Makronet Basım Hisse Senedi Basımı

Makronet Basım Hisse Senedi Basımı

Okuma süresi: 2 dk, 52 sn / Yorum (0)
A A A

Makronet Basım Hisse Senedi Basımı

Hisse senetleri oldukça kıymetli ve değerli evraklardır. Bundan dolayı da hisse senedi basımı için bu konuda tecrübeli ve gerekli titizliği gösterebilecek, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip ve şeffaf üretim politikası olan matbaalarla çalışmak önem teşkil eder. Makronet, hisse senedi basımı konusunda deneyimli, tecrübeli ve maksimum kalitede işler yapan bir kurum olup; hisse senedi basımı yanında firma ya da kişiye özel filigran çalışmaları da yapabilmektedir.

Hisse senedi basımı için öncelikli olarak şirketimiz ile irtibata geçmek gerekmektedir. Bu işlemleri telefon numarasından ya da mail yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ulaşımın gerçekleşmesinden sonra şirket bilgileri ve ticari unvanlar mail yolu ile iletilmelidir. Bu işlemlerin ardından ise şirketimize gelmek isterseniz; şirketimizle görüşüp tüm detayları kontrol edebilir, güvenlik aşamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz, Makronet Basım ile kaliteli hizmet anlayışını bizzat test edebilirsiniz. Öncelikli olarak nama ve hamiline yazılı hisse senetlerinin bilgileri müşterilere tek tek verilir. Bu aşamada özel olarak ince detaylara dikkat etmek ve gerekli hassasiyeti göstermek gerekmektedir. Müşterinin tam olarak aydınlatılması, memnuniyeti Makronet Basım için öncelikli hedef olmaktadır.  Bu işlemlerin ardından bilgisayar programları aracılığı ile senetlerin oluşturulma işlemleri başlatılır.

Hisse Senedi Basımında Son Teknoloji

Bu işlemler daha sonra bilgisayarlarda ve yeni nesil teknoloji ile üretilmiş olan bilgisayar yazılımlarında gerçekleştirilmektedir. Senetler öncelikle boş bir plan üzerinde bulunmaktadır. Üzerinde titiz ve kaliteli düzenlemeler, çalışmalar uzman grafikerler tarafından yapılır. Şayet müşterilerin düzeltmek istediği kısımlar var ise bu aşamada gerekli revizyonlar yapılır. Ardından müşterinin beğenisi alındıktan sonra gerekli olan yazılar senetlerin üzerine aktarılır. Makronet Basım aracılığı ile basılmış olan hisse senetleri; 3 boyutlu IHMA sertifikalı hologram uygulamaları ile yapılmaktadır. Makronet Basım kapsamında görev alan grafikerlerin tamamı IHMA alanında uzmanlaşmış kişilerdir. IHMA sertifikalı senetlerin basım işlemleri sağlanmaktadır. Bu senetler basıldığında herhangi bir kopyalama ve taklit edilme gibi işlemler olmamaktadır.

Makronet; hisse senedi basımı konusunda alanında lider konuma ulaşmış olan oldukça profesyonel bir matbaa firması olarak, deneyimi kaliteyle birleştirmektedir. Türkiye genelindeki referanslarımız için sitemizdeki ilgili bölümü ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için =>http://www.hissesenedibasim.com/

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 156 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Makronet Basım Hisse Senedi Basımı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Makronet Basım Hisse Senedi Basımı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Makronet Basım Hisse Senedi Basımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.