Mobil için En İyi 5 Fantasy Spor Oyunu

Mobil için En İyi 5 Fantasy Spor Oyunu

Sıradan oyuncular artık bilgisayarlardan ve konsollardan, cep telefonlarına geçmiştir. Ve, bir sporseverseniz, en sevdiğiniz sporlarla ilgili oyun oynamayı sevebilirsiniz. Bu yazıda en güzel spor oyunlarından 5 tanesini inceledik.

Yahoo Fantasy Sports (Android)
Yahoo Fantasy Spor uygulaması Fantasy Football, Beyzbol, Basketbol ve Hokey kapsar. Kendi kadrolarınızı oluşturabilir ve yönetebilir, maçtan sonra analiz yapabilir, çizim yapabilir ve mevsimlerden mevsimlere geçiş yapabilirsiniz. Playstore'da 10 Milyondan fazla indirme ile bu uygulama, Android için en popüler fantezi spor uygulamalarından biridir.

ESPN Fantasy Sports (Android)
Futbol, ​​Beyzbol, Basketbol ve Hokeyi kapsayan tahmin oyunları sağlar. Takım grafiğinizi özelleştirebilir, listelerinizi oluşturabilir ve yönetebilir, oyuncularınız için alım satım yapabilir ve performansınızı tam olarak analiz edebilirsiniz.

UEFA Champions League (Android)
UEFA Şampiyonlar kupası için resmi fantezi oyun uygulaması. Takımını seç, Çalma XI'ını seç, puanları kazanmak için takımını yönet. En iyi öğrenmek için arkadaşlarınız ve ailelerinizle özel liglere de katılabilirsiniz.

DRAFT – Daily Fantasy Sports (iOS)
Bu şu anda Apple iTunes'da en yüksek puan alan uygulama. Bu uygulama diğer oyunculara karşı gerçek para için canlı taktik taslakları tamamlamak için izin verir. Taslak hazırlanması birkaç dakika alır ve eğer doğru olursa, gerçekten iyi bir nakit kazanabilirsiniz.

DREAM11 – Fantasy Cricket App (Android) (iOS)
İnternet üzerindeki en popüler Fantezi Kriket oyunlarından biri. Takımımızı seç, en iyi XI oyununu seç, maçlara göre puan kazan ve puanladığınız puanlara göre gerçek para ödülü kazan. Puan bazında çalıştığı için takımınız kaybetse bile puanlarınızdan para kazanabilirsiniz.

Bunlar, mobil için birkaç popüler Fantasy Spor Oyun Uygulamaları. Bu listeye ilişkin daha fazla öneriniz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümüne yazın ve listeye ekleyelim.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile