Herkesin fotoğrafçılığı öğrenmesi gerektiğine inanıyoruz, çünkü hayatınızı iyileştirebilir ve sizi daha mutlu edebilir. Eğer fotoğrafçılığa yeni başlayan biriyseniz, burada öğrenilmesi gereken ilk materyaller ile fotoğrafçılık için bir avuç ipucu var.
Apple bilgisayarlar uzun zamandır fotoğraf ve video düzenleme üzerine vurgu yaparak yaratıcı profesyonelleri hedef aldılar. Tek sorun, Adobe Premiere, After Effects ve Apple’ın kendi Final Cut Pro X serisi gibi sektör lideri paketlerin ucuz olmaması.
İster Android'de, ister iOS'ta olun, Truecaller, telefonunuzda sahip olmanız gereken bir uygulamadır. Birçok özelliği, bugün Android'de en iyi rehber ve telefon arama uygulaması yapıyor. Aslında, uygulama bu en iyileri kullanmıyor olabileceğiniz özelliklerle dolu.
Tüm Mac'ler mükemmeldir ve asla tek bir problemle karşılaşmazlar. Ne yazık ki, bu doğru değil. Tıpkı Windows'larda olduğu gibi, Apple donanımınız zaman zaman yanlış olabilir. Apple, sizi yolda bırakmamak için bolca araç sağlar, ancak birkaç ücretsiz üçüncü-parti uygulama kullanmak fena olmaz. Mac bilgisayarınız düzgün çalışmadığında yardımcı olabilecek sekiz ücretsiz araç.
Dünya Meteoroloji Örgütü'nün Uluslararası Bulut Atlası'na göre 100'den fazla bulut türü var. Ancak çok fazla varyasyon olmasına rağmen, her biri gökyüzündeki genel şekline ve yüksekliğine bağlı olarak on temel türden birine ayrılabilir. Gökyüzündeki yüksekliklerine göre bölünmüş olan on çeşit bulut vardır.
iPad, herhangi bir ev kullanımı için mükemmel bir cihazdır, ancak evden uzaklaşmanıza ve tatildeyken veya iş için seyahat ederken ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ve eğlenceleri sağlamanıza da yardımcı olabilir. iPad'iniz için gerekli olan bu temel seyahat uygulamaları, birçok güzel şeyi yapmanıza yardımcı olacaktır.
Günümüzde fotoğraf endüstrisi bu kadar popüler, fotoğrafçıların resimlerinin en cazip ve nefes kesici olay ve manzaraya sahip olmasını sağlamak için yola çıkmaları gerekiyor. Bazen bu en uzak ve keşfedilmemiş yerlerden bazılarına seyahat etmek anlamına gelir. Instagram, sizi (ve dünyanın dört bir yanındaki herkesi) herhangi bir araçtan daha hızlı bir yere götürebilir ve bu ücretsiz! İzlemek için doğru hesapları seçmeniz yeterlidir.
Videoların tamamını tüm dünyayla çevrimiçi paylaşmanıza izin veren web siteleri ve sosyal topluluklar var. Ancak çoğu durumda, yalnızca aileniz ve arkadaşlarınızla özel video paylaşımıyla ilgilenebilirsiniz. Bu amaçla, videoları özel olarak internette paylaşmak için en iyi dört siteyi paylaşmak istiyorum.
Yeni bir Android tablet aldınız ve bununla ne yapacağınızı merak ediyorsunuz. Çizim yapmaya ne dersiniz? Bir sanatçı olmayabilirsiniz (henüz), ancak bir tablet ile denemek için her türlü sebebiniz var. Tabletlerin yetenekleri arttıkça, eskiz ve resim uygulamaları da bunu takip etti. Bu, tam bir boyama stüdyosunu elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir.
Instagram üzerinde çok fazla zaman geçiriyorsanız, hiç şüphesiz canlı videolarla karşılaşmışsınızdır. Canlı bir videoyu bilgisayarınızda izlemeyi tercih ediyorsanız, Instagram hesabınızda oturum açmak yeterli olmaz. Bunun yerine, tarayıcınızda Instagram canlı videolarını görüntülemek için bir Chrome uzantısına ihtiyacınız olacak.
Dosyaları kalıcı olarak nasıl silebilirim: siber dünyaya verilen bilgilerin hiçbir zaman gerçekten silinmediğini söyleyen birçok kaynak var. Herkesin sözde silinmiş bilgileri kurtarabilmesi için çeşitli yolları vardır ve kesinlikle bunun bizim başımıza gelmesini istemeyiz.
Daha önce Instagram'da birisini nedense engellediniz ve şimdi o kişinin engellemesi kaldırmanın zamanı geldi. Engelleme, kişilerinizin gönderilerinizi geçici olarak görmesini engellemek için harika bir yol olabilir, ancak hesabınızı özel olarak da ayarlarsanız en iyi sonucu verir. Instagram'daki kullanıcıların hem web'de hem de mobil cihazlarda engellemesinin nasıl kıldırılacağına bakalım.
Karmaşık faturalama programları ile uğraşmaktan bıktınız mı? Faturalama sürecini mümkün olduğunca basitleştiren buradaki birçok farklı fatura şablonundan birini kullanabilirsiniz.
RSS beslemesi ve yayın okuyucular, eskiden olduğu kadar popüler olmasa da, RSS, sayfanız her güncellendiğinde bilgilendirilmek isteyen ziyaretçiler için hala önemlidir. Ek olarak, RSS beslemeleri, sosyal medyayı kullanarak içeriğinizi tanıtmanın çeşitli yollarından biridir. Siteniz için sıfırdan bir RSS beslemesinin nasıl oluşturulacağına bir göz atalım.
Windows 10'un çok fazla eleştirilmekte olduğu tek şey, kullanıcıların gizlilik haklarına olan girişimi. Varsayılan olarak etkinleştirilmiş izleme özellikleriyle, işletim sistemi kullanıcılar hakkında girebileceği sınırları genişletmiştir. Daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için, kullanıcılardan veri arıyor.
Bu alana reklam aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL instagram takipçi satın al