Word programını kullanırken mutlaka başınıza gelmiştir bu yatay çizginin silinememesi mevzusu. Çok gıcık bir şekilde silinmez ve uğraşınız size vakit kaybettirir. Peki bu yatay çizgi nasıl silinir, yazımızda.
Hiç Facebook profilinizi kimin görüntülediğini merak ettiniz mi? Bunu için bir sürü şey yapmış olduğunu biliyorum. Ne yazık ki, Facebook'daki profil ziyaretçilerinizin bilgilerini almanın resmi bir yolu yok. Ama endişelenme! Facebook profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini bulmak için birkaç gayri resmi yol bulundu.
İşte 2018'de Android için en iyi alternatif launcher'lar. Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getiren, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden uygulamalar.
Telefonunuza baktığınızda muhtemelen bundan nasıl para kazanılır diye düşünmüşsünüzdür. Google Play Store'da bulunan ve maliyetlerinizin bir kısmında telafi edilmenize yardımcı olabilecek birçok uygulama var. Android uygulamaları ile para kazanmanın yolu bu makalede.
Kötü amaçlı yazılımların, fidye yazılımlarının ve hack saldırılarının ne sıklıkta olduğunu göz önüne alarak, Android telefonunuzu hangi anti-virüs ile koruyarak güvenilir ve verilerinizi güvende tutacağınız sistemi nasıl sağlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz.
Android akıllı telefonunuzda oynayacağınız en güzel ve en iyi oyunları kategoriler halinde sizin için derledik. Eğer telefonda oyun oynamayı sevenlerdenseniz bu oyunları kaçırmayın.
Telefonunuz root'lu olduğunda, Android için root'lu uygulamalardan herhangi birini yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalar, cihazınıza farklı özellikleri getirmek için root ayrıcalıklarını kullanır. İşte Android için en iyi root uygulamalarından bazıları.
Google Play Store'da milyonlarca uygulama içinde en iyi Android uygulamalarını bulmak çok zordur. İster harika bir hava durumu uygulaması ister yeni bir tarayıcıya ihtiyaç duyun, her amaç için kullanılan en iyi Android uygulamalarını bir listede derledik. İşte 2018'in en iyi Android uygulamaları.
Chrome için en iyi ücretsiz VPN eklentisini yükleyerek engellenen sitelere kısıtlama olmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu ücretsiz VPN eklentilerini yazımızda bulabilirsiniz.
Ücretsiz bilgisayar oyunları indirmenizi sağlayan web sitelerinden bir kaçını sizin için derledik. İçlerinde hem ücretli hem de ücretsiz film indirmenizi sağlayan web siteler bulunmaktadır.
Windows, Web, Mac, Linux, Android ve daha fazla platformda YouTube'dan video indirmek için popüler ücretsiz alternatifler.
Çevrimiçi olduğunuz sürece hedef durumdasınız ve güvenlik önlemleriniz yoksa verilerinizi tehlikeye atıyorsunuz demektir. Çevrimiçi durumda sisteminize bulaşabilecek çevrimiçi tehditleri azaltmak için önerilerimiz aşağıdadır.
Bir HTML düzenleyicisi web sitesi geliştirmenize yardımcı olan ilk araçtır. Bununla birlikte, bir web sitesi oluşturmak için Windows Not Defteri'ni de kullanabilirsiniz, ancak bu kullanışlı olmayacaktır. Ücretsiz bir HTML Editörü arıyorsanız 10 ücretsiz HTML editörü bu yazıda.
Tenis OyunuKare YapmacaBlobs1010 Hex
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
SMPlayer

SMPlayer

19 Şu 2018 / Multimedya
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü
WinPatrol

WinPatrol

19 Şu 2018 / Güvenlik
Free Video to Mp3 Converter

Free Video to Mp3 Converter

19 Şu 2018 / Multimedya
StartUpLite

StartUpLite

19 Şu 2018 / Güvenlik
CD Assistant

CD Assistant

19 Şu 2018 / Araçlar
Vista Start Menu

Vista Start Menu

19 Şu 2018 / Masaüstü