Monster Oyun Bilgisayarı Modelleriyle 2020'de Çıkacak Oyunlara Hazır Olun

Monster Oyun Bilgisayarı Modelleriyle 2020'de Çıkacak Oyunlara Hazır Olun

Monster Oyun Bilgisayarı Modelleriyle 2020'de Çıkacak Oyunlara Hazır Olun

Her yeni sene oyun dünyası için eğlenceli ve heyecan dolu olur, ama 2020 daha şimdiden, gelecekte en çok konuşulacak yıllardan biri olacağa benziyor. Henüz dedikodu düzeyinde kalsa da yeni nesil oyun konsollarının, 2020'de kullanıcılarla buluşacağı düşünülüyor. 2020’yi şenlikli hâle getirecek temel etmen, yalnızca yeni nesil konsolların beklenmesi değil, çıkışı uzun süre ertelenen ve yolu gözlenen yapımların da bu yıl gelecek olması. Yüksek performans sağlayan gaming laptop sahipleri için endişe edecek bir durum yok, ama standart güçteki bilgisayarların 2020’de yayınlanacak oyunlarla havlu atacaklarına kesin gözüyle bakılıyor. Bu biraz fazla iddialı bir cümle gibi görünüyorsa gelin, 2020’de çıkacak oyunlardan bazıları hakkında bilgi verelim.

Uzun Süren FPS Açlığınızı 2020’de Giderin

Id Software’in hiç şakası yok; Doom markasını öyle bir canlandırdılar, öyle bir ayağa kaldırdılar ki artık seriye uzaktan bakıp “Bu beyinsiz bir shooter işte…” diyenler bile oyunun sürükleyiciliğine ve gameplay mekaniklerine hayran kaldı. 2016 yılında FPS dünyasını derinden etkileyen Doom’un devamı Doom Eternal ise ertelene ertelene 2020’ye kadar geldi. Meat hook ve super shotgun gibi yeni silahların yanı sıra ray tracing de yeni Doom ile birlikte gelecek ve NVIDIA GeForce RTX 20 serisi ekran kartlarına sahip oyun bilgisayarı modelleriyle harikulade görsellere hayat verecek yapım, bir aksilik olmazsa Mart 2020’de bizlerle.

Halo serisi maalesef, Türkiye’de o kadar çok sayıda oyuncuya dokunamayan bir seri oldu. Neyse ki Microsoft, bir güzellik yapıp Halo serisini PC için “Halo: The Master Chef Collection” şeklinde paket yaparak oyunculara sundu da Halo serisiyle Türkiye’deki oyuncuların da arasındaki buzlar erimeye başladı. Bu oyun paketi en iyi oyun bilgisayarı olmadan da rahatlıkla deneyimlenebiliyor ama 2020’de yayınlanacak Halo Infinite için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla oyun bilgisayarı laptop çözümlerinin bile canına okuyabilecek yapıda görsellere sahip bir oyun geliyor, gardınızı alın.

Türk oyuncularını hayâli Harran’da geçerek heyecanlandıran ilk Dying Light, Techland’in yaptığı en iyi işlerden biriydi ve devamının gelmesi kaçınılmazdı. Aksiyonun ve gerilimin dozunun daha da artacağı Dying Light 2, 2020’nin bahar aylarında yayınlanacak. Resmî oyun içi oynanış videosundan anladığımız kadarıyla kapsamlı açık alan çizimleri nedeniyle ekran kartına hayli yüklenecek bir oyun geliyor. Güçlü işlemcili ve ekran kartlı bir gaming notebook, Dying Light 2’nin hakkından gelecektir.

Etkileyici RPG’lere ve Eşsiz VR Deneyimine Hazır Olun

Yaşayan dev bir şehir, müthiş bir aksiyon, size büyük serbesti sunacak oynanış, etkileyici diyaloglar, ray tracing destekli göz alıcı grafikler ve tabii ki Keanu Reeves. The Witcher serisinden hatırlayacağınız (ya da unutamadığınız mı diyelim) CD Projekt Red, Mart 2020’de Cyberpunk 2077’yi yayınlayacak. Eğer hâlâ yoksa bir oyun bilgisayarı almanızı tavsiye ederiz, çünkü PC’de görüp görülebilecek en sağlam grafikler, şimdilik bu oyunda olacak gibi duruyor.

Türkiye’nin medarıiftiharı, Türk oyun sektörünün en önemli ismi ve dünya çapında tanınan en önemli yazılım markamız TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade 2: Bannerlord, yine Mart 2020’de yayınlanacak önemli yapımlardan biri. Uzak mesafe görüntü çizimleri, kaotik geniş alan savaşları ve daha nice ayrıntı, oyunu, güçlü oyun bilgisayarı ile oynamanızı gerekli kılıyor. Zira yapım için belirlenen önerilen sistem gereksinimleri de bunu doğrular nitelikte.

Çıktığı dönemde sayısız talihsizlik yaşayan, buna rağmen oyunu sahiplenen kitle tarafından içerdiği hatalar ve eksiklikler giderilerek bugün bile oynanabilen bir yapım formuna sokulan Vampire: The Masquerade - Bloodlines’ın ikinci oyunu da 2020’de PC’leri darmadağın etmek üzere geliyor.

Bu zamana dek VR oyunları, belirli bir seviyeyi geçememiş, VR kitlerini peynir ekmek gibi sattıracak ve geniş kitleleri peşinden sürükleyecek o oyun bir türlü çıkamamıştı. Ta ki Valve’ın kasım ayının sonlarında yaptığı duyuru ve yayınladığı tanıtım videosuna kadar. Evet, Half-Life: Alyx bir VR oyunu olacak, çok güçlü bir oyun bilgisayarı ile deneyimlenebilecek ve Valve’ın 13 yıl sonra Half-Life evrenine döndüğü ilk yapım olarak tarihe geçecek.

Bunların yanı sıra; Death Stranding, Microsoft Flight Simulator, Watch Dogs Legion gibi pek çok oyun 2020’de çıkacak ve bu oyunların her biri, Monster oyun bilgisayarı modelleri ile keyifle oynanabilecek. Eğer siz de adı 2020’de yayınlanacak yapımları yüksek çözünürlükte ve akıcı olarak tecrübe etmek istiyorsanız, kendinize uygun Monster oyun bilgisayarını vakit kaybetmeden satın alın.

Ogznet.com