Ogznet.com
Ogznet.com
Image by William Iven from Pixabay

Müzik Kalitesini Artırmak için En İyi 3 iPhone Uygulaması

Bu uygulamalarla iTunes şarkılarının sesini iyileştirin. İPhone ile birlikte gelen varsayılan müzik çalar genel dinleme için uygundur. Ancak, ses kalitesini artırmak için pek çok özellik ile birlikte gelmez. İPhone’daki sesi iyileştirmek için bir seçenek ekolayzeri kullanmaktır, ancak bu araç birkaç ön ayar ile sınırlıdır. App Store’dan alternatif bir müzik çalar ile şarkılarınızın ve iPhone donanımınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

1. ONKYO HF Player

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

ONKYO HF Player

ONKYO HF Player, mükemmel bir yüksek hassasiyetli ekolayzer ile birlikte gelir. Ekolayzır 32 Hz ile 32.000 Hz arasında değişir, bu da çoğu uygulamadan daha fazla frekans bandıdır. Profesyonel müzisyenler tarafından oluşturulan hazır ayarları seçebilir veya kendi özelleştirilmiş ayarlarınızı yapabilirsiniz. Çok bantlı ekolayzer ekranı sesi şekillendirmeyi kolaylaştırır, tek yapmanız gereken noktaları ekranda yukarı ve aşağı sürüklemektir. Ardından, özel EQ profilinizi kaydedin.

Bu uygulama ayrıca şarkıları daha yüksek bir örnekleme oranına dönüştürerek ses kalitesini artıran bir yukarı örnekleme özelliğine sahiptir. Çapraz geçiş modu da, ani sessiz bir boşluk yerine şarkılar arasında yumuşak bir geçiş ekleyen bu ses geliştiricinin güzel bir özelliğidir.

Sesi nasıl şekillendirdiğiniz konusunda daha fazla EQ kontrolü istiyorsanız, ONKYO HF Player kullanmak için harika bir ücretsiz uygulamadır.

Not: Ücretli sürüm, hem HD Kütüphanesi hem de iPod Kütüphanesi'nden çalma listelerini etkinleştirir.

Ücretsiz Sürüm (iPod Library)

• MP3 / ALAC / AAC / WAV / AIFF (48 kHz'e kadar)

* DRM korumalı dosyalar desteklenmez.

Ücretli Sürüm (HD Kütüphanesi ve iPod Kütüphanesi)

• Yukarıdaki formatlara ek olarak DSF / DSD-IFF [DSD (2,8 MHz) / Çift hızlı DSD (5,6 MHz) / Dört hızlı DSD (11,2 MHz), DoP / PCM dönüşümü], FLAC / ALAC / WAV / AIFF (en fazla 384kHz), Ogg-Vorbis (192 kHz'e kadar)

* DSD 11.2 MHz ve üstü için iPhone 5s veya üstü gerekir. HD Kütüphanesinde MP3 desteklenmez.

2. jetAudio - MP3 Music Player

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

jetAudio - MP3 Music Player

jetAudio, iPhone'da müzik sesini daha iyi hale getirmenin başka bir yoludur. Kullanımı kolaydır ve FLAC, OGG, MP3, WAV, TTA, M4A ve WV gibi çok çeşitli ses dosyası formatlarını destekler.

jetAudio 10/20 bant grafik ekolayzır ve çeşitli ses efektleri ile bir müzik çalardır. jetAudio'yu kullanarak iOS cihazlarınızda yüksek kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.

Neredeyse her tür dijital müzik dosyasını çalar (wav, mp3, ogg, flac, m4a, mpc, tta, wv, ape ve daha fazlası) ve Wide, Reverb, X-Bass gibi çeşitli efektler ve geliştirmelerle çok yüksek kalitede ses sağlar.

Çok çeşitli dinleme deneyimi sağlayacak 16 ekolayzır ön ayarı ile birlikte gelir.

Kendi ses deneyimlerini özelleştirmek isteyenler için, 10/20 bant grafik ekolayzır ve çalma hızı kontrolü, crossfading, AGC ve çok daha fazlası dahil olmak üzere diğer gelişmiş çalma işlevlerine de izin verir.

Ücretsiz sürüm, reklamlar ve bazı özellikler dışında Plus sürümü ile aynı özellikleri sunar.

3. Headquake

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alımlar sunar

Headquake

iTunes arşivinizin kalitesini anında artırmak istiyorsanız, Headquake, özellikle App Store'dan daha yeni uygulamalar çalıştıramayan eski cihazlar için en iyi ücretsiz seçeneklerden biridir. Ücretsiz sürüm şaşırtıcı derecede işlevseldir ve bazı uygulamalar gibi bir zaman sınırlaması yoktur.

En sevdiğiniz kulaklık türüne göre kişiselleştirilmiş iTunes müzik kitaplığınızı daha önce hiç duyulmamış bir kalitede dinleyin. Nerede olursanız olun, dinleme deneyiminizi kişiselleştirmek için kullanımı kolay grafikler aracılığıyla kendi ses sahnenizi oluşturun veya ön ayarlardan birini seçin. Absolute 3D ile normal stereo içeriği sanat eserlerine dönüştürün. Ayrıca, dinlediklerinizi Facebook aracılığıyla arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabileceksiniz.

Apple'ın yerleşik müzik çaları ile karşılaştırıldığında farkı kesinlikle duyabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz