Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Mutfak Dolabı Modelleri 2019. Mutfak dekorasyonunuzu değiştirmeyi ve yeni bir dolap tasarımının nasıl olabileceğini düşünüyorsanız o zaman doğru adrestesiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Mutfak dekorasyonunuzu değiştirmeyi ve yeni bir dolap tasarımının nasıl olabileceğini düşünüyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Mutfak dolabı modelleri 2019 yılı içerisinde günümüz akımlarından ilham alarak çok farklı tasarım ve renk seçeneklerine ev sahipliği yapabiliyor. Modern ve soğuk mutfaklardan, retro ve sıcak mutfak dolabı modelleri de dahil olmak üzere sayısız model ve tasarım önerisi internet sitemizde yer alıyor.

Renkler Önemli

Yeni bir mutfak düzeni ve tasarımı düşünüyorsa, dolaplarda bu değişime dahil edilecekse bu nokta da en önemli hususlardan birisi renk konusudur. 2019 yılı model ve renklerinde canlı ve göz alıcı renkler görmek mümkün. Uygulanan renkler canlı veya matta olsa bu yılın modasında kesinlikle pastel tonlar hakim. Yumuşak renk dokusuna sahip pastel sarı, ya da açık mavi gibi renklerle döşenen mutfaklarda aynı zamanda tek renkten ziyade farklı tonlamalarda tercih edilebiliyor. Genelde kullanım alanına göre renklendirilen mutfaklarda yemek pişirme alanı açık tonlara hakimken, eğlence alanlar daha koyu renklerle hazırlanabiliyor. En popüler renkler arasında ise kobalt mavisi, pastel sarı, pembe, mavi veya deniz mavisi gibi tonlar yer alıyor.

Mutfak dolaplarında açık raf sistemi

2019 mutfak dolabı modelleri tasarımlarında en çok dikkat çeken hususlardan birisi ise açık raf sistemi. Uzun yıllardır kapalı raf ve dolap sistemleri kullanılan mutfak tasarımlarında bu sene açık raf sistemlerini bol bol görmek mümkün. Hem kullanışlı hem de tasarım açısından çok şık duran bu sistemlerin en güzel yani ise içini görmek için dolabı açmak zorunda değilsiniz.

Ada Mutfaklar

2019 mutfak modellerinde yaygın trendlerden birisi ise büyük mutfaklarda ada tasarımı uygulaması. Kahvaltı alanı veya mini bar ile birleştirilen bu ada tasarımları hem şık hem de kullanışlı bir uygulama sağlıyor. Aynı zamanda ada mutfak kullanılan dolap modellerin de genellikle retro tasarımlar seçilmesi de çoğunlukla. Bu mutfaklarda yaygın olarak doğal ahşap tercih edilirken, bu ahşap ve retro ile uyumlu altın kaplama görünümlü musluk, dolap gibi uygulamalarda oldukça revaçta. Altın kaplamalı işleme uygulamalarını 2019 mutfaklarında sıklıkla görebilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

İçeriklerimiz, reklamverenlerimiz sayesinde size ücretsiz olarak sunuluyor. İçeriğimizin keyfini çıkarmaya devam etmek için lütfen reklam engelleyicinizi bu site için kapatın.

Reklam Engelleyiciyi Kapattım Bu uyarıyı kapat Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için reklam engelleyicinizi nasıl devre dışı bırakabilirsiniz:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • Aşağıdaki adreste reklamları engelle seçeneğini kapatın.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için Tazele butonuna tıklayın.
Firefox Reklam Engelleme
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" devrede olduğu için adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilirsiniz.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızdaki Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery 6.0 altındaki versiyonlarında "Beyaz liste", 6.0 versiyonunda "Güvenilir site" olarak işaretleyin.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızdaki Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Geçerli web sitesini beyaz listeye alan menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra bu yardım kutusunu kapatın.