namemesh.com - domain adı arama ve önerileri

namemesh.com - domain adı arama ve önerileri

Domain adı için seçtiğiniz kelimeye göre öneriler sunan web sitesi.

Açmak istediğiniz bir web sitesi var ve domain adı mı arıyorsunuz? Web üzerinde bir çok hosting sitesi üzerinden domain sorgulaması yapıp istediğiniz alan adının daha önce alınıp alınmadağını görebilirsiniz. Anca bu sitelerinin çoğunda arama formları size yeni öneriler sunmaz ve sadece aradığınız domain adı ile ilgili bilgi verir. Bazı siteler ise istediğiniz alan adının alınmış olduğunu ancak önüne veya arkasına eklentiler yaparak size yeni ve benzer domain adı önerileri sunar.

İşte bu sitede size buna benzer öneriler sunar. İnternet üzerinde yine buna benzer öneriler sunan pek çok site var. Google'da "domain generator" yazıp arattığınızda bir çok site çıkar. Ben de böyle aratıp birçok sitede aradığım domain adı ile ilgili öneriler almak istedim. Çoğu site saçma sapan öneriler sundu. Ancak  namemesh.com daha mantıklı öneriler sundu aradığım kelimeyle ilgili. Şunuda belirteyim siteler İingilizce ve sadece İngilizce öneriler sunuyor. Çeşitli kategoriler altında önerileri görebilirsiniz. Ben firma rehberi için arama yaptırdım. Yani arama kutusuna "firma" yazdım mantıklı birçok öneri geldi. Bende firmazone.com önerisini beğenip satın aldım ve siteyi kurdum.

Sizde sadece İngilizce veya İngilizce-Türkçe karışık ve güzel bir domain adı arıyorsanız burada arayıp bulabilirsiniz.

http://www.namemesh.com/

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 929 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

  Yorumlar (1)

  64x64

  Abdullah Feray

  Denemeye değer bir sistem. Teşekkürler Admin.
  05 Nis 2018
  0 0 Cevapla
" namemesh.com - domain adı arama ve önerileri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere namemesh.com - domain adı arama ve önerileri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda namemesh.com - domain adı arama ve önerileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al