Ogznet Android Uygulamamız Çıktı!

Ogznet Android Uygulamamız Çıktı!

Ogznet.com sitesi olarak ilk Android uygulamamız kullanıma sunuldu. Artık web sitemizin tüm haber ve makalelerini telefonunuzdaki uygulamamızdan kolayca takip edebilirsiniz. Hemen indirip telefonunuza yüklemek ve bu gibi bir uygulamayı ücretsiz olarak kendi siteleriniz içinde yapmak için makalemizi okuyun.

ogznet android uygulaması

Bu uygulama ile sitemizin içeriklerine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm yeni içerikler elinizin altında olacak. Uygulamamız maalesef Google Play Store'da bulunmuyor. Apk dosyası olarak indirip telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Dosyayı telefonunuza indirmek için aşağıdaki Qr kodunu, telefonunuzdaki Qr kod okuyucu uygulaması ile okutup kolayca indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı Android telefonunuza yüklemek için aşağıdaki yöntemi izleyin.

Ogznet Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki Qr kodunu cihazınızdan okutunuz:

ogznet android uygulama indir

 

Android Telefon veya Tabletlerde Apk Dosyası Nasıl Yüklenir?

Apk dosyalarını yükleyebilmek için öncelikle akıllı telefon veya tabletinizde küçük bir ayar değişikliği yapmanız gerekiyor. Bu değişikliği yapmadan direkt olarak apk dosyasını yüklemeye çalışırsanız bir uyarı mesajıyla karşılaşırsınız.

Bu yüzden ilk olarak Android cihazınızın "Ayarlar" bölümünü açın. "Ayarlar" menüsü açıldıktan sonra menü seçenekleri altından "Güvenlik" başlığını bulun ve üzerine dokunarak Android cihazınızın güvenlik seçenekleri menüsünü açın.

Güvenlik seçenekleri açıldıktan sonra listeyi biraz aşağıya doğru kaydırın ve "Bilinmeyen kaynaklar" başlığını bulun. Değiştirmemiz gereken ayar işte bu. "Bilimeyen kaynaklar" ayarını "Kapalı" konumdan, tuşu sağa doğru kaydırarak bilinmeyen kaynaklardan APK dosyası kurulumu yap seçeneği olarak aktifleştirin. Artık Android cihazlarınıza indireceğiniz APK kurulum dosyalarını ve Ogznet Android uygulamasını böylece kolayca yükleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim sizin kendi web siteniz için ücretsiz bir Android WebWiev uygulamasını nasıl yapacağınıza.

Web siteniz İçin Ücretsiz Android Webwiev Uygulama Nasıl Yapılır?

1. Öncelikle https://appybuilder.com/ adresine gidip ve Build APP kısmına tıklıyoruz.

android uygulama nasıl yapılır

2. Burada Google hesabınız ile giriş yapmanız istenecektir. Onay verip giriş yapmanız gerekecektir.

3. Sol üst köşede bulunan Projects kısmından "Start New Project" e tıklıyoruz.

android uygulama nasıl yapılır

4. Proje adını girdikten sonra Ok tuşuna basıyoruz.

android uygulama nasıl yapılır

5. Şimdi açılan sayfada sağ tarafta AppName alanına uygulama adınızı, ApplicationPackage alanına uygulamanın paket adını girin (örn: com.ogznet.webwiev).

android uygulama nasıl yapılır

6. Sağ pencereyi aşağı doğru kaydırarak ulaşabilceğiniz Title Visible kısmını kapalı konumuna getirerek üstte yazan uygulama adı band görüntüsünü kaldırabilirsiniz.

android uygulama nasıl yapılır

7. Gene sağ blokta yer alan İcon kısmından uygulamanızın ikon görüntüsünü yükleyebilirsiniz.

8. Şimdi sıra geldi mobil uyumlu web sitenizin url adresini uygulamaya kaydetmeye. Webwiev eklemek için bu sefer sol bloktaki panelde en altta bulunan Webwiev'i ortadaki ekranın içine sürükleyip bırakın.

9. Yukarıdaki işlemi yaptığınızda sağ blokta yeni bir alan oluşacak. Bu alan HomeUrl kutusu. Buraya site adresinizi tam olarak girin.

10. Uygulamanız artık hazır sayılır, sayfanın yukarısında bulunan Build menüsünden App ( save .apk to my computer) yazan yere tıklayarak uygulamaya ait apk yükleme dosyasını indirebilirsiniz.

android uygulama nasıl yapılır

11. Eğer bildirim sistemi eklemek ister iseniz Advanced kısmından OneSignalPush'u uygulamanızın üstüne sürükleyin. Gerekli ayarlamaları kaydedip apk dosyasını yukarıda anlatıldığı gibi edinin.

Dosyayı İndir (3.66 MB)
Daha önce 27 kez indirildi.

Ogznet.com

Yorumlar (1)

Yorum Yaz


yenile