Bildiğiniz gibi, Google Play Store'da her gün binlerce uygulama yayınlanmaktadır; Bunlar arasında çiftlik oyunları da vardır. Yani hangi oyunları oynama konusunda kafanız karıştıysa, biz buradayız. Play Store'da şu anda mevcut olan Android için en iyi çiftçilik oyunlarının bir listesi bu yazıda.
Bu makalede, GoPro videolarını düzenlemek için en iyi ücretsiz uygulamalardan yedi tanesini ayrıntılı olarak tanıtıyoruz.
Nisan 2018'de Cloudflare yeni bir güvenlik aracını yayınladı. 1.1.1.1 olarak adlandırılan, herkesin ücretsiz kullanabileceği bir DNS adresi. DNS güvenliğini artırmaya, kullanıcıların gizliliğini artırmaya ve hatta ağ bağlantınızı hızlandırmaya yardımcı olabilir.
Gerçek şu ki, pek çok kişi YouTube’da milyonlarca dolar kazanacak. Ancak, bir YouTuber olarak, içeriğinizden para kazanmak için çeşitli seçenekleriniz vardır. Şimdi YouTube'da para kazanmanın en popüler yollarına göz atalım.
Yinelenen dosyaları silerek Mac'inizin SSD'sinde yer kazanabilirsiniz. Yinelenen dosyaların bulunması çoğu zaman rastlantısaldır. Bu nedenle, Mac'inizde gereksiz kopyaların olduğunu bile bilmiyor olabilirsiniz. İyi haber, Mac'inizdeki yinelenen dosyaları doğru araçlarla kolayca bulabilmeniz ve silebilmenizdir. Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.
Android Antivirüs uygulamaları, Android'deki en popüler uygulama türlerinden biri olmaya devam ediyor. Genelde, sadece Play Store'dan uygulamalar indirip, güvenlik ayarlarınızın etkin olmasını sağlarsanız telefonlarda bir antivirüs uygulamasına ihtiyacınız olmaz. Ancak, farklı bir yolda yürüyorsanız antivirüs uygulamasına ihtiyacınız olabilir.
Google'da Android güvenlik uygulamalarını aradığınızda, bir ton antivirüs ve kötü amaçlı yazılım karşıtı uygulama listesi görürsünüz. Güvenliğinizi artırabilecek tonlarca uygulama var. Android'de şu anda mevcut olan en iyi güvenlik uygulamaları listesi bu yazıda.
İstenmeyen aramalar almaktan bıktınız mı? Artık sadece bir uygulamayı indirerek onlardan kurtulabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrenmek için bu yazıyı okumaya devam edin!
Merhaba, Twitter hesabını nasıl sileceğimizi paylaşacağımız ile ilgili yeni bir yayınla geri döndük. Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız ve twitter hesabını silme adımlarını bilmiyorsanız, bu yazıyı okuyun.
Skype, bir kişiyle görüntülü sohbet etmek istediğimizde aklımıza gelen ilk video uygulamasıdır. Ancak, hesabı silme işlemi hiçte kolay olmayacak kadar zordur. Microsoft, Skype hesabınızı kalıcı olarak silme işini neredeyse bir bulmaca çözmek kadar zorlaştırdı. Adım adım Skype hesabı nasıl silinir görelim.
Sıkıştırılmış bir dosyaya er ya da geç rastlarsınız. ZIP, Windows'un kendi başına ayıklayabileceği yaygın bir format olsa da, popüler RAR formatı genellikle özel yazılım gerektirir. RAR arşivlerini masaüstü yazılımı ile kolayca ayıklamak mümkün olsa da, bazen daha pratik bir yöntem olan çevrimiçi RAR çıkarıcı sitelerini de kullanabilirsiniz.
Dünya'da en çok kullanılan ve doğal olarak en çok hacklenen sistemi WordPress'dir. Bu yüzden WordPress güvenlik önlemleri yazımızı okuyarak sitenizi nasıl koruyabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
VPN kullanarak verilerinizi garantili bir şekilde gizleyin ve şifreleme ile koruyun. VPN denildiğinde ilk akla gelen yasaklı sitelere giriş oluyor ancak burada asıl amaç internette güvenliktir. Sizin için en iyi 10 VPN uygulamasını derledik.
Yeni oyunlar neredeyse her gün yayınlanmaktadır. Peki, hangisinin zaman harcamanıza değeceğini biliyor musunuz? Sizin için tüm çalışmaları tamamladık ve Android telefonunuz için mükemmel grafiklerle desteklenen Android'in en iyi ücretsiz HD oyunlarının listesini hazırladık.
Android cihazınızda gezinirken, bir uygulamayı açtığınızda, indirmeye veya çalıştırmaya çalıştığınız her defasında reklamlardan bıkmışsanız, doğru yere geldiniz. Android cihazlarda reklam engelleme uygulamalarından oluşan liste.
Bombacı Adam Oyunu OynayınBig Shot BoxingTenis OyunuKare Yapmaca
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Akram Audio Converter

Akram Audio Converter

11 Nis 2018 / Multimedya
Poliçe Takip

Poliçe Takip

05 Nis 2018 / Ofis
Opera@USB

Opera@USB

16 Nis 2018 / İnternet
RGS-CardMaster

RGS-CardMaster

16 Nis 2018 / Ofis
Access To MySQL

Access To MySQL

11 Nis 2018 / Araçlar
Vital Desktop

Vital Desktop

11 Nis 2018 / Masaüstü