Mac için 10 Ajanda ve Anımsatıcı Uygulama

Mac için 10 Ajanda ve Anımsatıcı Uygulama

/ / Okuma süresi: 7 dk, 14 sn / Yorum (0)
A A A

Bir anımsatıcı uygulaması ararken, Apple Anımsatıcıları gibi yerleşik bir çözüm kullanmak cazip bir tekliftir. Ancak Mac'inizde dikkate alınması gereken birçok alternatifiniz var. İşte bir göz atmaya değer Mac için 10 alternatif Anımsatıcılar uygulaması.

İlginizi Çekebilir
Mac'in Yazı Tiplerini Yönetmek için 7 Yazı Tipi Kitabı İpuçları

Mac'in Yazı Tiplerini Yönetmek için 7 Yazı Tipi Kitabı İpuçları

Bir Mac kullanıcısı olarak, bazı basit macOS rutinlerini bilmeniz gerekir. İndirilen yazı tiplerinin önizleme ve yüklemesi bunlardan biridir ve olabildiğince kolaydır.

Apple'ın Anımsatıcıları basit bir çözüm olsa da, gelişmiş yetenekler ve zarif bir tasarıma sahip değildir. Sadece alışveriş ve kişisel etkinlikler için listeler sunması için uygun minimum özellik, ama çok daha fazlasını sunmuyor. İşte alternatif Apple Anımsatıcı uygulamaları.

1. Clear

Clear, Mac'teki en interaktif hatırlatma uygulamalarından biridir. Parlak bir deneyim sunan uygulama, kullanıcıların renkleri ile listeleri özelleştirmek ve hızlı bir şekilde bunları düzenlemek için hareketleri kullanmanıza olanak sağlar.

Bu liste görünümü kullanarak görevleri organize eder, Mac hatırlatmalarını yönetmek için bir ücretsiz odak bölgesi sağlar. Ve hareketleri görmek ve görevlere bağlanmak için izin trackpad veya sihirli fare ile mükemmel entegre. Clear, iOS cihazlarınıza bağlanmak için iCloud ile senkronize etmenizi sağlar, böylece görevlerinize her yerden erişebilirsiniz.

2. Wunderlist

En iyi bilinen görev yönetimi uygulamalarından biri olan Wunderlist, hatırlatıcıları yönetmek için bir dizi özellik sunar.

Bu hatırlatmalara tarihler, dosyalar, yorumlar, notlar ve etiketler eklemek için izin verir. Pano içinde, size nihai organizasyon seçenekleri vererek, projelere hatırlatmalar sıralayabilirsiniz.

Microsoft 2015 yılında Wunderlist'i satın aldı. Şimdilik hala mevcut olsa da, şirket sonunda yeni Microsoft to-Do uygulaması lehine emekli olmayı planlıyor. Şimdilik, wunderlist hala en iyi görev yönetimi araçlarından biri olarak lanse edilir.

3. Todoist

Hatırlatmalarda ile bir adım daha ileri gitmek isteyenler için. Todoist yüksek dereceli verimlilik yazılımı getiriyor ve zarif tasarımı ile birleştiriyor. Hizmet etiketleri, filtreler, proje yönetimi ve sıralanmamış hatırlatmalar eklemek için bir gelen kutusu gibi bir görev yöneticisi ile beklediğiniz tüm özellikleri paketler.

Görevleri ve hatırlatmaları hızlı bir şekilde eklemek, Todoist'in tercih ettiği özelliklerden biridir.

Doğal dil girişi kullanarak kolay hiçbir zaman görevleri ve bitiş tarihleri eklemek için yapar. Yinelenen hatırlatmalar önemli etkinlikler için rutin nudges ayarlamanıza yardımcı olur.

Ne kadar organize olursanız o kadar iyi olur. Todoist ile, hafta ve daha genelinde tamamlamış kaç görevleri izleyebilirsiniz.

 • İndir: Todoist (ücretsiz, abonelik mevcut)

4. Later

Later iOS ve Mac için temel bir hatırlatma uygulamasıdır. Benzersiz yaklaşımı, gerçek hayattaki hazır ayarlara dayalı hatırlatıcıları oluşturmanıza olanak tanır.

Üç saat sonra veya yarın akşam görünmek için bir hatırlatma planlamak için mükemmel bir yoldur. Önayarları kolayca özelleştirebilir ve belirli vadeler ve zamanlamaları ayarlayarak zaman kazanabilirsiniz.

Later iOS uygulaması ile senkronize edin ve bir sonraki çalışma oturumunuz sırasında bilgisayarınızda sadece Mac-hatırlatıcıları görünmesini ayarlayabilirsiniz. Kolay erişim için menü çubuğunda mevcut ve hatırlatma uygulaması yeni başlayanlar için mükemmel.

5. Doo

Bir süredir en çekici hatırlatma uygulamalarından biri olan Doo, neyin geleceğini görselleştirmek için bir takvim ile birlikte basit bir deneyim sunuyor.

Doo, açık uçlu veya tarihe dayalı görevler ekleyebilen kart tabanlı bir arayüz sunar. Yinelenen hatırlatıcılar oluşturun, her hatırlatıcıya kontrol listeleri ekleyin, aralık zamanlarını özelleştirin ve anımsatıcı eklemek için sabah ve akşam saatleri için ön ayarlar oluşturun.

Doo'ya konum tabanlı hatırlatıcılar da ayarlayabilirsiniz. iOS uygulamasıyla senkronizasyon yapmak, her yerde güncellemenizi sağlar.

 • İndir: Doo ($10)

6. Due

Pek çok iOS kullanıcısı için bir favori olan Due, MacOS'ta da kullanım kolaylığı için çok kredi alıyor.

Çünkü, çok sayıda kişiselleştirme ile basit hatırlatıcılar ayarlama olanağı sunar. Mutfak işlerinden iş temelli etkinliklere kadar tüm görevleriniz için yeniden kullanılabilir geri sayım hatırlatmaları oluşturmak için bunu kullanın. Bu, Due'i bu dizide öne çıkaran özelliklerden biridir.

 • İndir: Due ($10)

7. GoodTask 3

GoodTask 3, Apple Takvim ve Hatırlatıcılarla senkronize edilebilen gelişmiş bir hatırlatma yöneticisidir.

Apple Calendar kullanmıyorsanız, aynı zamanda Exchange ve daha birçok ile bağlanır. Birçok kişi, GoodTask 3'ü Apple Reminders ve Calendar'ı geride bırakmadan bir alternatif olarak takdir ediyor.

GoodTask 3, hatırlatıcılarınızı, listelerinizi ve takvimlerinizi liste, gün, hafta, ay ve yıl görünümü dahil çok sayıda görüntüleme seçeneği kullanarak yönetmenizi sağlar. Akıllı listelerde, önceliklere, konuma, gecikmiş tarihe, etiketlere, metne ve çok daha fazlasına göre filtrelenmiş hatırlatıcılar oluşturabilirsiniz.

Biraz daha agresif bir şekilde fiyatlandırılsa da, Apple servisleriyle entegrasyonlar bunu maliyete katacak.

8. WeDo

Bir "hayat yöneticisi" olarak lanse edildi, WeDo hatırlatmalar oyununda blokta yeni bir oyuncu.

Hatırlatıcıları yönetme yeteneği ile WeDo da alışkanlıklara odaklanır. Basit yinelenen alışkanlık aracını kullanarak, hatırlatıcıları alışkanlıklardan ayırabilirsiniz. WeDo, işinizin ve kişisel planlarınızın kolay yönetimi için bir planlayıcıyı organize etme yeteneğini geliştirir.

Bunun yanı sıra, hatırlatıcılarınızı oluşturup yönetmek, kontrol listeleri eklemek, ödevleri takip etmek, yapılacaklar listelerini takip etmek ve faturaları yönetmek için kullanılan işlevler de vardır. Bu gerçekten hepsi bir arada bir görev uygulaması, ancak sadece bir hatırlatma yöneticisi olarak kullanmak için yeterince hafif.

 • İndir: WeDo (Ücretsiz, abonelik mevcut)

9. Gestimer

Gestimer, hatırlatıcıları yönetmek için basit ama eğlenceli bir yol sunar: hatırlatma süresini çizmek için ekranınızı kullanırsınız. Simgeyi menü çubuğunda aşağı sürüklemek, hatırlatma süresini ayarlayacaktır. Daha aşağı sürüklediğinizde, dışarıda hatırlatıcıyı ayarlar. Bunu, Mac için en etkileşimli hatırlatma uygulamalarından biri yapar.

Bir hatırlatıcı oluşturduktan sonra, mevcut öğelerinizi görüntüleyebilir ve hatta görevler için mükemmel olan küçük bir açıklama ekleyebilirsiniz. Gestimer, iyi fiyatlı ve ilk kez hatırlatıcılar kullanıcıları için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

10. Time Out

Geleneksel hatırlatma hizmetleri, önemli tarihler için bir hatırlatıcı ayarlamanıza yardımcı olurken, Time Out, molalara odaklanır.

Bütün gün bilgisayar başında olmak bedeniniz ve zihniniz için iyi değildir. Rutin molalar kullanmak, zamanınızı daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Ancak bu uygulama, gün içinde kullandığınız uygulamaları ve araçları izleyerek bir adım daha ileriye gider. Bu çok ihtiyaç duyulan mola zamanı geldiğinde ekranınızı kaplar.

Daha fazla rutin mola almak isteyenler için Time Out, zamanınızı yönetmenin sağlıklı bir yoludur.

 
 

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 499 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Mac için 10 Ajanda ve Anımsatıcı Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Mac için 10 Ajanda ve Anımsatıcı Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac için 10 Ajanda ve Anımsatıcı Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.