İnternet

En İyi Ücretsiz 3 Online Belge Dönüştürücü Site

23 Nisan 2020 2618 3 dk, 47 sn
En İyi Ücretsiz 3 Online Belge Dönüştürücü Site
bongkarn thanyakij adlı kişinin Pexels'daki fotoğrafı
Abone Ol 
Bu ücretsiz ve hızlı belge dönüştürücü web siteler ile PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha fazla formatta dosyada dönüşüm yapabilirsiniz. İşte en iyi ücretsiz online belge dönüştürücü web siteler burada.

Belge dönüştürücü, PDF, XLSX, DOCX, TIF veya TXT gibi bir tür belge dosyası biçimini başka bir türe değiştiren bir dosya dönüştürücü türüdür. Destekleyen bir programınız olmadığı için bir belgeyi açamıyor veya düzenleyemiyorsanız, ücretsiz belge dönüştürücüler yardımcı olabilir.

1. Zamzar

Zamzar

Zamzar, birçok yaygın word, excel, sunum ve diğer belge biçimlerini destekleyen online bir belge dönüştürücüdür. 150 MB kadar büyük dosyaları dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürme yapılan belge formatları: CSV, DJVU, DOC, DOCX, EML, EPS, KEY, KEY.ZIP, MPP, MSG, SAYILAR, NUMBERS.ZIP, ODP, ODS, ODT, PAGES, PAGES.ZIP, PDF, PPS, PPSX, PPT , PPTX, PS, PUB, RTF, TXT, VSD, WKS, WPD, WPS, XLR, XLS, XLSX ve XPS

Dönüştürme sonrası seçilebilecek belge formatları: CSV, DOC, HTML, MDB, ODP, ODS, ODT, PDF, PPT, PS, RTF, TIF, TXT, XLS, XLSX ve XML

Zamzar ayrıca belgeden MP3'e dönüştürmeyi de destekler, yani çevrimiçi bir metin-konuşma aracı işlevi görür. SWF video formatı gibi birçok dosya formatı için çıktı seçenekleri olarak çeşitli görüntü formatları da desteklenir.

Zamzar, Windows, Linux ve macOS gibi bir web tarayıcısını destekleyen herhangi bir işletim sistemiyle çalışır. Tek yapmanız gereken dönüştürme yapılacak dosyayı siteye yüklemek.

İlginizi
çekebilir
En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Dosya Dönüştürücüler

2. FileZigZag

FileZigZag

FileZigZag, dosya, resim, sıkıştırılmış dosya, e-kitap, ses ve video formatı desteği ile dosyalarınızı online olarak ücretsiz dönüştürür.

Dönüştürme yapılan belge formatları: ODT, SXW, DOC, RTF, TXT, OTT, STW, SDW, SXC, ODS, XLS, OTS, STC, XLT, SDC, ODG, OTG, SDA, SXI, ODP, PDF , PPT, POT, STI, OTP, EPS, DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, XLSB, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, PPTM, PPTX, POTM ve POTX

Dönüştürme sonrası seçilebilecek belge formatları: CSV, DOC, EPS, ODG, ODP, ODS, ODT, OTG, OTP, OTS, OTT, PDF, POT, PPT, RTF, SDA, SDC, SDW, STC, STI, STW, SXC, SXD , SXI, SXW, TXT, VOR, XLS ve XLT

FileZigZag ayrıca çeşitli görüntü formatlarını girdi ve çıktı olarak kabul eder, ancak OCR aracı olarak çalışmaz.

Zamzar'a çok benzeyen FileZigZag, herhangi bir işletim sistemindeki herhangi bir web tarayıcısından kullanılabilir.

İlginizi
çekebilir
Ücretsiz Online Dosya Dönüştürücü

3. Doxillion

Doxillion, belge dönüştürme programı

Doxillion, belge dönüştürme programı ile DOCX, PDF, MOBI, WPS, HTML, TXT ve diğer belge dosya formatlarını dönüştürebilirsiniz. Ancak yukarıdaki iki online dönüştürücünün aksine, Doxillion herhangi bir dosyayı dönüştürmeden önce bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir programdır.

Dönüştürme yapılan belge formatları: DOCX, DOC, PDF, ODT, WPD, WPS, RTF, HTML, TXT, EML, PAGES, PPTX, WP, CSV, XLS, XLSX, XPS, ASM, INC, S, C, CPP, CS, CXX, H, HXX, J, JS, JAV, JAVA, PAS, PL, PY, RB, PHP, BAS, VB, VBS, XML, LOG, JPEG, JPG, BMP, GIF, PCX, PNG, PNM, PSD, RAS, TGA, TIF, WBMP.

Dosyalarla dolu tüm klasörleri ekleyebilir veya dönüştürülmesini istediğiniz belirli dosyaları seçebilirsiniz.

Windows Gezgini'ne en fazla üç sağ tıklama menüsü eklenebilir. Bu, bir dosyaya sağ tıklayarak Doxillion programını açmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar.Editör

ogz

Ogz

Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için, İletişim sayfası aracılığıyla site yöneticisiyle irtibat kurabilirsiniz.


Günlük yeni bloglar için abone olun!Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

Yukarı kaydır