Mac ve iPhone App Store İndirimlerini Bulmanın 6 Yolu

Mac ve iPhone App Store İndirimlerini Bulmanın 6 Yolu

Geliştiriciler genellikle uygulamalarını web siteleri, uygulama grupları veya App Store aracılığıyla satışa sunar. App Store, milyonlarca uygulamadan oluşur, ancak bu fırsatları bulmanıza veya bireysel uygulamaların fiyatlarını izlemenize yardımcı olmaz. Hem Mac hem de iOS için App Store indirimlerini izlemenin altı yolunu göstereceğiz.

1. Ceceree

Mac için Ceceree, paylaşılabilir uygulama istek listeleri oluşturmanıza ve hem Mac hem de iOS için ilginç uygulamaları izlemenize olanak tanır. Bir uygulama eklemek için Artı düğmesini tıklayın, uygulama adını yazın ve Enter tuşuna basın. Ceceree App Store'da anında arama yapacak ve sonuçları gösterecektir.

ceceree

Aradığınız uygulamaya karşılık gelen sekmeyi tıklayın ve ardından söz konusu uygulamayı istek listenize eklemek için Ekle'ye basın. Diğer uygulamalar için aynı işlemi tekrarlayın. Ana ekrana dönmek için Bitti'yi tıklayın.

ceceree

Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için, Ceceree> Tercihler'e gidin ve Bildirimler sekmesinin altındaki tüm seçenekleri işaretleyin. Cecerre, uygulamalarınızı arka planda izler ve her bir uygulama için fiyatlandırma değişiklikleri ve güncellemeleri hakkında sizi bilgilendirir.

ceceree

Cecerre'de istediğiniz sayıda liste oluşturabilirsiniz. Uygulama, Mac ve iOS için ayrı listeler tutmanıza bile izin verir. Yeni bir liste oluşturmak için Liste> Yeni'ye gidin. Listenize bir isim verin ve bir renk atayın. Platformlar arasında gezinmek için Cmd + Shift + Sağ / Sol tuşlarına basın.

Cecerre ayrıca listeler için paylaşılabilir bağlantılar oluşturmanıza ve başkalarına bir koleksiyon göndermenize olanak tanır. Farenizi liste başlık çubuğunun üzerine getirin ve Paylaş'ı tıklayın. iTunes e-posta kimliğini yazın ve Oluştur'u tıklayın. Bağlantıyı alan herkes tüm listenizi görebilir.

ceceree

  • İndir: Mac için Cecerre ($4, ücretsiz deneme mevcut)

2. AppShopper

AppShopper
AppShopper en büyük iPhone, iPad ve Mac uygulama dizinlerinden biridir. Yeni uygulamalar keşfetmenizi ve sürüm güncellemeleri ve fiyatlandırma değişiklikleri için istek listenizdekileri izlemenizi sağlar. Mac, iPhone, iPad veya Universal iOS uygulamalarını bulmak için en üstteki açılır menüyü kullanın.

Menü ayrıca filtreler ayarlamanıza izin verir. Satışa sunulan veya yakın zamanda güncellenen tüm ücretli iPhone veya iPad uygulamalarını görebilirsin. Ayrıca sonuçlarınızı kategoriye göre filtreleyebilir veya arama yoluyla belirli bir uygulamayı bulabilirsiniz. Bu uygulamayı istek listenize eklemek için istek düğmesini tıklayın. Bunu yapmak için ücretsiz bir hesaba ihtiyacınız olacak.

İstek listenizi doldurduktan sonra, sağ üstteki adınızı tıklayarak profilinize gidin. Bildirimler bölümünde, Bana Fiyat farkını e-posta ile bildiri işaretleyin. Bu uygulamanın fiyatı düştüğünde bir e-posta alırsınız.

Apple’ın kısıtlamaları nedeniyle, AppShopper kendi iOS uygulamasını sunmuyor. Neyse ki, sitenin içeriğine diğer yöntemlerle erişebilirsiniz.

Safari’nin hilelerinden birini kullanmayı ve siteye ana ekranınıza kısayol eklemeyi deneyin. En son güncellemeler için AppShopper'ı Twitter'da da takip edebilirsiniz. Ya da güncellemeleri RSS yoluyla almayı tercih ederseniz, servis şu bağlantıları sunar:

  • Popüler iPhone uygulaması fiyat düşüşleri
  • Popüler iPad uygulaması fiyat düşüşleri
  • Popüler Mac uygulaması fiyat düşüşleri

3. AppSliced

AppShopper gibi AppSliced, uygulamaları keşfetmek ve indirimlere göz atmak için harika bir yerdir. Fiyat düşüşlerini takip eder, önceki fiyat değişikliklerini analiz eder ve size zevkinize göre öneriler sunar.

En popüler iPhone ve iPad uygulama fiyat düşüşlerine göz atmak için Mağaza Uygulamaları'nı tıklayın. Filtreler de oluşturabilirsiniz. Bir uygulamanın ürün sayfasından açıklamasını, ekran görüntüsünü, changelog'u ve benzer uygulamaları görürsünüz. Öneriler motorunun, size gösterdiği şeyleri özelleştirmek için kullanacağı uygulamayı beğenmek için Beğen simgesini tıklayın. Bir uygulamanın ne zaman satışa çıktığını, ne kadar süreyle ve indirimli fiyatını görmek için Son Fiyat Değişikliklerini de not almalısınız.

AppSliced
Son fiyat değişikliklerinden ve AppSliced ​​algoritmasından, uygulamayı satın almak için doğru zaman olup olmadığı konusunda tavsiyede bulunacaktır. Fiyat Belirleme Ayarı altında, bir uygulama için bir eşik ayarlayabilir ve Uyarı Ayarla'yı tıklayabilirsiniz.

AppSliced

Kenar çubuğunda favori uygulamalarınızı, beğenilerinizi ve beğenmediklerinizi, arkadaşlarınızın etkinliğinini ve ayarlarının listesini görebilirsiniz. En popüler uygulama uyarılarının listesini görmek için En İyi Uyarılar ve Öneriler sekmelerine göz atın. Ayrıca arkadaşlarınızın önerilerini ve beğendikleri veya sevmedikleri uygulamaları görmek için kişilerinizi AppSliced'e aktarabilirsiniz.

4. iOSnoops

iOSnoops
iOSnoops size iPhone ve iPad için fırsatlar sunuyor. Günlük uygulama fırsatları bölümü, günlük olarak güncellenen tüm kategorilerdeki iPhone ve iPad için kaliteli uygulamalara sahiptir. Gerçek zamanlı güncelleme bölümü, açılan fırsatları yakalamanıza olanak tanır.

Bir uygulamayı arayın ve uyarı formunu sayfadan doldurun. Bu uygulamanın fiyatı düştüğünde, tüm ayrıntılara sahip bir e-posta alacaksınız.
Takipte kalmanıza yardımcı olmak için, iOSnoops'ı Twitter'da takip edebilir veya Günlük Uygulama Fırsatları RSS beslemesini kullanabilirsiniz.

5. App Store için IFTTT Applet

Sadece birkaç uygulamayı izlemek istiyorsanız bu seçenek en iyi şekilde çalışır. IFTTT, farklı uygulamalar ve hizmetler arasında bağlantı kurabilmenizi sağlayan güçlü bir hizmettir.

Hesabınızla, IFTTT web sitesinde oturum açın. Sağ üst köşedeki hesap adınızı tıklayın ve Yeni Uygulama'yı seçin.

Tetiği ayarlamak için bunu seçin ve arama kutusuna App Store yazın. Uygulama fiyatı bırakılan tetikleyiciyi seçin ve uygulamanın adını veya URL'sini girin. URL’yi girdikten sonra, Tetik Oluştur düğmesini tıklayın.

ifttt app store
Artık, IFTTT uygulası için bir fiyat düşüşü fark ettiğinde gerçekleşecek bir işlem oluşturmanız gerekiyor. Bunu cihazınızda veya diğer tetikleyicilerde bir bildirimle yapabilirsiniz, ancak bu örnekte e-postayı kullanacağız. Bunu seçin ve E-posta tetikleyicisi gönder'in ardından E-posta'yı seçin.

Bu şablon özelleştirilebilir, böylece uygulama hakkında daha fazla bilgi silebilir veya ekleyebilirsiniz. Şimdi Eylemi oluştur düğmesini tıklayın. Son adımda, e-postaya ek olarak cihazınızda bir bildirim istiyorsanız, Uygulama çalışırken bir bildirim almak için geçiş yapın.

6. Uygulama Fırsatları için Twitter Listeleri oluşturun
Bu liste, Twitter hesaplarının oluşturduğu bir gruptur. Twitter listesi oluşturmanın üç avantajı var

  • Birden çok benzer hesabı birlikte gruplayabilirsiniz.
  • Listedeki kullanıcıları takip etmek zorunda değilsiniz.
  • Liste zaman çizelgesini görüntülemek tweet'leri yalnızca bu hesaplardan gösterir ve dağınıklığı azaltır.

Twitter'da oturum açın ve profil simgenizi tıklayın. Açılır menüden Listeler'i seçip Yeni Liste Oluştur'u tıklayın. Listenin adını Fırsatlar veya benzerleri olarak yazın ve isterseniz kısa bir açıklama yazın.

Ardından, listenin Özel veya Genel olmasını istiyorsanız seçin. İşiniz bittiğinde Listeyi Kaydet 'i tıklayın.

twitter

Bir liste oluşturduktan sonra, listenize eklemek için Kişileri bul bölümünün altındaki hesabın adını yazıp Enter tuşuna basın.
Artık, yalnızca paylaşımları paylaşan hesaplara göz atabilirsiniz.

Listenizi başlatmak için App Store fırsatlarını paylaşan bu Twitter hesaplarından bazılarına göz atın:

App Store Uygulamalarında En İyi Fiyatı Alın
Uygulama Mağazası, anlaşmaları görmeyi veya fiyatları izlemeyi kolaylaştırmaz. Bu hizmetler yardımcı olabilir. İstek listenizdeki tüm uygulamaları izlemeyi veya fiyat düşüşlerini görmek için Twitter listesini kullanmayı tercih ederseniz, iOS ve Mac uygulamalarında para kazanabilirsiniz.

Daha fazla tasarruf için en iyi uygulamalara ve web sitelerine göz atın.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile