Ogznet.com
Silinen Verileri Kurtarma Programı - MiniTool Power Data Recovery Software Paylaş:

Silinen Verileri Kurtarma Programı - MiniTool Power Data Recovery Software

 Silinen Verileri Kurtarma Programı - MiniTool Power Data Recovery Software

MiniTool Power Data Recovery, bir bilgisayardan, SD karttan, harici USB belleklerden veya depolama cihazlarından kaybolan veya silinen verileri kurtarabilir. Dosyaları, klasörleri, belgeleri, fotoğrafları, videoları, sesleri vb. kaybolan / silinen Windows bölümlerinden ve tamamen çökmüş sistemlerden geri getirin.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

MiniTool Power Data Recovery, ücretsiz veri kurtarma programı, sabit sürücü, SSD, USB, hafıza kartı ve diğer depolama cihazlarından silinen, biçimlendirilmiş veya kaybolan verilerin kolay ve hızlı bir şekilde kurtarılmasına yardımcı olabilir.

MiniTool Power Data Recovery - silinen verieri kurtarma programı

MiniTool Power Data Recovery Kullanımı

Kullanıcılar, MiniTool Power Data Recovery ile kayıp verileri çeşitli şekillerde kurtarabilir. Neredeyse her durumda silinmiş verileri kurtarır. Sadece birkaç saniye içinde yeni bir veri kurtarma işlemi için taramaya başlayabilirsiniz. Bunlar, en yaygın veri kurtarma durumlarından birkaçıdır:

Bir sürücüyü taradıktan sonra silinen ve kaybolan dosyaları görebileceksiniz. MiniTool ayrıca NTFS sıkıştırılmış veya şifrelenmiş dosyaları da işaretleyecektir.

Programı yükledikten sonra karşınıza dört seçeneğe sahip bir gösterge panosu sunulur: Undelete Recovery, Damaged Partition Recovery, Lost Partition Recovery ve Digital Media Recovery. MiniTool’un tüm işlevlerini bu panodan yönetebilirsiniz.

Silinmiş / Kayıp Dosya Kurtarma
Yanlışlıkla bir dosyayı sildiniz ve Geri Dönüşüm Kutusu'nu da boşalttınız mı? USB, hafıza kartı veya sabit sürücüyü yanlışlıkla biçimlendirdiniz ve tüm dosyalar kayboldu mu? Merak etmeyin. MiniTool ücretsiz dosya kurtarma yazılımı ile silinen / kaybolan dosyaları, fotoğrafları, videoları kurtarabilirsiniz.

Çökmüş Bilgisayardan Verileri Kurtarın
Kötü amaçlı yazılım / virüs bulaşması, mavi / siyah hata ekranı, güncelleme hatası veya diğer bilinmeyen nedenlerle Windows işletim sistemi çökebilir ve veriler kaybolur. MiniTool Power Data Recovery, PC'nizi başlatmak ve PC açılmadığında verileri kurtarmak için önyüklenebilir bir USB sürücü oluşturmanıza olanak sağlar.

Bozuk / Biçimlendirilmiş Sürücü Kurtarma
Sabit sürücü bozuk veya yanlışlıkla / kasıtlı olarak biçimlendirilmiş ve dosyalar kaybolmuş olabilir. PC için bu ücretsiz veri kurtarma yazılımı, verileri bozuk, biçimlendirilmiş, kayıp bölümlerden kolaylıkla kurtarır. Çeşitli depolama cihazlarını (dahili / harici sabit sürücü, USB sürücü, hafıza kartı vb.) destekler.

Hızlı Özel Konum Kurtarma
Verileri hızlı bir şekilde taramak ve kurtarmak için yalnızca belirli bir konumu seçmek istiyorsanız, MiniTool Power Data Recovery'nin en son sürümü Masaüstü Kurtarma, Geri Dönüşüm Kutusu kurtarma ve Klasör Seç modülünü destekler. Silinen / kaybolan dosyaları geri almak için yalnızca Masaüstünü, Geri Dönüşüm Kutusunu veya belirli bir klasörü taramayı seçebilirsiniz.

MiniTool Power Data Recovery, 70 dosya türünde önizleme desteği sunar.

Silinen dosyaları geri getirmek kolay değildir, çünkü bu dosyaların gerçekten istediğiniz dosyalar olup olmadığını belirlemeniz gerekir. MiniTool Power Data Recovery ücretsiz sürümü, dosyaları geri yüklemeden önce önizlemeyi mümkün kılar. Desteklenen önizleme dosyası türleri 70'e kadar ulaşır:

Belge
DOC / DOCX, XLS / XLSX, PPT / PPTX, PDF, VSD, MPP, PUB, ODT, ODS vb.

Grafik ve Resim
JPG / JPEG, TIFF / TIF, PNG, GIF, PSD, BMP, CRW, DCR, DNG, ARW, PSP vb.

Video ve Ses
MP4, MP3, MKV, AVI, MPEG, FLV, RM / RMVB, MID / MIDI, WMA, WAV, OGG vb.

Arşiv
ZIP, 7Z, RAR, CAB, JAR vb.

E-posta
PST, DBX, EMLX vb.

Diğer dosyalar
HTM / HTML, TXT, XML, HLP, CHM, PZF, ICC, MHT, QPW, QXP, QPT, VEG vb.

Yorumlar (1)
  • avatar
    Buket Türk

    Uygulama güzel. Tam da aradığım şeydi. Gayet de detaylı anlatılmış zaten burada. Paylaşan kişiye çook teşekkür ederimm...

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!