Ogznet.com

icon Mac

Mac ve Apple haberleri, yorumları, forumları ve satın alma tavsiyeleri dahil olmak üzere en son Apple, Mac ve iOS haberleri, uygulamaları, yardım ve önerileri.

Mac'de Bluetooth Açma ve Yeni Aygıt Eşleştirme

Mac'de Bluetooth'un nasıl açılacağını ve yeni bir cihazın nasıl eşleştirileceğini biliyor musunuz? Şimdi, Mac'inizin Bluetooth özelliğine, bu özelliğin nereden açılacağına, yeni bir cihazın nasıl eşleştirileceğine ve muhtemel Bluetooth bağlantı sorun..

Yüklemeniz Gereken 15 Ücretsiz Açık Kaynak Mac Uygulaması

Açık kaynak programların kullanımı Mac'te giderek artıyor. Ayrıca bu programlar oldukça kaliteli uygulamalardır. VLC, Firefox, LibreOffice, Handbrake ve daha fazlası gibi popüler programları daha önce duymuş olabilirsiniz. Denemeniz gereken daha az p..

Mac için En İyi VPN 2021

Çevrimiçi gizliliğiniz konusunda endişe duyuyorsanız veya engellenen sitelere erişmek istiyorsanız, bir VPN hizmeti size yardımcı olacaktır. Mac için en iyi VPN hizmetlerini kullanarak, çevrimiçi konumunuzu gizleyebilecek ve engellenen içeriğe erişeb..

Mac için En İyi 7 Ücretsiz Antivirüs Programı

Her ne kadar Mac bilgisayarlara virüs bulaşma olasılığı daha düşük olsa da, güvende kalmak önemlidir. Aslında, göz önünde bulundurmanız gereken birçok ücretsiz antivirüs programı var. İşte Mac için en iyi ücretsiz antivirüs programlarından bazıları...

Mac için En İyi 7 Twitter Uygulaması

Mac için en iyi Twitter uygulamalarını derledik. Özel bir Mac Twitter uygulaması ile Twitter hesabınız bütünleşir ve işletim sisteminde Twitter bildirimlerini görebilir ve diğer gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz.

Android'i Mac ile Senkronize Etmek İçin En İyi 5 Uygulama

Dosyaları Android'den Mac'e aktarmayı hiç denediniz mi? Mac'lerin güçlü donanım ve uzun ömürlü kullanım yapısına, Android'in ise geniş seçenek listesine sahip olmasından dolayı bu iki sistemi aynı anda farklı cihazlarda kullanan bir çok insan var. Do..

Mac için Sistem Temizliği ve Optimizasyon Programları

Mac'ler çok iyi bilgisayarlar olsa da zaman zaman temizliğe ihtiyaç duyarlar. Mac'inizin en iyi şekilde çalışması için sisteminizdeki gereksiz dosyaları temizlemeniz gerekir. Uzun süredir Mac kullanıyorsanız, muhtemelen silmeniz gereken çok sayıda ge..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!