Online Okey Oyna

Online Okey Oyna

Merhaba, değerli üyelerimiz ve arama motorları üzerinden okeyy.net sitesini keşfetmiş değerli insanlar, bugün sizlere online okey oynamak isteyenler ve okey oynarken sohbet etmek isteyenler için sektörün en iyisi olan sitemizi tanıtmak istiyorum.

Merhaba, değerli üyelerimiz ve arama motorları üzerinden okeyy.net sitesini keşfetmiş değerli insanlar, bugün sizlere online okey oynamak isteyenler ve okey oynarken sohbet etmek isteyenler için sektörün en iyisi olan sitemizi tanıtmak istiyorum. Öncelikle sektörün en iyisi deme sebebim sohbet kanalı ve okey oyununu aynı anda kullanıcılara sunan siteler arasında bir numarada yer almaktayız. Arama motoruna okey oyna yazdığınızda karşınıza çok fazla sayıda okey oynayabileceğiniz site çıkacaktır. Ancak okey oyna yazıldığı takdirde karşınıza çıkan bu sitelerin birçoğu online okey keyfini sizlere yaşatamamaktadır. Biz okeyy.net yetkilileri olarak sizlere kahvede veya kafede arkadaşlarınız ile okey oynadığınız zamanki keyfi ve eğlenceyi okeyy.net üzerinde yaşayabilmeniz için çalışmalara devam ediyoruz. Okey oyunu sohbet ve çay bir arada olmadan keyif vermeyecektir. Bu yüzden yazılımcımız Mehmet Zorluoğlu bey sizler için oyun oynayanlar veya oynamayanların konuşabileceği bir konuşma sistemi geliştirmiştir. Bu özellik sayesinde online chat sitelerinde olduğu gibi canlı sohbet ederek okey oynamak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca sohbet üzerinde bulunan kişiler çok misafirperver olduğu için size çay ikramında bulunabiliyorlar.

Bilgisayardan online okey nasıl oynanır?

Bilgisayar üzerinden veya mobil üzerinden okey keyfini sitemiz olan okeyy.net üzerinden ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Online okey için yapmanız gereken tek şey siteye üye olmak veya misafir girişi yapmaktan geçiyor. Daha sonra ücretsiz canlı okey odaları üzerinden istediğiniz odaya girerek ücretsiz okey oynayabilirsiniz.

Okey oynamak zor mu?

Okey bilmeyenler tarafından oynaması zor bir oyun gibi gözüksede aslında oynayarak kısa sürede öğreniyorsunuz. Okey kural kitabını okuyarak öğrenilmez. Okey öğrenmek için ilk birisinin size genel hatları ile oyunun nasıl oynandığını anlatması gerekiyor. Taş dizimi gibi detaylara girmeden taş nasıl dizilir ve okey taşı ne işe yarar? Gibi sorulara yanıt vermesi yeterli olucaktır. Bu aşamadan sonra 2. Yapmanız gereken şey okey oynayan bir kişiyi izlemekten geçiyor. Bu aşamada okey taşı nasıl dizilir, okey taşı nasıl açılır, okeyde nasıl bitilir, okey taşları ıstakaya nasıl dizilir gibi farklı sorulara yanıt bulmaya çalışın. Daha sonra oyunu genel hatları ile öğrendikten sonra online okey oyunu ile kendinizi geliştirmeye başlayın. Oyunu öğrenmeniz en az 30 dakika, profesyonel olmanız ise yıllar sürecektir. Çünkü okey satranç gibi yeri geldiği zaman zekanızın konuşmasının gerektiği oyundur. Bazen öyle bir el gelir ki seri yerine çifte giderek oyunu döndürmeniz gerekebilir. Ya da yere atılan taşları sayarak hangi taşı beklememek gerektiğini bilmeniz gerekebilir.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile