Medyum Bakımlarında Yıldızname Faktörü

Medyum Bakımlarında Yıldızname Faktörü

İnsanoğlu geçmişten bugüne gökyüzüne hep derin bir merak beslemiş, bu amaçla gökyüzünü, gökteki cisimleri gözlemlemiş ve görebildiğinin ötesinde ne olduğunu sorgulamıştır. Çok eski çağlardan beri gök cisimlerini takip eden insanlar, bu cisimlerin yeryüzündeki bir takım olaylarla bağlantılı olabileceğini keşfedip bu keşiflerinin çeşitli tabletlere hatta daha evvelki dönemlerde mağara duvarlarına kazıyarak günümüze dek ulaşmasını sağlamışlardır. Sümerler döneminde rahipler tarafından daha derin araştırmalar yapılmaya başlanmış ve astroloji bir bilim dalı halini almıştır. Gök cisimlerinin hareketlerinin hem yeryüzündeki olaylarla, hem insanların kişilik özellikleri ve doğrudan hayatları ile bağlantısı olduğunun farkında varılması ile de yıldızname doğmuştur. Bakım faktörlerini doğrudan ilgilendirdiği için medyum hocalar tarafından sıklıkla başvurulan bir yöntemdir. Geçmişten günümüze gelişen teknolojiler bilimsel olarak gök hareketlerinin detaylı incelenmesine olanak verirken, benim gibi ruhani ilimlerde uzman kişiler de bu gelişmelerden faydalanarak kendilerini daha çok geliştirmiş, bilinmeyen boyutlara daha yoğun olarak aracılık yapmaya başlamışlardır.

yıldızname

Yıldızname Osmanlı'dan Günümüze Uzanan Bir İlim

Yıldızname; kişinin doğum tarihi, doğum saati, anne adı gibi çeşitli bilgiler ile hazırlanan hem bilim, hem de gizli ilimler çalışmasıdır. Doğum tarihi gibi kişisel bilgilerin kesinliği burada çok önemlidir, zira yanlış bilgiler çıkacak sonuçları etkileyecektir. Osmanlı döneminde padişahların sıkça başvurduğu bu okumalar günümüzde de tercih edilmektedir. Çok sayıda kişi yıldızname baktığını iddia etse de, bu yorumlama kolay bir iş değildir. Uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bir takım gizli ilimlerden, dua ve vefklerden yardım alarak siz danışanlarıma bu okumaları en sağlıklı şekilde sunmaktayım. Kişiye özel ve büyük bir gizlilik içinde, hassasiyetle hazırlanan okumalarda niyetinize uygun adımları atmanız konusunda sizlere çeşitli bilgiler vermekteyim. Gök cisimlerinin doğum anınızdaki konumlarını, birbirleriyle olan etkileşimlerini inceleyerek kişiliğinize etkilerini, geçmişinizde iz bırakmış olan olayları ya da geleceğinizde yaşanacak önemli olayları size haber vermekteyim. Bu konuda bilimsel gerçekler kadar gizli ilimlerden de feyz almakta ve ebced hesabına, havas ilmine başvurarak hayatınızın önemli dönüm noktalarını size aktarabilmekteyim. Unutulmamalıdır ki yıldızname direkt bir kehanet aracı değildir. Ancak gök cisimlerinin ruhani boyutla bağlantısını kurarak sizlere olmuşları düzeltme, olacaklar için önlem alma fırsatı sunabilmektedir.

Bilgili ve ehil bir medyum tarafından yapılacak yıldızname yorumları size hayat yolunda ışık olacaktır. Önemli olan sizin bu ışığı doğru yöne tutmanız ve geleceğinizi aydınlatmanızdır. Osmanlı döneminde pek çok kez faydalanılan bu derin ilim, pek çok kararın alınmasında, doğru tercihlerin yapılmasında yol gösterici olmuştur. Bir fal türü olmaktan ziyade, gerçekleri bilimsel veriler ışığında sunan bir kesinlik ve bilgi içermektedir.

Ruh halinizdeki değişimlerden fiziksel rahatsızlıklarınıza, iş ve kariyer olanaklarınıza, evlilik hayatınıza, tuttuğunuz niyetlerin gerçekleşmesi için atmanız gereken adımlara kadar ihtiyaç duyduğunuz her konuda size bilgilerimle destek olmaktayım. Gün içinde dilediğiniz an bana ulaşarak manevi destek alabilir, dilek ve niyetlerinizin gerçekleşmesi için yardım talep edebilirsiniz.
Web site adresi www.aslanhoca.com

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 368 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Medyum Bakımlarında Yıldızname Faktörü konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Medyum Bakımlarında Yıldızname Faktörü ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Medyum Bakımlarında Yıldızname Faktörü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "