Spotify gibi hizmetlerin artan popülaritesi ile, çoğumuz müzik dinlemek için akıllı telefonları kullanıyoruz. Ancak, mobilden müzik dinleme alışkanlığı büyümeye devam ederken, Android işletim sisteminde bir ekolayzır eksikliği çıktı. Elbette, bazı uygulamalar kendi ekolayzırlarını sunuyor, ancak herhangi bir ses için çıkışı ayarlamak için yerel bir yol yoktur. Üçüncü taraf bir çözüme ihtiyacınız var. Google Play Store'daki en iyi ekolayzır uygulamalarından dördü bu yazıda.
Telefonunuzda yüklü müzik dosyalarını oynatmak için iyi bir müzik çalar uygulamasına ihtiyacınız olacak. Bu makalede Android için en iyi müzik çalar uygulamaları bulunuyor.
SEO'nun (arama motoru optimizasyonu) oldukça teknik bir alan olması ve pratik çabalar gerektirmesi nedeniyle bazı hatalar alınabilir. Sonuç almak için mücadele edenler için başarısız bir SEO stratejisinin (veya SEO'nuzun yanlış olduğunu gösteren bir çeşit uyarı işaretleri) temel olarak beş aşamasının olduğu tespit edildi.
Özel zil sesleri, telefonunuzu kişiselleştirmek için harika bir yoldur. iPhone sahipleri iTunes'dan yeni zil sesleri satın alabilir, ancak bu çok basit bir şey için harcanacak çok para. Daha iyi bir yol var: iPhone'unuzda zil sesleri de yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Herhangi bir sesi kaydedebilir ve cep telefonunuzu kullanarak bir zil sesine dönüştürün.
Nerede olursanız olun ücretsiz WiFi bulmanın birkaç yolu var. Ücretsiz WiFi bulmak için yola çıkmadan önce WiFi Hotspot bulucu kullanabilir ve bilgileri kendiniz hazırlayabilirsiniz.
Kullanıcılar bir web sitesinin yüklenmesini ne kadar süre bekler? Bir araştırmanın verilerine göre, kullanıcıların yarısı yaklaşık üç saniye bile beklemiyor. Ve hepsi bu kadar da değil: müşterilerin %79'u, yavaş yükleme süresi olan, kötü performansa sahip bir siteye geri dönmeyeceklerini söylüyor. Bu yüzden bu kaynağı oluşturduk: web sitenizi nasıl hızlandıracağınızı göstermek için.
Herhangi bir Android cihazının en kullanışlı özelliklerinden biri ses kaydetme yeteneğidir. Bunu yapmak için pek çok sebep var. Müzisyenler yeni bir fikir kaydetmek isteyebilir, gazetecilerin görüşmeleri kaydetmeleri gerekir ve hatta bazıları uykuda konuşup konuşmadıklarını görmek için bunu kullanabilir. Burada Android için en iyi ses kaydedici uygulamaları bulacaksınız.
Web sitenizde ziyaretçi kaybı mı yaşıyor sunuz? Web siteniz mobil deneyim için optimize edilmediyse, bu durum normaldir. Sadece masaüstü bilgisayarlardan ziyaretçi aldığınız günler artık bitiyor. Yüksek teknolojik cihazlar ile artık insanlar internete cep telefonları ile bağlanıyor. Bu durumda web sayfanızı mobil cihazlara göre optimize etmeniz gerekir.
Google Play'de bulunan ve stok e-posta uygulamasından daha iyi özellikler sağlayan düzinelerce üçüncü taraf e-posta uygulaması vardır. Bu uygulamaların çoğu hemen hemen tüm birincil e-posta sağlayıcılarıyla çalışır. Bu yazıda email uygulamalarından en iyilerini sizin için listeledik.
Instagram hesabınızı yönetmenize yardımcı olmak için, işletmenizi birbirinden ayıracak ve çevrimiçi mağazanıza daha fazla müşteri çekecek Instagram ile ilgili uygulamaların birinci sınıf araçlarını bir araya getirdik.
PDF denince aklımızdan geçen ilk isim Adobe Acrobat'tır. Tüm bilgisayarlar için sahip olunması gereken birçok programdan biri. PDF oluşturma, düzenleme ile bu program şüphesiz en iyi PDF yazılımlarından biri olsa da, yüksek fiyat etiketi nedeniyle birçok kişi için uygun alternatif değildir. Neyse ki, Acrobat için PDF'leri çok daha ucuz bir fiyata düzenlemelerine yardımcı olan birçok alternatif var.
Eski bir Android telefona sahipseniz, Chrome, Firefox ve Edge gibi popüler tarayıcılar, cihazın performansını ciddi şekilde etkileyebilir. Bu tarayıcılar daha fazla depolama alanı, işlem gücü ve bellek tüketme eğilimindedir. Neyse ki, çok daha az yer kaplayan ve hıza odaklanan hafif sürüm alternatifler var. Eski Android cihazlar için en iyi hafif tarayıcılarda size rehberlik edeceğiz.
Herhangi bir konuda öğretici videolar oluşturmayı, oyun ya da eğitim için planlıyorsanız, belirli ekran etkinliklerini kaydetmek yararlı olabilir. Ekran aktivitelerini kaydetmenin birçok yolu olsa da, göze çarpan sadece bir unsur var ve bu da kesin olarak ekran kayıt programı seçiminiz. Bu yazıda birçok ücretsiz ekran kayıt programını bulacaksınız.
Birçoğumuz artık çoğunlukla kağıtsız bir yaşam sürse de, bir şeyler yazdırmanız gerektiği durumlar halen vardır. Neyse ki, fotoğraf ve belgeleri doğrudan iPhone veya iPad'den kablosuz olarak yazdırmak, kısa mesaj göndermek kadar kolaydır.
İnternet erişimi, günümüz dünyasında herkes için bir gerekliliktir. İster akıllı telefon ister bilgisayar olsun, tüm cihazlarda internetin olması, Wi-Fi hotspot üzerinden internet bağlantısı paylaşımı hayatınızı kolaylaştıran seçeneklerden biridir. Günümüzde bilgisayarların ve akıllı telefonların çoğunun yerleşik WiFi özelliği ile gelmesi, internet paylaşım sürecini zahmetsiz hale getiriyor.
Reklam Ver instagram takipçi satın al