyim ürünleri sunmaktadır.. Emzirme sütyeni, hamile çıtçıtlı hamile atleti, hamile külodu ve düz atletler yeni anne olmuş bayanların ve hamilelerin rahatını sağlar. Özellikle bu iç çamaşırlarında hiçbir şekilde tel veya tene zarar verecek içerikler mevcut değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Üstelik üstten açılmaları sayesinde de bebekler daha rahat beslenebilirler.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz