Muhtemelen Daha Önce Hiç Duymadığınız En iyi Android Oyunları

Muhtemelen Daha Önce Hiç Duymadığınız En iyi Android Oyunları

En iyi Android oyunlarını genel olarak biliyorsunuz ve bunları Google Play Store'da bulabilirsiniz. Ancak listelerde kaybolan gizli hazineler ne olacak? Aşağıdaki listede çok çeşitli türlerde premium ve ücretsiz oyunlar bulunmaktadır, bu yüzden oyun zevkiniz nasıl olursa olsun, kurcalanması gereken bir şeyler bulacağınızı umuyoruz.

Daha fazla sözü uzatmadan ve alfabetik sırayla, hiç duymadığınız Play Store'daki en iyi Android oyunlarının 10'u!

Agent A: A puzzle in disguise

Fiyat: 2,69 TL

Agent A oldukça uzun soluklu bir bulmaca - macera oyunu.

Myst, The Room, Connery dönemi James Bond ve muhteşem 60'lardan esinlenen sanatın mükemmel bir karışımını düşünün.

Bu oyun Google tarafından 2018 Android Mükemmellik Oyunu olarak seçildi.

Concrete Jungle

Fiyat: 17,99 TL

Fark yaratan bir şehir kurucusu olan Concrete Jungle. Sonsuz alt menülerden geçmek zorunda kalmak yerine, Concrete Jungle, hedefinizi güverteni inşa etmek ve şehrinizin büyüyen nüfusu olmak üzere sezgisel bir kart tabanlı sistem olmayı tercih eder.

Yavaş ilerleyen oyun ve bazen kafa karıştırıcı öğreticiler herkes için olmayabilir, ancak stratejik oyununuz için uzun vadeli ödülleri seviyorsanız, bu sizin içindir.

Devil's Attorney

Fiyatı: 30,99 TL

Devil's Attorney, cazibesi yüksek ancak ahlaki değerleri düşük savunma avukatı Max McMann olarak oynadığınız, 80'lerde geçen sıra tabanlı bir strateji oyunudur. 

Amacınız, tüm müvekkillerinizin serbest kalmasını sağlamak ve kazandığınız parayı apartman daireniz için aksesuarlar ve yeni mobilyalar alarak egonuzu yükseltmek ve yeni mahkeme salonu becerilerinin kilidini açmak için kullanmaktır.

Potion Explosion

Fiyatı: 15,99 TL

Öğrenilmesi kolay, ama ustaca zorlanan bir oyun türü olarak nitelendirilen Potion Explosion, aynı isme sahip ödüllü bulmaca tahta oyununu uyarlayıp tüm iksir demleme çılgınlığını mobil hale getiriyor.

Tomurcuklanan sihirbazlar, yerel oyunda veya çevrimiçi olarak başka stajyer eczanelere karşı solo oynayabilir veya yarışabilirler. Çevrimiçi moddaki tek sorun, çok az oyuncunun Potion Explosion'un sihrini örneklemiş olması, bazen bir eşleşme bulmak zor oluyor!

Returner 77

Fiyatı: 22,99 TL

Play Store'da seçim yapmak için hikaye odaklı oyun bulmak çok zor. Returner 77'de gizemli bir hikaye ile çarpıcı sinematik ve zor bulmacaları karıştırıp bir bilim-kurgu macera oyununa giriyorsunuz.

Ridiculous Fishing

Fiyatı: 9,29 TL

Adından anlaşılacağı üzere harika bir balık tutma oyunu. Oyunun başında, balık tutmak için denize mümkün olduğunca kanca atın, bir kez balıkla karşılaştığınızda, çabuk davranın. Ve sonra ekipmanı yükseltmek için ödülleri kullanın ve daha fazla balık yakalamak için ekipmanı yükseltin.

Google Play sayfalarında zor bulunan yeni bir arcade oyunu. Eğlenceli bir oyun olduğu her detayda ortaya çıkıyor: tasarımdan oyuna.

Sparkle

Fiyatı: 9,99 TL

Üçlü bir dizinin ilk oyunu, Sparkle basit bir sanat tarzı, harika müzik ve şaşırtıcı derecede keyifli bir hikaye ile aptalca bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.

Yolculuğunuz boyunca Firebolt gibi daha on güçlü kolyeleri keşfedin. Yanıltıcıdır bazı zorlukları temizlemek için kolyeleri kullanın. Olağanüstü bir yolculuğa girişmek ve arazi ıslahı!

Stick Cricket Super League

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Dünyanın en popüler kriket oyunu olan Stick Cricket'te takımınızı global Süper Lig şampiyonluğuna taşıyın.

Kariyerinizin ve ekibinizin kontrolünü üst düzey bir franchise oyuncusu olarak ele alın. Alanınıza çıkmadan önce karakterinizi oluşturun ve kişiselleştirin. Bir dizi saç stili ve aksesuar arasından seçim yapın. Dünyanın her yerinden gelen şehirler Stick Kriket Süper Ligi'nde yarışıyor. Favori takımınızı zirveye taşıyın.

Sword Of Xolan

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sword Of Xolan piksel sanat tarzı içeren bir eylem Platfor oyunudur.

Xolan ne olursa olsun adalet için mücadele genç ve cesur bir adam. Karanlığa karşı durmak ve bir zamanlar var olan barış ve huzuru geri getirmek için yaptığı macerada ona yardım et.

Vampire's Fall: Origins

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sayısız yıl boyunca Vamp’e ait köylüler, barış ve mutluluk içinde yaşadılar. Ama şimdi, bir söylenti var ve yayılıyor - bir Witchmaster. Söylentilerin doğru olacağından korkan köy, en kötüye hazırlanmak için milis gücü oluşturuyor. Sen köyü savunmak için kayıt yapan bir askersin. Vampire's Fall: Origins, sıra tabanlı dövüşe sahip 2B açık dünya RPG'si. Karakterinizi yaratın ve dünyaya çıkın. Güçlerini diğer oyuncularla savaşmak için mi yoksa vahşi canavarlar avlamak için mi kullanırsın?

 Android için En İyi Strateji Oyunları
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi Strateji Oyunları

Android için En İyi 15 Yarış Oyunları
İlginizi Çekebilir

Android için En İyi 15 Yarış Oyunları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile