Ogznet.com

İşte Windows için en iyi ücretsiz email programlarının bir listesi. Bu mail programlarını kullanarak tüm e-posta hesaplarınıza tek bir yerden erişebilir, maillerini kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Bu programlarla Gmail, Hotmail, AOL Mail, Yahoo! gibi çeşitli servislerin e-posta hesaplarını yönetebilirsiniz.

E-postanızı kontrol etmek ve doğrudan masaüstünüzden mail göndermek için bir e-posta programına ihtiyacınız vardır. İşte Windows için en iyi ücretsiz e-posta programlarından birkaçı.

Bu listedeki e-posta programlarının her biri farklı özellikler sunar. Bazı uygulamalar postaları farklı şekilde görüntüler veya bildirimler veya güvenlik için ek seçeneklere sahiptir, ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: Neredeyse her e-posta sağlayıcısından e-postalara erişebilirler.

Aşağıda listelenen çevrimdışı posta programları, normal e-posta adresinizden postalara erişmek için mükemmeldir, ancak büyük olasılıkla ihtiyaç duydukları şifreleme nedeniyle güvenli e-posta sağlayıcılarıyla çalışmazlar.

1. eM Client

eM Client

eM Client, modern ve kullanımı kolay bir arayüze sahip tam özellikli bir e-posta programıdır. eM Client ayrıca takvim, görevler, kişiler ve sohbet özelliklerini sunar.

eM Client; Gmail, Exchange, iCloud ve Outlook.com dahil olmak üzere tüm önemli mail hizmetlerini destekler. Daha fazla bilgiyi web sitesinin Sunucu bölümünde bulabilirsiniz.

eM Client çoğu hizmet için her şeyi otomatik olarak ayarlayabilir. Ayrıca tüm önemli e-posta istemcilerinden verilerinizi verimli bir şekilde alır. Buna Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Thunderbird ve daha fazlası dahildir.

eM Client, görünümünü ve davranışını birden fazla düzeyde özelleştirmenizi sağlar. Dark tema da dahil olmak üzere tamamen özelleştirilebilir birkaç temayı destekler ve davranışını en kapsamlı şekilde özelleştirmenizi sağlar.

eM Client kenar çubuğu, üretkenliğinizi daha da artıracak hızlı bağlamsal bilgiler sunar. Kenar çubuğu iletişim geçmişi, ek geçmişi ve gündem size çok zaman kazandıracak.

2. Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

Thunderbird, hızı, gizliliği ve en son teknolojileri bir araya getirerek e-postayı sizin için daha iyi hale getirir. Önemli olana odaklanın ve karmaşıklığı unutun.

Mozilla Thunderbird tam özellikli, güvenli, yetenekli bir e-posta istemcisi ve RSS beslemesi okuyucusudur. Postayı verimli ve stil ile ele almanızı sağlar ve iyi bir e-posta programı gibi, önemsiz postaları da filtreler.

Thunderbird, birçok eklentiyi desteklemek, programın tüm görünümünü özelleştirmek için temaları indirmenize izin verir ve birçok ayarını ve özelliğini değiştirmek için tam erişim izni vermek gibi özelliklerle diğer ücretsiz Windows e-posta programlarından farklıdır.

Yerleşik Do Not Track ve uzaktan içerik engelleme gibi çoklu özellikler, güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlamak için birlikte çalışır, böylece gönül rahatlığı kullanabilirsiniz.

Eklentiler (Uzantılar ve Temalar) ve daha pek çok özellik sayesinde Thunderbird'ün görünümünü anında özelleştirebilirsiniz.

3. Mailbird

Mailbird

Mailbird, güçlü, sezgisel, ultra özelleştirilebilir bir mail programıdır. Mailbird sağlam, makul düzeyde üretken bir e-posta deneyimi sunar. Yalnızca e-postanıza erişmekle kalmaz, aynı zamanda WhatsApp, Facebook, WeChat, FormSwift, Slack, Google Dokümanlar, Evernote, Dropbox ve diğer hizmetlere de bağlanabilirsiniz.

Bu e-posta programı ücretsiz Lite formunda tamamen işlevseldir. Reklamları kaldırmak ve e-postaları erteleme ve aynı anda yalnızca birden fazla e-posta hesabına bağlanma seçeneği gibi daha fazla özelliğe sahip olmak istiyorsanız, Mailbird Pro'ya yükseltmeniz gerekir.

4. Mailspring

Mailspring

Mac, Linux ve Windows için en iyi posta istemcisi olan Mailspring ile üretkenliğinizi artırın ve daha kolay e-posta gönderin. Mailspring, bağlı tüm hesaplarınızda gelişmiş, Gmail tarzı arama sorguları ve arama mesajı içerikleri kullanabilmeniz için postanızı dizine ekler.

İmzanız kalıcı bir izlenim bırakmalıdır. Mailspring'in güzel imza düzenleyicisi, görüntülerle ve sosyal medya profillerine bağlantılar ile birlikte özel imzalar oluşturmayı kolaylaştırır.

Tüm e-posta hesaplarınız için tek bir gelen kutusu kullanmak, daha kısa sürede daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur. Mailspring, tüm büyük posta sağlayıcısını (Gmail, iCloud, Office 365, Outlook.com, Yahoo! Ve IMAP / SMTP) destekler; böylece tüm iletileriniz için tek, basitleştirilmiş bir komut merkeziniz olur.

Etkinliklere e-posta yoluyla davet aldığınızda, Mailspring etkinlik bilgilerini görüntüler ve posta kutunuzdan ayrılmadan RSVP'ye izin verir!

5. Sylpheed

Sylpheed

Sylpheed basit, hafif ancak özellikli ve kullanımı kolay bir e-posta programıdır.

Sylpheed sezgisel kullanıcı arayüzü sağlar. Sylpheed ayrıca klavye odaklı çalışma için tasarlanmıştır, bu nedenle Sylpheed yeni başlayanlardan profesyonel kullanıcılara kadar yaygın olarak kullanılabilir.

Sylpheed, Windows, Linux, BSD, Mac OS X ve diğer Unix benzeri sistemler gibi birçok sistemde çalışır.

Sylpheed, GTK + GUI araç setini kullanır. Sylpheed'in en yeni sürümü GTK + 2.4 veya üstü ile çalışır (2.6 veya üstü önerilir).

Sylpheed, GNU GPL altında dağıtılan ücretsiz bir yazılımdır (kütüphane kısmı GNU LGPL'dir). Lisans altında özgürce kullanabilir, değiştirebilir ve yeniden dağıtabilirsiniz.

6. Windows Posta

Windows Posta

Posta, Microsoft'un Windows 10 ve Windows 8 ile birlikte yerleşik gelen bir ürünüdür. Bu şık uygulama, birden çok e-posta hesabını doğrudan masaüstünüzle senkronize etmenizi ve bir takvim uygulamasıyla birlikte gelmenizi sağlar.

Bu e-posta programı oldukça basittir, bu nedenle iletileri otomatik olarak silmek veya gönderenlere göre taşımak için gelişmiş filtreleme seçenekleri veya kuralları içermez. Ancak, yeni bir e-posta hesabını kolayca kurmanıza ve Windows ile iyi entegre olmanıza olanak tanıyan basit bir çözümü tercih ederseniz Posta idealdir.