Ogznet.com
Otomatik Dns Değiştirici Program - Dns Jumper Paylaş:

Otomatik Dns Değiştirici Program - Dns Jumper

Otomatik Dns Değiştirici Program - Dns Jumper

Farklı DNS hizmetleri arasında seçim yapmanıza ve en hızlı DNS sunucusunu aramanıza yardımcı olan taşınabilir bir uygulama. İnternet tarayıcınızın web adreslerine erişmesi için gereken süreyi en aza indirmek ve bu süreci özel araçların kullanımıyla optimize etmenin birçok yolu vardır. İşte Dns Jumper bunun için faydalı bir programdır.

Tüm web sayfalarının yükleme sürelerini kısaltmak için en iyi DNS'yi bulmanıza yardımcı olabilecek uygulamalardan biri de DNS Jumper'tır. Bu küçük yardımcı program, kullanıcı dostu bir düzen aracılığıyla erişilebilen ve kullanılabilecek çok iyi bir özellik kümesi paketler.

Taşınabilir olmanın avantajları
Bu programın iyi yönü, yükleme yapmadan, sadece sıkıştırılmış dosya içinden arşivi açmanız ve ana programı çalıştırmanız. Bundan sonra, daha hızlı bir internet'in keyfini çıkarabilmeniz için birkaç tıklama gerekiyor.

Aracın Windows kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmadığını belirtmek önemlidir. Ayrıca, herhangi bir USB flash sürücüye veya başka cihazlara kopyalayabilir ve anında en iyi DNS'yi bulmanız gerektiğinde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Web sayfalarını daha hızlı yükle
İndirme veya yükleme hızının artmasını beklemeyin, çünkü bu DNS Jumper'ın amacı değil. Bunun yerine, çevrimiçi ile ilgili her şeyin daha hızlı yüklenmesini bekleyebilirsiniz ve bu, normal web sayfalarının yanı sıra indirmeleri de içerir.

Seçim için farklı DNS hizmetleri
Bu uygulama tarafından desteklenen birçok ücretsiz DNS servisi var ve uzun bir açılır listeden birini seçebilirsiniz. Böyle bir servisin adresini manuel olarak girmek istediğinizde, yardımcı programın bu işlevi de sağladığını bilmelisiniz.

DNS Jumper'ın güzel bir özelliği, birkaç saniye içinde listeye yeni girişler eklemenize olanak sağlamasıdır. Tek yapmanız gereken IP adreslerini yazmak, sunucuya bir isim vermek ve hepsi bu.

En hızlı DNS sunucusunu arayın
Hangi DNS sunucusunun daha hızlı olduğu konusunda şüpheleriniz varsa, öğrenmek için kullanabileceğiniz güzel bir düğme vardır. 'En Hızlı Dns' olarak adlandırılır ve basıldığında, listenizdeki tüm girdileri otomatik olarak analiz eder ve ardından en hızlı olanı seçebilmeniz için yükleme sürelerini görüntüler.

Genel verimli bir uygulama
Kullanımı çok kolay ve 'Yedekleme' veya 'Flush Dns' dahil olmak üzere pek çok kullanışlı özelliğin yanı sıra etkileyici ücretsiz sunucular listesi sayesinde, DNS Jumper kesinlikle kategorisindeki en iyi araçlardan biri.

Ayrıca üreticinin web sitesinde bir çok faydalı başka programa da göz atabilirsiniz. https://www.sordum.org/

Dosyayı İndir (687 KB)
Daha önce 110 kez indirildi.
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!