Otomatik Halı Yıkama Makinelerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir?

Otomatik Halı Yıkama Makinelerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir?

/ Okuma süresi: 1 dk, 49 sn / Yorum (0)

Halılar Nasıl Yıkanır?

Halıların yıkanması ve temizlenmesi için birkaç yol bulunmaktadır. Elde yıkama, fırçalı makinelerle yıkama ya da otomatik makinelerle yıkama gibi halı yıkama yöntemleri bulunmaktadır. Halılarınız, halı yıkama firmalarında otomatik makineler aracılığıyla yıkanmaktadır.

Bursa Niüfer halı yıkama fabrikası

Otomatik Halı Yıkama Nasıl Yapılıyor?

Otomatik halı yıkamasında temizliği yapılan halılar, makine çıkışında sıkma işlemine tabi tutulurlar. Sıkma makinesinde de yıkama, durulama ve sıkma aşamalarından geçen halılarınız, yapılan temizlik kontrolü sonrasında kurumaya bırakılır. Isı sistemi ile yaratılan ısıyı vantilatörler vasıtasıyla da içerisinde dağıtarak halıların hızla kuruması sağlanır.

Bursa Osmangazi halı yıkama fabrikası

Yeşil Yıkamada Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Yeşil Yıkama firması olarak bizler de en son teknolojiyi halılarınız için kullanmaktayız. Tamamı otomatik makinelerimiz ile yıkadığımız halılarınız hem temiz bir görüntüye sahip olacak hem de sağlık yönünden tüm mikrop ve bakterilerden arınacaktır. Halı yıkama fabrikası Nilüfer, halı yıkama fabrikası Yıldırım ve halı yıkama fabrikası Osmangazi ilçelerinde hizmet veren firmamız, yıkama yaptırdığınız tüm halılarınız için garanti vermektedir. Halılarınızın renk ve doku yönünden zarar görmemesi, üzerindeki lekelerin çıkarılması ve mikrop ve bakterilerden arındırılması adına siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermekteyiz.

Kaynak : yesilyikama.com

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 388 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Otomatik Halı Yıkama Makinelerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Otomatik Halı Yıkama Makinelerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Otomatik Halı Yıkama Makinelerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "