Ogznet.com

Campus Online’ın MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı Sizi iş Dünyasında Öne Geçirecek!

Campus Online’ın MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı Sizi iş Dünyasında Öne Geçirecek!

Günümüz iş dünyasında artık üniversite bitirerek lisans sahibi olmak yeterli görülmüyor. İş yeri sahipleri işe alacağı kişilerden pazarlama, insan kaynakları ve finans gibi farklı alanlarda bilgi sahibi olmalarını ve yönetsel becerileriyle şirketlerini daha üst düzeye taşımalarını bekliyor. Bu ihtiyaç dolayısıyla, firmaların bu nitelikte kişilerle çalışmak istemelerinden kaynaklı olarak karşımıza MBA (Master of Business Administration) programları çıkıyor.

Ancak eğitim almak isteyen kişiler, tam zamanlı veya yarı zamanlı, iş ile birlikte yürütülen MBA programlarına yeterli vakte sahip olmamak veya maddi koşullar gibi önemli sebeplerle çekimser yaklaşabiliyorlar. Burada, teknoloji ve internetin bizlere sunduğu büyük bir fırsat olarak karşımıza uzaktan MBA (e-MBA) programları çıkıyor.

Uzaktan MBA söz konusu olduğunda incelememiz gereken ilk eğitim programı, Campus Online’ın Türk iş dünyasına en yakın üniversite olan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) işbirliğiyle hazırladığı MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı’dır.

Campus Online’ın MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı

Bu eğitim sayesinde yönetim ve organizasyon, pazarlama yönetimi, üretim işlemler yönetimi, finansal yönetim, ticaret hukuku gibi ve daha pek çok konuyu etkileşimli eğitim modülleri ve videolar aracılığıyla öğrenebilir, program sonrasında edineceğiniz üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifikalarınızı cvlerinize ekleyebilirsiniz.

Programın online olarak hazırlanması sayesinde, video içerikli eğitimleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebilir, bu nedenle diğer işlerinizi aksatmadan veya hobilerinizden uzak kalmadan kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bu programa kendi işini kurmak isteyen girişimciler, şirket yöneticileri, yönetici adayları ve şirket çalışanları, kendi işini kurmak isteyen yeni mezun ve öğrenciler, tüm kamu çalışanları ve yöneticileri ile kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Campus Online ve TOBB ETÜ işbirliğiyle hazırlanan MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı’nı daha ayrıntılı bir şekilde incelemek için hemen tıklayın!