Ogznet.com
Kodlama Bilgisi Olmadan Kendi Android Uygulamanızı Yapın Paylaş:

Kodlama Bilgisi Olmadan Kendi Android Uygulamanızı Yapın

Kodlama Bilgisi Olmadan Kendi Android Uygulamanızı Yapın

AppsGeyser, herhangi bir web içeriğini 2 kolay adımda bir Android uygulamasına dönüştürmeyi sağlayan bir web platformudur. Siz de, bu araç ile kendi web siteniz için ücretsiz Android uygulaması yapabilirsiniz.

Bunun için mobil uyumlu bir web siteye sahip olmanız yeterlidir. Uygulamanız, web site adresinizi girip, logo vs. gibi gerekli özelleştirmeleri yaptıktan sonra hazır. Tek sıkıntı, uygulama yapmak ücretsiz olduğu için alt tarafta kendi sitelerinin reklamını yayınlıyorlar.

Android için kodlama bilgisi gerekmeden uygulama geliştirme platformu olan AppsGeyser sitesinin kullanımı kolaydır ve sosyal paylaşım, sekmeler, mesajlaşma ve HTML5 geliştirmeleri için birçok özellik sunar.

AppsGeyser - Ücretsiz App Creator ile 5 dakikada Android Uygulamaları oluşturun

Platform, web sayfalarından, YouTube kanallarından, RSS beslemelerinden ve diğer kaynaklardan içerik alabilir. Geniş bir yelpazeden kendi temalarınızı ve şablonlarınızı seçerek, 3 basit adımda kendi uygulamanızı oluşturun.

Sizde kendinize bir Android uygulaması yapmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Açılan sayfada "Create App For Free" yazan butona tıklayın.

Web siteniz için uygulama yapmak istiyorsanız "Business Website" butonuna tıklayın. İsterseniz başka kategorilerde de uygulama yapabilirsiniz. Eğer sitenizin RSS beslemesi varsa temiz ve basit bir uygulama da yapabilirisiniz. Bunun için RSS butonunu seçmelisiniz.

AppsGeyser - Android Uygulamaları oluşturun

Sonraki adımda uygulamanız için bir logo veya ikon belirleyin. İsterseniz uygulanın sunduğu ikonu kullanabilirsiniz istersenizde kendi ikon resminizi yükleyebilirsiniz. Kendi logo veya ikonunuzu kullanmanız profesyonel görünümlü bir uygulama için daha iyi olacaktır.

Aradaki özelleştirmeleri tamamladıktan sonra son olarak "Create" butonuna tıklayarak uygulamanızı oluşturun.

Üye panelinizde uygulama ile ilgili diğer ayarlamaları da yapabilir ve isterseniz Google Play'de uygulanızı yayınlayabilirsiniz. Eğer uygulamanıza ait .APK dosyasını indirmek istiyorsanız sol menüden "Download" butonuna tıklayın. Bu sayfada isterseniz QR kod ile uygulamanızı telefonunuza indirebilirsiniz.

Android Uygulaması Yapma Sitesinin Ana Özellikleri

 • Oyunlar, web siteleri, medya araçları, sosyal sayfalar için 50 farklı çevrimiçi şablon sunar.
 • Uygulamanızı 5 dakikadan kısa bir sürede renklerle ve araçlarla özelleştirmeniz yeterlidir.
 • SDK'ya gerek yoktur.
 • Sınırsız sayıda uygulama oluşturabilirsiniz.
 • Birden çok uygulama mağazasında yayınlayabilirsiniz.
 • Android ve iOS desteklenmektedir.
 • Uygulamanızı AppsGeyser platformunda satın.
 • Uygulama yapmak için kodlama yapmanıza gerek yoktur.

AppsGeyser Benzeri Kendi Android Uygulamanızı Yapabileceğiniz Diğer Siteler

Android uygulama yapabilceğiniz diğer seçenekler şunlardır:

 • Appypie.com, yapmanız gereken kodlama miktarını en aza indirgemek amacıyla geliştirilmiş bir mobil uygulama yapma platformu.
 • Appinstitute, kendi mobil uygulamalarınızı oluşturmanız için araçlar sunan Birleşik Krallık merkezli bir uygulama geliştiricisidir.
 • Appery.io, entegre arka uç hizmetleri, bulut hizmetleri ve kurumsal sistemlerle entegrasyonu önemli ölçüde basitleştiren zengin bir API eklentileri kataloğu ile bulut tabanlı hızlı bir kurumsal mobil uygulama geliştirme ortamı sunan ilk mobil platformdur.
 • Stencyl, geliştiricilerin iOS, Android, Flash, Windows, Mac ve Linux dahil olmak üzere birden çok platformda koda ihtiyaç duymadan oyun yapma platformudur.

Bu uygulama yapma platformlarının neredeyse tamamı ücretsiz gibi lanse edilse de, hepsi son aşamada ücretlidir. Kodlama bilgisi olmadan uygulama sahibi olmak şu an için gerçekçi değildir.

Bu yüzden ya uygulama kodlama bilgisine sahip olmak ya da bilen birinden teknik destek alarak bir uygulama sahibi olmak daha mantıklı olacaktır.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!