YouTube’un birçok kişi için video izleme noktasında ilk durak olduğu konusunda kimsenin şüphesi yoktur. Aslında, dünyanın en popüler web sitelerinden biri. Peki ya YouTube’a erişilemezse? Ya da sadece videoları çevrimiçi görüntülemek için daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Hangi alternatifler var? YouTube’a 10 harika alternatif daha var, ancak “daha ​​iyi” oldukları tartışmaya açıktır.
Instagram şu anda kendi uygulaması altında 1 milyar kullanıcısı ile, Instagram IGTV'yi başlattı. Yani tam anlamıyla Instagram TV. Bu, Instagram’in evriminin bir sonraki aşaması ve YouTube’la rekabet etmeye yönelik açık bir girişim. Instagram'ın meteorik yükselişi göz önüne alındığında, başarılı.
İş, fitness, eğlence ve bunların ötesinde birçok uygulamalar dahil olmak üzere telefonlar ve tabletler için en iyi Android uygulamalarının uzun bir listesi. Bu uygulama listesinde mutlaka sizinde hoşunuza gidecek bir uygulama vardır.
Bir sonraki akıllı telefon alışverişinizden tasarruf etmeyi düşünüyor musunuz? Bunlar 2018'de satın alabileceğiniz en iyi bütçeli telefonlar.
Bir sonraki Steam indirimleri ne zaman? Steam Yaz İndirimleri 2018 tarihleri ​​ve saatleri sızdırıldı.
Dikkatli bir kullanıcı değilseniz, ay için ayrılan veri kullanım kotanızı kolayca geçebilir ve bu da yavaşlama veya ek ücrete neden olabilir. Neyse ki, yüksek veri kullanımı için bir çok popüler Android uygulaması size bu veri kullanımını minimumda tutacak araçlar sunuyor. Sadece nereye bakacağını bilmek zorundasın! Bu makalede size göstereceğimiz şey budur.
Facebook'ta engellediğiniz bir arkadaşınız veya aile üyenizle tekrar bağlantı kurmanın zamanı geldi mi? Facebook web sitesinde ve mobil uygulamada bu engelleri hızlı bir şekilde kaldırmak için bu talimatları izleyin.
Instagramdan sıkıldınız mı? Instagram hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakabilir veya hesabı tamamen silebilirsiniz. Tam olarak nasıl yapılacağını görmek için bu ayrıntılı talimatları izleyin.
Windows için en iyi ücretsiz video efekt programlarının bir listesi. Bunlar, videolara eklemek için çeşitli video efektleri sağlayan zengin özellikli video düzenleyicileridir. İstediğiniz video efekt yazılımını kolayca bulabilirsiniz.
İşte Windows için en iyi ücretsiz Web Filtreleme Yazılımı listesi. Bu web filtreleme yazılımı, görüntülemek istemediğiniz tüm web içeriğini ve web sayfalarını filtreleyebilir. Bu yazılımlarda, web sitelerini engellemek için web sitesi URL bağlantılarını veya belirli anahtar kelimeleri belirtmeniz gerekir.
Günümüzde akıllı telefonların çoğunluğu bir ekolayzırla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Ancak, iyi bir müzik dinleyicisiyseniz, belki de bunu dinleme ihtiyaçlarınız için yetersiz buluyor olabilirsiniz. Neyse ki, Android, "ses" özelliğini özelleştirmeyi ve cep telefonu deneyiminizi artırmayı mümkün kılıyor.
Açık kaynaklı sosyal ağ geliştirme platformları, etkili bir web sitesini özelleştirmek ve oluşturmak için esneklik sağlayacak bazı önceden tanımlanmış araçlar ile kullanılabilir.
Eğer iPhone'unuzu banyo, tuvalet, mutfak lavabosu veya başka bir yerde suya düşürürseniz ıslak telefonunuzu çöp kutusuna atmadan ve en yakın mağazaya gitmeden önce bunu okuyun. Cihazınızı hayata döndürmenize yardımcı olabiliriz.
Web sitenizin mobil veya farklı çözünürlükteki web tarayıcılarında nasıl göründüğünü test etmek için herhangi bir eklentiye ihtiyacınız yok. Chrome veya Yandex gibi Chromium tabanlı web tarayıcılarında bunu basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Fitness hedeflerinize ulaşmak için uygulamaları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Modern dünyada, uygulamalar en iyi arkadaşlarımız olabilir. Uygulamaları kullanmanın harika bir yolu, kalori takibine yardımcı olmaktır. Bir kalori takibi uygulaması ile hedeflerinize ulaşmak kolaylaşır.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al