Ogznet.com
Maybelline Efsanesi Paylaş:

Maybelline Efsanesi

Maybelline Efsanesi

Bir dünya markası olan ve pek çok kadının beğenerek kullandığı markaların başında gelen Maybelline kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile kendi sektöründe haklı yerini korumaktadır. 1913 yılında, genç bir kimyacının kendi kız kardeşini memnun etmek amacıyla vazelinle kömür tozu karışımından ürettiği maskara, zaman içerisinde gelişerek tüm kadınları memnun edecek kalitede bir marka olmayı başarmıştır.

Grand Lash adı verilen ürünü ile üne kavuşan marka, 1915 yılında kendi adıyla sektöre adım atmış, 1996 yılında Loreal şirketler grubu tarafından satın alınmış olsa da sloganını her zaman korumuştur. Maskara ile başlayan hikayesine yeni ürünleri katarak devam eden marka, bugün dünyada ilk sırada yer almaktadır.

Maybelline Ürünleri

Kadınların güzelliklerine güzellik katan Maybelline New York, sunduğu birbirinden farklı ürünleri ile kozmetik sektöründe en çok tercih edilen markalardandır. Kuruluş amacı olan maskaraların yanında eyeliner, göz kalemi, aydınlatıcı stick, pudra, nemlendirici dudak kontür paleti, nemlendirici dudak parlatıcısı, ruj, allık, fondöten kısacası makyaj denilince akla ilk gelen markanın tüm kaliteli ürünlerine https://www.kozmela.com/maybelline sayfasından kolayca ulaşmak mümkündür.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!