Ogznet.com

E-postayı kolaylaştıran yazılım. Thunderbird, kurulumu ve özelleştirmesi kolay, ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır.

Siz postalarınızı okurken, Thunderbird de virüsleri ve istenmeyen postaları gelen kutunuzdan uzakta tutar. Thunderbird'u e-posta istemcisi ve besleme okuyucu olarak kullanmanızın size sağlayacağı kolaylıklar aşağıda sıralanıyor.

İstenmeyen Postaları Durdurmada Birebir
Thunderbird en etkili istenmeyen posta süzme özelliğiyle işinizi kolaylaştırır. E-postalarınız hesabınıza ulaşır ulaşmaz incelenir ve istenmeyen postalar diğerlerinden ayrılır. Böylece size gerçekten okumak istediklerinize göz atmak için zaman kalır. İstenmeyen postaları doğrudan silmeyi seçebileceğiniz gibi, istediğiniz bir dizine de yönlendirebilirsiniz.

Sizin Postanız, Sizin Kurallarınız
E-postalarınıza istediğiniz biçimde bakin. Thunderbird un yeni üç sütunlu görünümüyle e-posta yönetimini işkence olmaktan çıkarın. Araç çubuğunda istediğiniz gibi oynama yapın, programın görünümünü seçtiğiniz tema ile dilediğiniz bicimde değiştirin.

Güvenli ve Sağlam
S/MIME, sayısal imzalama, ileti şifreleme ve güvenlik aygıtı sertifikalarıyla yazılanları sadece siz ve istedikleriniz okusun.

Yararlı Özelliklerle Dopdolu
Thunderbird un sunduğu özellikler ve kolaylıklar arasında IMAP/POP destesi, besleme (ör. RSS, Atom) okuyucu, HTML ile biçimlendirilmiş e-posta destesi, hızlı arama, gelişmiş ileti süzme, alındı onayı, etiketleme, akilli adres defteri ve LDAP bütünleşmesi, aktarma araçları ve e-posta ve haber grubu hesaplarını yönetebilme yer alır.

Eklentilerle Sınırsız Özellik ve Esneklik
Thunderbird size eklentiler aracılığıyla yeni özellikler ve işlevler ekleme olanağı tanır. Sizi dar kalıpların dışına taşıyan eklentiler sayesinde özel gereksinimlerinizi çok basit ve zahmetsiz bir bicimde karşılayabilirsiniz.

İndir:

WindowsMacLinuxLinux 64
Dosyayı İndir (30,4 MB)
Daha önce 26 kez indirildi.