Online Anketler Oluşturmak İçin Ücretsiz PHP Anket Scripti

Online Anketler Oluşturmak İçin Ücretsiz PHP Anket Scripti

/ Okuma süresi: 3 dk, 10 sn / Yorum (0)
A A A

PHP Poll, kolayca çevrimiçi anketler oluşturabileceğiniz ve sitelerinize ekleyebileceğiniz veya bağımsız anket siteleri oluşturabileceğiniz ücretsiz bir scripttir. PHP Poll herhangi bir veri tabanı kullanmaz - bilgi, yerel XML dosyalarında saklanır, bu sayede hafif, kurulumu kolay olur ve hızlı çalışmasını sağlar.

Farklı web sitesi yapılandırma ayarlarını kolayca yönetmenize, çevrimiçi anketleri oluşturmanıza, tamamlanan anketleri ve sonuçları kontrol etmenize olanak tanıyan, arkadaşça ve duyarlı bir yönetim paneline sahiptir.

Uyarlanabillir şablonları kullanıyor, böylece düzen özelleştirilebilir (mevcut yerleşimleri kolayca ekleyebilmemiz için varsayılan düzeni olabildiğince basit tutulmuş) ve aynı zamanda yönetim panelinde mevcut bir iframe kodu kullanarak mevcut sayfalara anketler eklenebilir.

Kendi sorularınız ve olası cevaplarınızla çevrimiçi anketler oluşturmak için işlevsellik
Yönetim panelindeki işlevselliği kullanarak, çevrimiçi anketlerinizi tercih ettiğiniz sorularla ve olası cevaplarla hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Olası cevaplar her satır için bir tane eklenebilir ve kullanıcı seçim yaptıktan sonra gösterilecektir.
Anketleri yönetin ve bunları mevcut sitelere ve web sayfalarına gömün. Kaydedilen anketlerinizi yönetebilir ve anket sorularını ve olası cevapları ve ayarları düzenleyebilirsiniz.

Anketler, iframe kodunu yapıştırarak diğer sitelere de kolayca eklenebilir veya aynı zamanda kullanıcılara doğrudan bağlantı da gönderebilirsiniz.

Yapılandırma seçeneklerini ve sayfa ayarlarını düzenleyin
Düzenleyebileceğiniz seçeneklerden bazıları, sitede SEO URL'leri için işlevselliği etkinleştirmek, anket sonuçları için vurgulama renklerini ve tercih edilen yazı tipi ve boyutunu seçmek, anket sonuçları kullanıcılara gösterilecekse, oylarının her IP için bir tane ile sınırlı olması durumunda ayarlanır.

Anket sonuçlarını kontrol edin ve kullanıcı detaylarını görün
Yönetim panelinden, oluşturduğunuz farklı anketlerin sonuçlarını ve ayrıca kullanıcıların ve oyların ayrıntılarını kontrol edebilirsiniz (kullanıcının IP adresi, oy kullanma tarihi ve kullanıcı adı dahil).

Anonim anketler oluşturun veya kullanıcılardan iletişim bilgilerini isteyin
Yeni bir anket oluştururken, anketin anonim olması gerekip gerekmediğini veya kullanıcının iletişim bilgilerini (isim, e-posta ve telefon) sorması istenebilir. Anonim anketler, kullanıcıdan adını veya başka iletişim bilgilerini sormadan anket sorularını / cevapları gösterir.

Kurulumu çok kolay ve herhangi bir MySQL veya diğer ilişkisel veritabanı kullanmıyor
PHP Poll herhangi bir MySQL veya diğer ilişkisel veritabanını kullanmaz - bilgi yerel XML dosyalarında saklanır.
Bu aynı zamanda yükleme işlemini oldukça kolaylaştırır, çünkü sunucunuza ya da barındırma paketinize yüklemek için, sadece komut dosyalarını istediğiniz klasöre yüklemek gerekir (daha önce bir veritabanı yüklemenize ya da veritabanı yapılandırma dosyaları oluşturmanıza gerek yoktur).

Tamamen ücretsiz ve eksiksiz kaynaklar
PHP Poll tamamen ücretsizdir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aynı zamanda şifrelenmemiş kaynak kodları ile gelir, böylece siz veya geliştiriciler script üzerinde herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı: administrator
Şifre: abc123

Admin demo sayfası: http://demos.netartmedia.net/poll-demo/admin

 

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 2177 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Online Anketler Oluşturmak İçin Ücretsiz PHP Anket Scripti konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Online Anketler Oluşturmak İçin Ücretsiz PHP Anket Scripti ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Online Anketler Oluşturmak İçin Ücretsiz PHP Anket Scripti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.