Ogznet.com
Tüm Programlarınızı Bir Kerede Bilgisayarınıza Kurun ve Güncelleyin Paylaş:

Tüm Programlarınızı Bir Kerede Bilgisayarınıza Kurun ve Güncelleyin

Tüm Programlarınızı Bir Kerede Bilgisayarınıza Kurun ve Güncelleyin

Tüm Programları Tek Tıklama ile Kurun ve Güncelleyin

Ninite, özellikle bilgisayarınıza format attıktan sonra istediğiniz programları arka planda kolayca yüklemenize yardımcı olur. Araç çubuğu yok, ileri tıklama yok. Sadece uygulamalarınızı seçin ve yükleyin.

Bilgisayara format attıktan sonra gerekli programları yüklemek çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Ya tüm programların web sitesine gidip teker teker yükleme dosyalarını indirmek gerekiyor ya da popüler bir program indirme sitesine gidip en çok indirilen programlara bakarak buradan yine teker teker istediğimiz programları indirmeniz gerekir. Bu baya bi zaman kaybına yol açar.

Bazılarımız ise yedekleme yaparız. Ancak bu durumda da güncel versiyonalara sahip olamama sorunu ortaya çıkıyor. Günümüzde nerdeyse her hafta hatta her gün programlar güncelleniyor. Yedek aldığımız programlar büyük ihtimalle güncelliğini yitirmiş olacak ve işimize yaramayacaktır.

Ninite - Tüm Programlarınızı Aynı Anda Kurun ve Güncelleyin

Ninite, bu aşamada bize çok yardımcı oluyor. İstediğiniz programları seçip tek bir indir tuşuna basarak yükleme işlemini başatın ve arkanıza yaslanın. Program istediğiniz tüm programları kendi indirip kuracak. Üstelik ücretli versiyonunda, kurduğunuz programların güncellemelerini otomatik olarak takip edip kurulumunu arka planda yapıyor.

Siteye girdiğiniz zaman yukarıdaki gibi bir sayfa ile karşılacaksınız. Buradan istediğiniz programları seçip "Get Installer" düğmesine basarak seçtiğiniz programları otomatik olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Sitede birçok kategoride onlarca gerekli program var.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!