Mac için En İyi 5 Mail Uygulaması

Mac için En İyi 5 Mail Uygulaması

Mac İçin En İyi Mail Programları

Image by janjf93 from Pixabay

Mac kullanan çoğu çalışan için mail, iş akışında kritik bir rol oynar. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı karşılayan verimli bir mail programı kullanmak önemlidir. İşte burada Mac'iniz için en iyi mail uygulamaları var.

Bu Mac mail programları ile iş akışınızda mesajlaşma yönünden verimliliğiniz artacaktır.

1. Spark - Email App by Readdle

  • Ücretsiz · Mac için İndir

Spark mail programı

Spark ile akıllı e-posta önceliklendirme ve en gelişmiş e-posta araçları hizmetinizde. Bu popüler Mac mail programı, maillerinizi Kişisel ve Bültenler gibi çeşitli bölümlerde gruplandırır, böylece gelen mailleri önem derecelerine göre kolayca gözden geçirebilirsiniz. Daha da önemlisi, gelen kutunuzda yüzlerce mail olsa bile program dağınık olmayan temiz bir görünüme sahiptir.

Spark, iş arkadaşlarınızla e-posta oluşturmanıza, tartışmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Profesyonel e-postalar oluşturmak için gerçek zamanlı düzenleyici kullanarak ekip arkadaşlarınızla işbirliği yapın. Ekip arkadaşlarını gerçek zamanlı olarak e-posta oluşturmaya davet edin. Meslektaşlarınızla konuşmak, soru sormak ve e-posta hakkında geri bildirim vermek için gerçek zamanlı düzenleyici ve yan sohbeti kullanın.

İsterseniz, Spark'ı isteklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Birçok özelliğinden dolayı tasarımı çok mu zor buluyorsunuz? Bazılarını kapatın. Belirli bir kenar çubuğunu işe yaramaz bulursanız, gizleyin.

2. Airmail 3

  • Ücretli · Mac için İndir

airmail mac mail programı

Airmail 3, hızlı performans ve sezgisel etkileşime sahip yeni bir Mac mail programıdır. AirMail'i, Apple Mail'in daha özelleştirilebilir ve sorunsuz bir versiyonu olarak tanımlayabilirsiniz. Uygulama, tüm mail hesaplarınızı tek bir çatı altında size sunuyor.

iCloud, MS Exchange, Gmail, Google Uygulamaları, IMAP, POP3, Yahoo!, AOL, Outlook.com ve Live.com mail hesaplarınız ve uygulamalar için destek sunar.

AirMail, yanıt gerektiren önemli mesajların sekmelerini saklayabilmeniz için e-postaları yapılacaklar ve notlara dönüştürmenize olanak tanır. Google Drive ve Dropbox gibi bulut depolama platformlarından doğrudan dosya ekleyebilirsiniz. Ayrıca Airmail'i mobil benzeri dikey bir pencereye çeken minimal bir mod da bulacaksınız.

Uygulama, e-postaları erteleme, klavye kısayolları ve çevrimdışı erişim de dahil olmak üzere neredeyse tüm önemli özellikleri barındırır.

3. Spike

  • Kişisel kullanım için ücretsiz · Mac için İndir

mac için spike mail

Spike, konuşma balonları tekniği üzerine kurulu bir Mac mail programıdır. Yani gelen kutunuzu anlık mesajlaşma uygulamasına benzer bir şeye dönüştürür. Burada sohbet edin, ortak çalışın ve takviminizi yönetin. Tüm bunları tek bir uygulamadan yapın.

Spike, e-posta ve mesajlaşmanın mükemmel bir karışımıdır. Geleneksel e-postanın gereksiz kısımlarını ortadan kaldırır ve zaman kazandırır.

Spike, tıpkı bir mesajlaşma uygulamasında yaptığınız gibi sohbet etmenizi sağlar. Başlıklara, imzalara veya sonsuz mesaj dizilerine gerek yoktur. Yığılmayı temizler. Mailleşmek daha kolay. Gerçek konuşmayı iletişiminizin merkezine koyar.

Spike, 100.000'den az iletiye sahip kişisel hesaplar için ücretsizdir. İşletmeler için, uygulama kullanıcı başına aylık bir ücret ile gelir.

İlginizi
çekebilir
Daha İyi Bir E-posta Deneyimi İçin 7 iCloud Mail İpuçları

4. Canary Mail

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor Mac için İndir

Canary Mail

 

Canary Mail programında güvenlik en önemli önceliktir. "Modern mail uygulamaları güvenlik veya özelliklerden ödün verir ancak Canary Mail bunlardan değildir" mottosuyla çalışır.

En önemli bilgileriniz mail yoluyla paylaşılır, bu yüzden uygulama uçtan uca şifreleme desteği sağlıyor. Bu, yalnızca sizin ve iletişim kurduğunuz kişinin gönderilenleri okuyabilmesi anlamına gelir ve aradaki hiç kimse hizmet sağlayıcınız bile okuyamaz. Ve tüm bunlar otomatik olarak gerçekleşir: E-postalarınızı korumak için ayarları açmanıza veya özel gizli anahtarlar kurmanıza gerek yoktur. Ancak, bunun çalışabilmesi için alıcının da bir Canary Mail kullanıcısı olması gerekir. Olmayanlara normal olarak şifrelenmemiş e-postalar gönderebilirsiniz.

Odaklanmış Gelen Kutusu
Canary Mail hangi e-postaların sizin için önemli olduğunu öğrenir ve kolay erişim için bunları vurgular. Akıllı tipografi geliştirmeleri en iyi okunabilirliği sağlar.

Akıllı Filtreler
Okunmamış e-postaları veya ekli e-postaları hızlı bir şekilde filtreleyin. Cevaplanmamış filtre aracılığıyla yanıtlamayı atlayıp atlamadığınızı kontrol edin. Gmail kullanıcıları Gelen Kutusu sekmelerine / kategorilerine de erişebilir!

Gereksiz Temizleyici
Canary'nin uyarlanabilir algoritmaları hangi e-postaların önemsiz olduğunu öğrenir. Sihirli değnek üzerine dokunun ve istenmeyen e-postaları otomatik olarak bulmak, seçmek ve silmek için kaydırın.

5. Mailplane

  • 15 gün ücretsiz deneme sürümü mevcut · Mac için İndir

Mailplane

Gmail'i masaüstünüze getiren üçüncü taraf Mac mail uygulaması Mailplane.Tarayıcı pencerenizi karıştırmak yerine tüm Gmail, Takvim ve Kişiler hesaplarınızı Mailplane'da yönetin. Apple benzeri klavye kısayollarına sahip hepsi bir arada uygulama. Ayrı kurulum gerekmez.

Mailplane'in bildiricisi, doğrudan Mac'inizin menü çubuğundan gelen kutunuzda kaç okunmamış mesaj olduğunu bilmenizi sağlar. Ayrıca, yeni e-postalar geldiğinde sizi bilgilendirir. Bir iletiyi arşivleyerek veya hızlı bir yanıt yazarak doğrudan yanıt verebilirsiniz.

Mailplane diğer macOS uygulamalarıyla çeşitli şekillerde entegre olur.

Kendini imha eden e-postalar gönderebilir, her mesaj için iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirebilir, otomatik önerilerle hızlı bir şekilde yanıt verebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
Gmail Dışında 6 Popüler E-posta Hizmeti
Ogznet.com