Ogznet.com

icon Mobil

Mobil kategorisi altında, akıllı telefonlar, tabletler, bu cihazlar için hazırlanmış olan uygulamalar ve Android ve iOS işletim sistemleri hakkında haberler yer alıyor.

E-posta ve Takvim Uygulaması - BlueMail

BlueMail, çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda mail hesabını yönetebilen, birden fazla mail hesabında kişiselleştirme sağlarken akıllı push bildirimleri ve grup mail gönderme olanağı sağlayan ücretsiz, güzel bir şekilde tasarlanmış bir mail uygula..

Severek Dinlediğiniz Bir Şarkıyı Zil Sesi Yapma

YouTube'da veya farklı bir platformda severek dinlediğiniz bir şarkıyı cep telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama veya program yüklemenize gerek yoktur. Sadece, internet üzerinden birkaç siteyi kullanarak ve kolayca se..

Facebook vs Facebook Lite: Hangi Uygulamayı Kullanmalısınız?

Herkes, yüksek hızlarla internete bağlanamıyor yada 3/4 GB RAM'li telefonlara sahip olamıyor. Birçok insan hala 2G üzerinden internete bağlanıyor ve 1GB veya 2GB RAM'e sahip düşük kaliteli telefonları kullanıyor. Bu yüzden, dünya çapındaki teknoloji ..

Android'de Uygulamalar Nasıl Silinir

Telefonunuzdan silemediğiniz bir Android uygulaması mı var. Silmeye çalıştığınız uygulama muhtemelen cihazınıza önceden yüklenmiş olarak geldi. Bu uygulama; üretici, mobil operatörünüz veya Android'in bir parçası olarak yüklenmiş olabilir. Ancak iste..

Android için Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulamaları

Bir akıllı telefonun en iyi özelliklerinden biri sesli aramaları kaydetme yeteneğidir. Görüşme kaydı, daha sonra tekrar dinlemek isteyebileceğiniz önemli konuşmaları kaydetmenize yardımcı olduğu için çok önemli bir özelliktir. Android cihazınıza görü..

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları 2021

Telefonunuzun kilit ekranını ve ana ekranını özelleştirmek muhtemelen hepimizin sık sık yaptığı şeylerden biridir. Bir haftada 2-3 farklı duvar kağıdı arasında geçiş yapabiliyoruz. Telefon ekranları gün geçtikçe gelişiyor, kaliteli duvar kağıtları is..

LineageOs Nedir?

LineageOS, Android mobil platformuna dayalı akıllı telefonlar ve tabletler gibi çeşitli cihazlar için ücretsiz ve açık kaynaklı bir işletim sistemidir.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!