Ogznet.com

icon Multimedya

Video oynatıcı, resim editörü, video indirme programları, video veya ses dönüştürme programları hepsi bu kategoride.

Animasyon Projeniz için 7 En İyi Rotoscoping Programı

Bir animasyon grafik sanatçısıysanız, fiziksel animasyonda rotoskop sanatının ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Buna rağmen, rotoskoplama hala endüstrideki en kritik süreçtir (VFX / animasyon). Ancak, el ile yapıldığında yorucu ve zaman alıcı da o..

Bozuk AVI Video Dosyası Onarma Programları

AVI dosyalarını onarmak için en iyi ücretsiz programların bir listesi burada. Diğer birçok video dosyası formatında olduğu gibi, AVI dosyalarında da hiç yürütülememe veya oynatma sırasında kesiklik yaratan hatalar bulunabilir. Hataları kaldırmak veya..

Toplu Resim Optimizasyonu için En İyi Ücretsiz Programlar

Bu yazılımlar görüntüleri optimize etmek için temel olarak çeşitli sıkıştırma yöntemleri kullanarak bunları sıkıştırır. Pek çok yazılımda, görüntüleri ihtiyacınıza göre optimize etmek için sıkıştırma yöntemini ve sıkıştırma seviyesini seçme seçeneği ..

VLC Medya Player

VLC media player veya VideoLAN, ücretsiz bir video oynatıcıdır. Bünyesinde barındırdığı çözücüler sayesinde ek bir çözücü paketi yüklemeyi gerektirmeksizin çok sayıda video ve ses dosya türünü oynatabilmektedir. VLC oldukça basit görünümlü bir arayüz..

Ücretsiz Gif Yapma Programları ve Online Araçlar

Animasyonlu bir GIF görseli oluşturmak zor gibi görünse de, aslında değildir. GIF oluşturmanıza yardımcı olacak olacak online birçok GIF yapma aracı vardır. Sundukları özelliklere ve fiyatlarına bağlı olarak bazı GIF yapma uygulamalarını listeledik...

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!