Ogznet.com
En İyi Ücretsiz Online İç Mimari Oda Tasarım Araçları Paylaş:

En İyi Ücretsiz Online İç Mimari Oda Tasarım Araçları

En İyi Ücretsiz Online İç Mimari Oda Tasarım Araçları

En İyi Ücretsiz Online İç Mekan Tasarım Araçları

İşte en iyi ücretsiz online iç mekan tasarım araçlarının bir listesi. Bunlar, evinizin iç mekanını online olarak tasarlamanıza izin veren web ve bulut tabanlı hizmetlerdir. Tüm araçlarla ev iç planını 2D ve 3D modlarında tasarlayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Bunlar, bir temel plan tasarlamak için gerekli miktarda araç sağlar ve ardından evin içini tasarlamak için mobilya, dolap, dekorasyon ve diğer öğeleri ekler. Bir taban veya kat planı yapmak için kat planı görüntüleri yükleyebilir, CAD dosyasını içe aktarabilir veya yepyeni bir kat planıyla başlayabilirsiniz. Kat planına kendi duvarlarınızı, kapılarınızı, oda ayırıcılarınızı ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca, iç öğeleri tuvale sürükleyip bırakın ve buna göre odaya yerleştirin. Bunlar, evinizin farklı odaları ve bölümleri için iç mekan planlamanıza izin verir.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Bu araçların çoğu, daha profesyonel, özlü ve ayrıntılı bir iç mimari oda tasarımı yapmak için gerçek markalardan ürünler sağlar. Belirli bir ürünü arayabilir ve ardından onu planınıza aktarabilirsiniz. Bunlar 3B ev tasarımı olduğundan, tasarlanan eve gerçek dünya bakışıyla bir göz atabilirsiniz. Ev iç planının 2D veya 3D görüntüsünü yerel olarak oluşturabilir ve ardından dışa aktarabilirsiniz. Tüm projeler bulut hesabınıza kaydedilir. Böylece istediğiniz zaman bunlara erişebilirsiniz. Bu ücretsiz online iç mekan tasarım araçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için listeye göz atın.

Homestyler, ücretsiz bir online iç mekan tasarım aracıdır. Hayalinizdeki ev için ücretsiz bir plan tasarlamanıza yardımcı olan harika bir 3D ev planlayıcısıdır. İç mekan mobilyalarınızı ve diğer birimleri / öğeleri seçmeniz için size gerçek markalar sağlar. Evinizin kat planıyla başlayabilir ve ardından odanın içini düzenlemeye devam edebilirsiniz. Ev tasarımınızın görüntüsünü işleyin ve başkalarıyla paylaşın veya yerel olarak kaydedin. Ayrıca üzerinde çalışmak çok kolay ve sezgiseldir.

Homestyler, ücretsiz bir online iç mekan tasarım aracıdır.

İşte bu online ev iç mekan tasarım aracının ana özellikleri.

 • Şablonlar: Kendi ev planınızı ve iç tasarımınızı değiştirmek veya yapmak için kullanabileceğiniz birkaç demo projesi ve kat planı şablonu verilmiştir.
 • Kat Planı: Kendi kat planınızı oluşturabilir veya planı bir Görüntü veya CAD (DWG) dosyasından yükleyebilirsiniz.
 • Bina: Eviniz için kapı, duvar, pencere, ışıklık, korkuluk ve daha fazlasını tasarlamak için farklı yapısal birimler sağlar.
 • Katalog: Kanepe, mutfak dolapları, duvar dolapları, yatak odası mobilyaları, banyo aksesuarları, yemek odası eşyaları ve daha fazlası gibi iç ünitelerin ve ürünlerin tam bir kataloğunu bulabilirsiniz. Gerçek markaların ürünlerini kullanarak gerçekçi ve profesyonel bir ev iç tasarımı yapabilirsiniz.
 • Stil: İstenilen zemin, fayans, mermer, renk, duvar kağıtları ve daha fazlasını seçerek tasarıma uygun stil vermenizi sağlar.
 • 3B Görünüm: 3B modunda ev tasarımınızda gezinmek için 3B yörünge görünüm modunu kullanabilirsiniz.
 • Render: Create 720° Virtual Tour ve Render Design Images dahil olmak üzere oluşturulmuş bir iç tasarımı oluşturmak için çeşitli seçenekler sunar.
 • Dışa Aktar: Kat planını veya tasarımı DWG formatında kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz planda aşağıdaki sınırlamalarla 3D projelerinizi kolayca tasarlamaya başlayın.

 • Ücretsiz olarak kapsamlı 3B tasarımlar oluşturun.
 • 3D / 2D model için 100 yükleme sınırı.
 • Homestyler Puanlarını kullanarak ücretsiz HD / Ultra HD oluşturma.
 • 4K Rendering için her seferinde satın alınmalıdır.

Herkesin kişisel veya profesyonel bir iç mekan tasarımı yapmak için kullanabileceği ücretsiz bir online 3B iç mekan tasarım aracıdır.

Planner5D, online bir iç mekan tasarım aracıdır. Online platformların yanı sıra, Mac, iPhone ve Android telefonlar için de uygulamaları mevcuttur. Bu, evinizin iç mekanını 2D ve 3D olarak planlamak ve dekore etmek için özel bir araçtır. Sıfırdan başlayabilir, bir kat planı görüntüsünü içe aktarabilir veya önceden tasarlanmış bir şablon seçebilirsiniz. Bundan sonra, odayı buna göre dekore etmek için mevcut iç tasarım öğelerini kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır ve üzerinde kolayca çalışabilirsiniz.

Planner5D, online bir iç mekan tasarım aracıdır.

Ana Özellikler:

 • Şablonlar: Banyo, yatak odası, oturma odası ve mutfak, endüstriyel çatı katı, ofis ve daha fazlası dahil olmak üzere ev iç mekanını özelleştirmek ve tasarlamak için çeşitli dahili şablonlar sunar.
 • Odalar: L şekli, dikdörtgen vb. gibi önceden tanımlanmış bazı şekillerde ev planınıza odalar eklemenizi sağlar.
 • Yapılar: Ev planına pencereler, kapılar, merdivenler, sütunlar, çatılar, çit vb. çeşitli yapı elemanları ekleyebilirsiniz.
 • İç mekan: Bu bölümde, odanın içini planlamak için birkaç iç mobilya, elektrikli cihaz ve diğer nesneleri bulabilirsiniz. Evinizin mutfak, banyo, yatak, kilimler, masalar, sandalyeler, perdeler, bitkiler, sporlar, bilgisayarlar vb. dahil olmak üzere belirli bir bölümünü tasarlamak için mobilya ve diğer öğeleri kategorilere ayırır.
 • Render: Son iç mekan ev planınızın görüntüsünü oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Evinizin iç mekanıyla birlikte, evinizin dışını yollar ve çimenler, veranda mobilyaları, ağaçlar ve bitkiler, havuz, garaj, aydınlatma vb. gibi farklı öğeler kullanarak planlamanıza da olanak tanır. Ayrıca, iç mekan tasarımınızın bağlantısını internetten herkesle paylaşabilirsiniz.

Kullanıcıların bazı harika profesyonel görünümlü ev planları yapmalarını sağlayan bir başka basit ama etkili 2D ve 3D online iç mekan tasarım aracıdır.

Floorplanner, başka bir ücretsiz online ev oda tasarım aracıdır. Evinizin iç mekanını planlamanıza ve tasarım projelerinizi buluta kaydetmenize olanak tanıyan bulut tabanlı bir yazılımdır. Eviniz için bir kat planı oluşturmanın yanı sıra odalarınız için bir iç tasarım yapmak ve dekore etmek için gerekli tüm araçları sağlar. Her şeyi basit bir sürükle ve bırak yaklaşımı kullanarak yerleştirebilirsiniz. Odanın içi düzenlendiğinde, odanın görüntüsünü oluşturabilirsiniz.

 

Ana Özellikler:

 • Kat Planı: Evinizin zemin kat planını seçerek başlayabilirsiniz. Bir oda sihirbazı (oda tipi, oda stili vb.) seçmenize veya bir görüntü yüklemenize izin verir. Oda, duvar, yüzey, arka plan ayarları ve diğer zemin planlama araçlarını kullanarak sıfırdan bir kat planı tasarlayabilirsiniz.
 • Yapı Birimlerini Yerleştir: Pencereler, kapılar ve birçok önemli iç ünite dahil olmak üzere odalarınızda farklı unsurları bulup yerleştirmek için ayrı bölümler sağlar. Merdiven, şömine, merkezi ısıtma, balkon, cam, duvar vb. gibi yapısal birimleri yerleştirebilirsiniz.
 • Mobilya ve Dolaplar: İstediğiniz konumda mobilya, dolap ve diğer dekoratif parçalar (kanepe, masa, yemek sandalyesi, mutfak dolapları vb.) ile ev iç tasarımı yapmak için özel bir bölüm bulabilirsiniz.
 • Eklentiler: Ev planınızı farklı işaretler, semboller, etiketler ve daha fazlasıyla daha da detaylandırmanıza olanak tanır.
 • 3D Görünüm Modu: Evinizin iç planını, gezinti ve diğer görünüm seçenekleriyle uygun 3D modlarında görselleştirebilirsiniz.
 • Dışa aktar: Nihai ev planı 2D / 3D görüntüler olarak dışa aktarılabilir.

Eviniz için temel planı tasarlarken, odadaki mobilyaları otomatik olarak düzenlemek için Magic Layout özelliğini kullanabilirsiniz.

Evinizin kat planını oluşturmanıza ve ihtiyaçlarınıza göre odaların içini planlamanıza olanak tanıyan güzel bir bulut iç tasarım aracıdır.

HomeByMe, başka bir online iç mekan tasarım aracıdır. Bunu kullanarak eviniz, bir apartman dairesi veya diğer herhangi bir çok katlı bina için iç mekan tasarlayabilirsiniz. Bir kat planı yaparak ve ardından mobilya, dolap, dekorasyon vb. gibi iç öğelerle odayı dekore ederek en baştan başlayabilirsiniz. Bir iç plan yapmanıza izin vermek için gerçek markaların mobilyalarını ve diğer ürünlerini kullanır.

HomeByMe, başka bir online iç mekan tasarım aracıdır.

Ana Özellikler:

 • Kat Planı ve Kat Ekleme: Duvar, oda, oda ayırıcı vb. kullanarak ev ve odalar için bir temel plan tasarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, cihazınızda kayıtlı mevcut bir kat planınız varsa, bunu da içe aktarabilirsiniz. Bodrum dahil olmak üzere ev planınıza birden çok kat ekleyebilirsiniz.
 • Yapısal Birimler ve İç Elemanlar: Yapı (kapılar, pencereler, merdivenler, teknik ekipman, vb.), Döşeme (kanepe, yatak, koltuk, mutfak dolapları, banyo ekipmanları, elektronik vb. dahil olmak üzere özel kategorilerde gerekli tüm yapısal ve iç üniteleri elde edersiniz.) ve Süsleme (boya, duvar kağıdı, fayans ve taş, döşeme, aydınlatma, saksı vb.).
 • Marka Köşesi: Size gerçek markalardan ürünler sunar. En sevdiklerinizi seçebilir ve iç tasarımınızı planlamak için kullanabilirsiniz.
 • 3D Modu: Evin iç kısmının gerçekçi bir önizlemesini 3D görünüm modunda kontrol edebilirsiniz.
 • Dışa Aktarma: İç tasarım gerçekçi bir görüntü veya 360 derecelik görüntü olarak kaydedilebilir.

Evinizin dışını bir bahçe, veranda ve araba yolu ile tasarlamanıza olanak tanır.

Bu ücretsiz planda 3 adede kadar ücretsiz proje oluşturabilir, düşük çözünürlüklü çıktı görüntüleri vb. sınırlamalar ile bazı özellikler devre dışı bırakılmıştır. Bu sınırlamaları kaldırmak için premium planını satın alabilirsiniz.

Evinizi gerçek markalarla tasarlamak ve dekore etmek için popüler bir online iç mekan tasarım aracıdır.

Roomstyler, adından da anlaşılacağı gibi, bir oda iç tasarım aracıdır. Farklı odalar ve bölümler de dahil olmak üzere evinizin iç mekanının uygun bir planını yapmanıza izin veren güzel ve kullanımı kolay bir web hizmetidir. Kendi tasarımlarınızın yanı sıra, tüm dünyadaki harika iç mimarlarla bağlantı kurabilir ve çarpıcı ev ve iç planlarını görüntüleyebilirsiniz.

Roomstyler, adından da anlaşılacağı gibi, bir oda iç tasarım aracıdır.

Ana Özellikler:

 • Duvarlar: Bir odanın veya evin temel yapısını tasarlamak için kendi duvarlarınızı çizebilir ve oda şekli oluşturabilirsiniz.
 • Kapılar ve Pencereler: Ev planınıza farklı tarzlarda kapı ve pencereler ekleyin.
 • Kategoriye Göz At: Belirli iç tasarım öğelerini bulmak için çok sayıda kategori içinde sağlanmıştır. Bunlardan bazıları mimari, banyo, yatak odası, yemek odası, mutfak, ofis, oturma odası, insanlar ve hayvanlar, bahçe ve dış mekan ve daha fazlasını içerir. Ayrıca odanızı dekore etmek için halı, boya, taş, fayans, duvar kağıdı, ahşap, teras vb. nesneler de bulabilirsiniz.
 • Işık Ayarları: İç tasarımı farklı aydınlatma koşullarında görüntülemek için ışık ayarlarını yapabilirsiniz.
 • Listenizi doldurun: Duvar kağıdına, fotoğraf çerçevelerine vb. uygulamak için resimler yüklemenizi sağlar.
 • 3D Fotoğraf Çekin: İç tasarım planınızın 3D fotoğrafını çekebilirsiniz.

Bahçe planı yapmak için bir çok bahçe eşyası ve aksesuarı sağlar.
Kapı sayısı, duvarlar, ürünler, malzemeler vb. Dahil olmak üzere oda planınızda kullanılan toplam öğelerin istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu, odanızı mobilya, dolap, halı vb. dahil olmak üzere farklı türde öğelerle tasarlamak ve planlamak için özel bir ücretsiz online oda tasarım aracıdır.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!