MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı

MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı

/ Okuma süresi: 2 dk, 13 sn / Yorum (0)
A A A

Campus Online’ın MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı Sizi iş Dünyasında Öne Geçirecek!

Günümüz iş dünyasında artık üniversite bitirerek lisans sahibi olmak yeterli görülmüyor. İş yeri sahipleri işe alacağı kişilerden pazarlama, insan kaynakları ve finans gibi farklı alanlarda bilgi sahibi olmalarını ve yönetsel becerileriyle şirketlerini daha üst düzeye taşımalarını bekliyor. Bu ihtiyaç dolayısıyla, firmaların bu nitelikte kişilerle çalışmak istemelerinden kaynaklı olarak karşımıza MBA (Master of Business Administration) programları çıkıyor.

Ancak eğitim almak isteyen kişiler, tam zamanlı veya yarı zamanlı, iş ile birlikte yürütülen MBA programlarına yeterli vakte sahip olmamak veya maddi koşullar gibi önemli sebeplerle çekimser yaklaşabiliyorlar. Burada, teknoloji ve internetin bizlere sunduğu büyük bir fırsat olarak karşımıza uzaktan MBA (e-MBA) programları çıkıyor.

Uzaktan MBA söz konusu olduğunda incelememiz gereken ilk eğitim programı, Campus Online’ın Türk iş dünyasına en yakın üniversite olan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) işbirliğiyle hazırladığı MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı’dır.

Campus Online’ın MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı

Bu eğitim sayesinde yönetim ve organizasyon, pazarlama yönetimi, üretim işlemler yönetimi, finansal yönetim, ticaret hukuku gibi ve daha pek çok konuyu etkileşimli eğitim modülleri ve videolar aracılığıyla öğrenebilir, program sonrasında edineceğiniz üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifikalarınızı cvlerinize ekleyebilirsiniz.

Programın online olarak hazırlanması sayesinde, video içerikli eğitimleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebilir, bu nedenle diğer işlerinizi aksatmadan veya hobilerinizden uzak kalmadan kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bu programa kendi işini kurmak isteyen girişimciler, şirket yöneticileri, yönetici adayları ve şirket çalışanları, kendi işini kurmak isteyen yeni mezun ve öğrenciler, tüm kamu çalışanları ve yöneticileri ile kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Campus Online ve TOBB ETÜ işbirliğiyle hazırlanan MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı’nı daha ayrıntılı bir şekilde incelemek için hemen tıklayın!

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 1
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 60 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda MiniMBA (İşletme Yöneticiliği) Sertifika Programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.