Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama

Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama

Yabancı dil öğrenmek hepimizin bir hayali. Ancak, çoğumuz öğrenmek istiyoruz ama öğrenmek için zamanı bulmak gerçekten zor olabilir. Neyse ki, boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak çok sayıda mobil uygulama var.

HelloTalk (iOS|Android)

Bir dili pratikte öğrenmenin en iyi yolu, onu bir yerli konuşmacı ile kullanmaktır. Dil öğrenenler için bir WhatsApp tarzı mesajlaşma uygulamasıdır HelloTalk. Anadilinizi ve öğrenmekte olduğunuz dili ayarlayın ve ilgi alanlarınızı söyleyin, ardından HelloTalk sohbet edecek arkadaşlarınızı bulur. Sıkıştığınızda, metin, sesli mesajlar ve sesli çağrıların yanı sıra dahili bir çevirmen de içerir.

Busuu (iOS|Android)

Modern öğrenme tekniklerini geleneksel bir sınıf yapısına uygulayan Busuu derslerini, çalışmanız için farklı temalara böler. Her sınıf, kullanım örnekleri ve açıklamaları içeren kelime bilgisi ve telaffuzu içerir. Artı, ilerlemenizi ve gözden geçirme için dijital belleğinizi test etmek için birçok testler sunar.

Memrise (iOS|Android)

İkinci bir dili öğrenmenin en büyük zorluklarından biri de tüm sözcükleri ezberlemektir. Memrise'in yardım etmeyi amaçladığı da budur. Günde 5, 15 veya 30 kelime öğrenmek isteyip istemediğinizi seçtikten sonra, uygulama aklınızdaki kelimeyi kökten alır ve güçlü bir ağaca dönüşene kadar düzenli olarak onu besler.

Duolingo (iOS|Android|Windows Phone|Web)

Son olarak, belki de en popüler dil aracı Duolingo. Mobil uygulama, 15 dilde kapsamlı bir öğrenme platformu sunmak için çevrimiçi hizmetle birlikte çalışır - hepsi ücretsiz. Her ders, telaffuz, anlama, gramer ve kelime hazinesini eğiten içerikleri vardır.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 717 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil Cihazınızda Yabancı Dil Öğrenmek İçin 4 Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın