OnePlus'ın en yeni akıllı telefonu olan OnePlus 6T uzun zamandır piyasada ve OnePlus hayranlarının şirketin cihazlarını neden bu kadar sevdiğinin formülünün çoğunu içeriyor.
Bir iş görüşmesi sırasında potansiyel olarak size sorulabilecek tüm sorular arasında, “Son işinizden neden ayrıldınız?” sorusu cevaplaması en zor olanlardan biri olabilir. Bu soruyu etkili bir şekilde cevaplamak için, yanıtınızın işe alım yöneticilerine sizin için neyin önemli olduğunu gösterecek şekilde çerçevelenmelidir.
Aşağıda, Instagram takipçilerini neden kaybettiğiniz ve bunu nasıl durdurabileceğinizin 10 nedeni var. Instagram takipçilerini kaybetmekten bıktıysanız ve giden takipçilerin bir kısmını geri almak istiyorsanız, okumaya devam edin!
Müzik uygulamaları her zamankinden daha popüler. İstediğiniz zaman dünyanın herhangi bir yerinde müzik dinleme özgürlüğü. İndirme yapmadan, ücretsiz ve online müzik dinleyebileceğiniz siteler olduğunu biliyor muydunuz? Haydi bu siteleri görelim.
İyi bir gece uykusu ne sıklıkla oluyor? Cevap “her zaman” değilse, kullandığınız cihazların gece uykusu üzerindeki etkisini düşünün. Birçoğumuz için akşamları ekranlara bakıyoruz ve uzmanlar bunun sağlıklı olmadığını söylüyor. Sorun şu ki, ekranlar beynimizi uyanık olmamız gerektiğini düşünmeye iten mavi ışık yayar. Bunun kolay çözümü Android telefonunuzda mavi ışık filtresi kullanmaktır.
2019 ve internetteki her işletme zaten Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) üzerine çalışıyor gibi görünüyor. Yani, online işletmelerin yaklaşık %91'i 2018'de bir şekilde SEO çalışması yaptı. Ve 4 milyardan fazla insan internette, milyarlarca dolar harcıyor. Tüm online deneyimlerin yüzde 93'ünün web aramasıyla başladığının farkına vardığınızda, SEO oyununuzu daha ciddiye almak isteyebilirsiniz.
Link kısaltma scriptleri, web yöneticileri arasında geniş bir kabul görüyor. Bu muhtemelen Twitter'ın yaygın ve artan popülaritesinden kaynaklanıyor. Bu yazıda, linklerinizi kolayca kısaltmak için kullanabileceğiniz ücretli veya ücretsiz 12 adet PHP link kısaltma scriptini listeliyoruz.
İhtiyacınız olan torrenti bulmak için bu yazıda listelenen bazı torrent arama motorlarını kullanabilirsiniz. Bu siteler bulmak istediğiniz torrent için arama yapıp çıkan sonuçlarda sizi torrent sitesine yönlendirir.
Güvenlik uygulamaları konusunda kafanız karışıksa ve bilgisayarınızı nasıl koruyacağınızı bilmiyorsanız, bu kılavuza ihtiyacınız var demektir. Bilgisayarınızı kapsamlı bir şekilde nasıl koruma altına alacağınızı ve önlem almak için biraz daha fazlasını göstereceğiz.
Sadece telefonunuza bakarak kilo veremezsiniz. Ancak, kalorilerinizi takip etmenize, bir egzersiz planı hazırlamanıza ve koltuğunuzdan kalkıp harekete geçmenize yardımcı olabilecek bir dizi uygulama ve hatta oyun var. İşte Android için en iyi kilo verme uygulamaları.
Bilgisayar oyunlarına çok para vermek istemeyenlerde misiniz? Ancak çok nadiren iyi bilgisayar oyunları ucuz veya ücretsizdir. Peki ya ücretli bilgisayar oyunlarını ücretsiz ve yasal olarak indirebileceğinizi bilseydiniz!
Akıllı telefonunuzu kullanırken, meraklı gözlerden uzak durmak kolay değildir. Web siteleri, işletmeler, bilgisayar korsanları ve hükümetlerin tümü online yaptığınız her hareketi izlemek ister. Tarayıcıların gizlilik konusunda ne denli geri kaldığını göz önüne aldığınızda, gizlilik odaklı bir alternatif web tarayıcıya geçmenin zamanı gelmiş demektir.
BitTorrent topluluğunun sadık üyeleri şimdiden en iyi torrent sitelerini aramaya başladılar. 2019 yılı için en iyi torrent sitelerini sizin için listeledik.
Backlink, her başarılı SEO çalışmasının olmazsa olmazıdır. Bu yeni rehber 2019'da nasıl backlink çalışması yapılacağını gösterecektir. Yüzlerce başarılı SEO kampanyası sayesinde artık neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını biliyoruz. Bu durumda backlink ile ilgili kapsamlı bir yazı için okumaya devam edin.
Görüntülü görüşme bu günlerde oldukça kolaydır. Bunu bilgisayarlarla, mobil cihazlarla ve hatta tabletlerle yapabilirsiniz. Seçenekleriniz oldukça popüler ve yaygın. Arkadaşlarıyla veya ailenizle görüntülü sohbet etmek isteyenler için birçok seçenek mevcut. İşte Android için en iyi görüntülü sohbet uygulamaları!