Sosyal durumlar hayatımızda çok önemlidir ve bunlara uygulanabilecek psikoloji hileleri vardır. İşte sosyal durumlarda hayatınızı kolaylaştıracak on akıllı psikoloji hilesi:
İnternet bağlantınız olduğunda çok sayıda harika navigasyon uygulaması olduğunu zaten biliyoruz. Ancak, çevrimdışı olduğunuzda GPS konumunuza ihtiyacınız varsa ne olur? Çevrimdışı GPS, herhangi bir harita uygulaması için hayati bir özelliktir. İşte Android için en iyi ücretsiz çevrimdışı GPS uygulamaları.
MacOS için üçüncü taraf dosya yöneticilerinin bolluğu, iş akışınızdaki Finder'ın yerini alabilir. Ancak Finder özelleştirilebilir bir dosya yöneticisidir. Ve genişletilebilirliği, üçüncü taraf uygulamalarının onunla doğal olarak entegre olmasına izin veriyor.
Hızlı ve profesyonel bir logo yapmanızı sağlayacak bir uygulama mı arıyorsunuz? Logo tasarlamanın önemli noktalarını bilmeyen bir kullanıcı için, bir tasarımcı ile çalışmak gereksizdir. Online uygulamamız işinize ait bir fikri kısa sürede tasarıma dönüştürür.
Ana ekran, akıllı telefon deneyiminizin en önemli yönlerinden biridir. Android, bu deneyimi istediğiniz gibi kişiselleştirmenizi sağlar. Google Play Store, mükemmel ana ekran özelleştirme uygulamaları ile doludur. Android ana ekranınızı bir profesyonel gibi özelleştirmek için yüklemeniz gereken bazı harika uygulamalar bu makalede.
Kablosuz ağlar (wi-fi), herkesin bilgisayarlarında, cep telefonlarında, tabletlerde ve diğer kablosuz cihazlarda. Bu ağlar, evinizde, herhangi bir yerde kablo karmaşası olmadan internet kullanımını çok kolaylaştırdı. Geleneksel kablolu ağlarda, birisinin ağa girmesi çok zordur, ancak kablosuz ağlar ile ilgili problem büyük, yan komşu ya da dışarıda park edilmiş bir arabanın içinden kablosuz ağınıza erişebilirler. Bu durumda ağ güvenliğini sağlamanın bazı yolları vardır.
Yeni bir Mac kullanıcısı ya da daha fazlasını yapmak isteyen deneyimli bir Mac kullanıcı olsanız da, bilgisayarınızda indirmeniz gereken önemli Mac uygulamaları ve yardımcı programlar vardır. Birçoğu ücretsiz ve üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan bu uygulamalar, daha üretken olmanıza ve Mac'inizde mümkün olmayan şeyleri yapmanıza yardımcı olur.
Bağımlılık yapan oyunları bu kadar bağımlı yapan şey nedir? Genel olarak, oynamak için uzun sürmeyen oyunlardır. Ancak, ustalaşmak istediğiniz bir tür meydan okuma sağlarlar. Oyuna hakim olma ve yüksek puanlar almaya çalışırken, bir kişi bunu fark etmeden saatlerce oyun oynayabilir. İşte Android için en bağımlılık yapıcı oyunlar!
Egzersiz zor olabilir. Koltuktan kalkıp koşuya gitmek o kadar da kötü değil. Bununla birlikte, egzersizinizi takip etmek genellikle kolay değildir. Bunu yapmak için genellikle yeni bir cihaz satın almanız gerekir. Bu Bluetooth'u gerektirir ve başka bir cihazı senkronize eder. Ancak, adımlarınızı telefonunuzdan izlemenin yolları vardır. Bunu yapmak istiyorsanız doğru yere geldiniz.
iPhone pilinin ne zaman değiştirileceğini merak ediyor musunuz? Telefonunuzu birkaç yıldır kullanıyorsanız, piliniz yıpranmaya başlayabilir. iPhone'unuzdaki pilin değiştirilmesinin gerekip gerekmediğini kontrol etmek için hızlı kılavuzumuzu okuyun. Pilinizin ömrünün sonuna gelip gelmeyeceğini ve bununla ilgili neler yapılacağını öğrenin.
Strateji, insanlık tarihinin en eski oyun türleri arasındadır. Satranç, masa oyunları, hatta bazı kart oyunları olsun, bir bilgisayar yokken oynanan strateji oyunlarıydı. Strateji oyunları çok yol kat etti, ama rakiplerinizi yenmek için aklınızı kullanmanın temel dayanağı, bugün bile geçerli. İşte Android'deki en iyi strateji oyunları!
Ocak 2018 itibariyle ayda bir milyar sesli arama yapıldı ve bu mobil aramaların %40'ı yerel amaçlıydı. Bu, yerel SEO'nun artık ses için optimizasyon gerektirdiğini kuvvetle önerir.
Bir blog yazısı ile sitenize günde binlerce ziyaretçi çekebilirsiniz. Bunu yapmak için makale yazım kurallarından, konuya ve seo kurallarına kadar bir çok etken vardır. Bu makalede çok ilgi çeken bir blog yazısının nasıl oluşturulacağına dair bir inceleme yapacağız.
Instagram, dijital pazarlamacıların yararlanabileceği güçlü bir görsel platformdur. Doğal olarak, çok kanallı bir pazarlama stratejisinde yer alan herkes, Instagram profilini pazarlamanın çabalarının, Instagram'in ötesine uzanması gerektiğini anlar. Bununla birlikte, şaşırtıcı bir şekilde, Instagram hesaplarının aslında arama sonuçlarında endekslenmesi ve gösterilmesi oldukça güçtür.
En iyi 40 ücretsiz iPad oyununu bu makalede: iOS oyuncuları için App Store'dan seçilmiş ücretsiz ve reklamsız oyunlar. Bu listede iPad için 40 birinci sınıf oyun deneyimi var - bunların hiçbiri ücretli değil.
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al